Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda4 -- 12 Haziran 2017; 12:9:13 >

• Evet, sorusu olan varsa alalım
  • Ytü ing kimya müh nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YTÜ Kimya Müh. bölümü gayet iyidir.

şu konuya bir bakmanı tavsiye ederim >http://forum.donanimhaber.com/m_74390481/f_//tm.htm
  • Büyük ihtimal Anadolu ee gelecek ben de güle oynaya yazmıştım kampüs şehrin tam ortasında diye sonra öğrendim ki gideceğim yer 2 eylül kampüsüymüş

Şehre 5km uzaklıkta demişler bisikletle rahatlıkla gidilebilir o kadar kötülenecek durumda mı kampüs ?
  • Doğru bilgi vermemişler. Kampüsün kapısından çevre yoluna 5-10km mesafe var, Çevre yoluna çıkar çıkmaz da şehirde olmuyorsun.

Bisikletle gidilir mi? Son derece tehlikeli olur ve çok uzun sürer. Yol bozuk, ağır vasıta trafiği çok... (Millet o yolda sürat yapmasın diye TCK asfaltı söktü soğuk asfalt yaptı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda4

Doğru bilgi vermemişler. Kampüsün kapısından çevre yoluna 5-10km mesafe var, Çevre yoluna çıkar çıkmaz da şehirde olmuyorsun.

Bisikletle gidilir mi? Son derece tehlikeli olur ve çok uzun sürer. Yol bozuk, ağır vasıta trafiği çok... (Millet o yolda sürat yapmasın diye TCK asfaltı söktü soğuk asfalt yaptı)

Peki ulaşım nasıldır öğrendiğim kadarıyla kırmızı 4 otobüsü varmış ulaşım sadece onla mı yapılıyor yoksa başka alternatifler de var mı ?
  • Ulaşım Meşhur "kırmızı 4" ile.

Alternatif olarak Yıldız durağından dolmuşa binebilirsiniz. Dolmuşlar araç dolmadan kalkmaz, ilk duraktan değil de güzergahı üstünden binmeye kalkarsanız muhtemelen durmaz. Bir de dolmuşlar kampüsün kapısında bırakıyor içeriye girmiyorlardı. Değişti mi bilmiyorum.
  • Sorusu olan varsa alalım
  • Ege Kimya Mühendisliği 3bin önümde. O olmazsa altına yazacağım üniversiteye giderim gibi gözüküyor. Seçeneklerimde Kocaeli Üni, Ankara Üni, Anadolu Üni var. Sence hangisini yazmalıyım çok kritik bir soru
  • illa kimya müh yazacaksan Ankara, Gazi daha mantıkı gibi. ille de Eskişehir olsun diyorsan Osmangazi. Şu konuya mutlaka bakın derim:http://forum.donanimhaber.com/m_74390481/tm.htm
  • silinebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.