Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdic -- 6 Şubat 2021; 17:58:51 >

• 2. sistem daha cok iş görür :) (ama alırkenki önceliğin 2 ekran kartı olmaması masaüstünde eğer inte hd graphics kullanıyorsa 2. alma git ilkini al direk çünkü bazı oyunlarda soruna neden oluyor bu...) önceliğin tek ekran kartı olması olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinayet13 -- 6 Kasım 2013; 15:56:54 >
  • 2. Çok daha iyi...

Laptoplar enerji tasarrufu içinn her zaman işlemciye entegre grafik çözümleyicisinl kullanr...

Yoğun grafik gücÜ gerektiği anda harici gpu ya geçer...

Oyunlarda vs sıkıntı yaşamamak için açarken sağ tıklayıp ekran kartı ile aç seçeneği seçilir... Ama ben buna hiç gerek duymadım... Oyunları hep hariciye devrediyor benm laptop...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fehmiugur

2. Çok daha iyi...

Laptoplar enerji tasarrufu içinn her zaman işlemciye entegre grafik çözümleyicisinl kullanr...

Yoğun grafik gücÜ gerektiği anda harici gpu ya geçer...

Oyunlarda vs sıkıntı yaşamamak için açarken sağ tıklayıp ekran kartı ile aç seçeneği seçilir... Ama ben buna hiç gerek duymadım... Oyunları hep hariciye devrediyor benm laptop...

Her laptop öyle yaptıgında olmuyor tıklasan bile geçmiyor ekran kartına... o yüzden garanti olması adına kontrol etmek gerekir pes gibi oyunlarda bazen sıkıntı yapabiliyor

Kontrol etmek için masaüstüne sağ tıklayıp ekran çözünürlükleri diyin gelişmiş seçeneklerden görebilirsiniz orada ne yazıyorsa odur :)

• Yardımlarınız için teşekkürler arkdaşlar lenovoyu almaya karar verdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.