Şimdi Ara

Silinebilir (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cynydlan2013 kullanıcısına yanıt
    15/10/2013 tarihinde teslim arkadaşlar Battlefield 4 bölümünde resmini paylaşmıştım oyun çıkış tarihinden önce teslim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faheka_ -- 30 Temmuz 2013; 15:26:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramyyz

Bence hiç mantıklı bir indirim olmamış.

arkadaşın dediği gibi 80tl ye falan denk gelse neyse faturamıza yansıtır alırdık ama 100 lira pek mantıklı değil.

zaten kutulu fiyatı aralda 108tl ye satılıyor üzerine pepsi açma kapaklarındaki kodu girdiğimizde 93tl ye denk geliyor ayrıca 50tl değerinde de turkcellden konuşma paketi veriyor aral hem bir gün önce kargoya veriliyolar çıkış gününde elimizde oluyor...

dijital alıp bf4 gibi bir oyunu indirmekle uğraşacağıma kutulu alır ilk günden oynarım.

Ayrıca playstore un daha önceki ön sipariş rezilliklerini söylemek istemiyorum. oyun çıktıktan 1-2 gün sonra kodları göndermeye başlamıştı. pre-download da yaptırmıyolar...

Hoş bf4 gibi oyunda aynı rezilliği yapacaklarını pek sanmıyorum ama değmez...

oyunu internetten indirip adil kotaya balıklama atladıktan sonra multide pingli bir şekilde oynamak istemiyorum.

Bunları yazıyorum çünkü playstore dan heralde benim gibi çeken birisi yoktur.

gidin aral dan alın yada mağazadan alın ama playstore dan almayın tek mantıklı yanı kredi kartsız faturaya yansıtarak alınıyo bu yani...

paramla rezil olamam ben kimse kusura bakmasın...

bfturk clanını severim ama böyle bir şeyi çok iyi bir avantaj gibi duyurmalarını sevmedim... olayları bilip bilmeyen arkadaşlar var boş yere mağdur etmemeli kimseyi...

1- Oyunu originden dijital aldığın takdirde 1 hafta önceden preload yapıyorsun
    2- AKK'yi geçtiğin zaman ping etkilenmez
    3- Kargonun 1 günde eline geçeceği ne malum?

• d&rdan sipariş vermiştim o ne zaman gelir ki?
  • makik kullanıcısına yanıt
    D&R ile ilgili her hangi bir fikrim yok. Playsotre'de oyunu aldıktan sonra teslim tarihi 15/10/2013 code olarak gönderim yapılacak diye belirtmişlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.