Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    35 Mesaj
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapper21 -- 15 Şubat 2015; 16:26:23 >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    iPad2 64GB kullaniyorum, 7.0.4 te cok fazla sikinti yasamadan kullaniyorum. Hareketi azalti acarak parallax i kapattim. Ve 6.1.3 ten cok ta farkli olmayan bir hizda hala canavar gibi calisiyor. İcin rahat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrlawyer -- 23 Aralık 2013; 21:40:07 >
    |
    |
    Restore ile temiz bir şekilde yüklemenizi öneririm kesinlikle daha hızlı oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

bence 7.1 i bekle. Fena değil ama ios 6 kadar akıcı değil öyle aşırı derecedede kasmıyor ama tercih senin.
    edit: 7.1 gelme zamanıyla ilgili çeşitli söylentiler var en son mart ayına sarktı diye okudum, ondan öncede ocak sonu deniyordu bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carsii -- 23 Aralık 2013; 23:05:48 >
    |
    |
    rapper21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: rapper21

Güncel

Bendeki iPad 2 iOS 6.1.2'de ve kayınbiraderimin eşime hediye ettiği iPad 2 iOS 7.0.4'te. İkisini de gün içerisinde sık sık kullandığımdan biliyorum ki arada bariz bir fark var. Hatta eşim sürekli benim iPad'i alıyor sırf internette gezinmesine rağmen kullanmak için. Udid kaydım olduğu için 7.1 beta 2'yi de denedim ve çok daha iyi olduğunu gördüm. 7.1'i beklemen lehine olacaktır.

Ayrıca iOS 7'nin temasını ve iğrenç ikonlarını hiç sevmememe karşın iPad 2'nin ekran büyüklüğünden midir nedir iPad 2'de iOS 7 gayet şık duruyor.

Tüm bunlardan sonra: Şimdilik iOS 7'ye geçmeni tavsiye etmiyorum. 7.1'i beklemelisin.
    |
    |

İt, Köpek (Kangal Hariç) Arkadan Saldıracağına; Kurtlar (Bozkurt Dahil) Önden Saldırsın.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.