Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharken1907 -- 6 Haziran 2015; 15:06:44 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyatta biraz revize yapmayı düşün üstad , bu forumda 2013 9. ay faturalı 2.5 ay kullanılmış corsair gs700 psuyu 175tl satamadım , sahibindende sattım adam bu sıfır mı diyor teslim ederken , yine birşey satarsan aman banada haber diye , forum userleri kırık pirpirikli tipler inanmıyor denilene , kimiside ultra ölücü
    sahibindene koy ordan sat bence
  • Concerve kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim fakat fiyatım foruma göre normal olduğunu düşünüyorum biraz emsallerine bakarsanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Concerve kullanıcısına yanıt
    Adamın verdiği fiyat süper, GS700 ve tüm GS serisi gaming adı altında çıkan Corsair'in psu'larını Channel Well diye firma yapıyor, arkadaşımızın sattığı TX serisi dikkatini çekerim; TX850M güç kaynağı tepeden tırnağa "Chicony" üretimi.

Aralarında bileşen kalitesi farkı var ve sizin güç kaynağınız modüler değil, bu yarı modüler yapısına sahip. GS 700 kanal başına 63 Amper verebilirken arkadaşın sattığı TX serisi 70 A verebiliyor. Ürün fiyatını sonuna kadar hak ediyor, havada bile satılır. İhtiyacım olsaydı asla kaçırmazdım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIREWALL -- 16 Temmuz 2014; 18:41:41 >
  • bende biraz forumdan yakındığım için böyle dedim yanlış anlaşılmasın :) , eskiden forumun 2. el bölüm ayrı bir aileydi çok aldım sattım 2. el , şimdi bir pirpirikli tipler çıkmış kasa satıyorum faturası kutusu var mı diyor eskiden 2. güne verirdik elimizdekini , kaç kere ürün aldım forumdan teslim alırken bile açıp bakmadım ürüne
  • Konuyu dağıtmak gibi olmasın ama bende katılıyorum artık bu sebeple ilan bile vermek istemiyorum foruma mağazan sıfır ürün alırken sormayacağı soruları soruyorlar en son bu yüzden dell 24 ' ' monitörümü sa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar onlara da hak verin. Günümüzde dolandırıcılığın her çeşidi var. Ya sahibinden.com dan get ile ikinci el telefon aldım adam telefon yerine küçücük bir tablet koymuş kutunun içine. Allah tan kutuyu kargo şubesinde açtım. Gene de kargo görevlisine tutanak tutturuncaya kadar canım çıktı. O yüzden en iyisi araştırmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.