Şimdi Ara

Silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Atlantis
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ***@rmour***

quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

quote:

quote:

hiç görmedim malice atan asas .warriorun masterde cure skili var zaten. ama kendine sadece.

malice dedigin def kırma olabilir. o orjinaldede var zaten .digeride olması lazım wariror prufication olması lazım adı

Orjinallerinde böyle skiller yok. Rogue Escrima atıyor orjinalinde. O da sadece DD ve Arrow def varsa %10 etkisini azaltır. Ama PvP serverda direk malice gibi defans kırıyor. İkinci olarak warriorun da cure gibi bir skilli yok orjinalinde. Oynadığım PvP serverda warrior başkasına da cure atabiliyordu. HomeKo database olan PvP serverda böyleydi. +1 takılar. +2 sınır ve +2 yaparken çok düşük bir ihtimalle geçiyordu. Iron Neck yoktu. Güzel server idi. Benim için fazla problem değildi. Sonuçta seri atamıyorlar, skill dönüyordu. Ama destek itemler çok etkiliyordu.

yaw 1 serverde gördün diye hepsine öyle deme hocam tamam def kırıyo asas ona bisey demiyom. criticte cok veriyo sacma tabide. warrior cure olayını blmiom.da destek item olmayan server da var illaki .knightda zamanında 000 a gm item vermişti. adamın videoları duruyo hala. bunlara takılmamak lazım

Ben en 4 serverda gördüm warriorun cure attığını. Hem rogue malice atıp, atağını da critic basıp 7k yapıyorsa warriorda cure atsın bir zahmet. Ayrıca burada neyi savunuyorsun ki? Ben PvP serverları kötülemedim. Sadece neden oynamayacağımı yazdım. Sen önce orjinallerinde var o skiller yazdın, sonra da her serverda yok yazdın. Bana PvP savunma. Adamlar babasının hayrına açmıyor o serverları. Bir şekilde para kazanıyorlar. Ben PvP server oynadığımda GM'ler ücretsiz olarak clanımı isteğime göre orc ya da human yapıyorlardı ya da serverı bırakıyoruz dediğimiz de isteğimize göre hareket ediyorlardı. Bizi çok sevdiklerinden mi? Tabi ki hayır. Player sayısı için. Ona göre destek item satıp ya da edit character satıp para kazanacak. 0000000 ve F9Devil dediklerin yanlış anlama ama biz solucan nedir bilmezken adamlar Boss saatlerini ezbere biliyorlardı. 000000 character bölümü açıkken dex ve hp kısmından takılarının +0 olduğunu anlamak zor değildi. Bu arada Beramus serverında ilk açıldığı zamanlarda Orc azlığı yüzünden orc açmaları şartı ile hediyeler verdiğini biliyor musun?

oyun 2004de betadan cıktı adamın 2003de basladıgını varsaysak bile 2004 sonunda 70 olmuştur. o zamanlar /2004-2006) tamam sadece onlarda item yoktu. fakat bi şekilde item bulanların gb veya dupe şeklinde bilmiyorum destek aldıklarını biliyorsundur inşallah.veya bütün itemlerinin EMEK olmadıgını parayla yapıldıgını biliyosundur.beramus olayını bilmiyorum bak xigenon yeni acılmıstı basladıgımda hiç duymadım beramus olayını

ve yani 2005te acıldı xigenon ben basladıgımda item falan yoktu 2008de anca roller ironlar chitinler yapmıştık 3 senede tabiki işin içinde parada vardı. bachtan 2007de yüzükte de düşürdügüm olduı czde şans işi neyse hocam oyun bitmiş ölmüş neyini tartışcaz ama şunu söylym çok özledim beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColDasHeLL -- 11 Haziran 2013; 7:18:07 >

• quote:

oyun 2004de betadan cıktı adamın 2003de basladıgını varsaysak bile 2004 sonunda 70 olmuştur. o zamanlar /2004-2006) tamam sadece onlarda item yoktu. fakat bi şekilde item bulanların gb veya dupe şeklinde bilmiyorum destek aldıklarını biliyorsundur inşallah.veya bütün itemlerinin EMEK olmadıgını parayla yapıldıgını biliyosundur.beramus olayını bilmiyorum bak xigenon yeni acılmıstı basladıgımda hiç duymadım beramus olayını

ve yani 2005te acıldı xigenon ben basladıgımda item falan yoktu 2008de anca roller ironlar chitinler yapmıştık 3 senede tabiki işin içinde parada vardı. bachtan 2007de yüzükte de düşürdügüm olduı czde şans işi neyse hocam oyun bitmiş ölmüş neyini tartışcaz ama şunu söylym çok özledim beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Gold premium ile 2-3 ayda 70 olabilirdin. Sonuçta 40+ Eslant'a gidebiliyordu. TC, TB ile 2 ayda rahat 70 olunabilirdi. Ben 2005 sonlarında Ares'de başladım. Dual +7 MD, +7 FP sete item gözüyle bakarken +8/+9 Shard, +8/+9 Raptor, +8/+9 Mirage Dagger, CS etrafta cirit atıyordu. Dupe felaket bir şekilde vardı. Item almaya korkuyordu insanlar. Dupe Wipe geldiği zaman çoğu char boşalıyordu. GB her zaman vardı. Gold Bar Sundries'te satılıyordu. Çok güzel bir şekilde GB depoluyorlardı. Bu kadar aşırı değildi ama yine GB satan belirli kafeler vardı. Ben GB almadım. Hatta Fire Drake gelene kadar premium bile almıyordum. Senin dediklerin senin bildiklerin. 3 sene de kaç tane +9 basılmıştır. Neyse dediğim gibi tartışmaya ya da bir şeyi savunmaya gerek yok. Herkes hangisinden memnunsa onu oynasın. Özlediysen aşağılarda bir serverda başla ufaktan derdim de orada bile +9 item çok. Basmak da artık o kadar zor değil. Reb ile neler neler basıyorlar. Bence hiç özleme. Düzgün bir PvP bul, özlemini gider.

• quote:

quote:

Gold premium ile 2-3 ayda 70 olabilirdin. Sonuçta 40+ Eslant'a gidebiliyordu. TC, TB ile 2 ayda rahat 70 olunabilirdi. Ben 2005 sonlarında Ares'de başladım. Dual +7 MD, +7 FP sete item gözüyle bakarken +8/+9 Shard, +8/+9 Raptor, +8/+9 Mirage Dagger, CS etrafta cirit atıyordu. Dupe felaket bir şekilde vardı. Item almaya korkuyordu insanlar. Dupe Wipe geldiği zaman çoğu char boşalıyordu. GB her zaman vardı. Gold Bar Sundries'te satılıyordu. Çok güzel bir şekilde GB depoluyorlardı. Bu kadar aşırı değildi ama yine GB satan belirli kafeler vardı. Ben GB almadım. Hatta Fire Drake gelene kadar premium bile almıyordum. Senin dediklerin senin bildiklerin. 3 sene de kaç tane +9 basılmıştır. Neyse dediğim gibi tartışmaya ya da bir şeyi savunmaya gerek yok. Herkes hangisinden memnunsa onu oynasın. Özlediysen aşağılarda bir serverda başla ufaktan derdim de orada bile +9 item çok. Basmak da artık o kadar zor değil. Reb ile neler neler basıyorlar. Bence hiç özleme. Düzgün bir PvP bul, özlemini gider.

giderilmiyo ki 2005 o apostaki zamanları özledim ben şimdi +100 olsun o zevki vermeyecekki

• quote:

giderilmiyo ki 2005 o apostaki zamanları özledim ben şimdi +100 olsun o zevki vermeyecekki

Haklsın, artık vermez.
  • Güncel....
  • Güncel.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.