Şimdi Ara

silinebılır (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.544
Cevap
25
Favori
68.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fofer

Kıbrıs'a uçakla gidiş - dönüş 140 TL.
    200 TL. falan olsa bir nebze.

Evet haklısınız 140 tl gidiş dönüş. 115 tl de vergisi.

Ne yapar? 255 ben 275 istemisim evinden kalkınıyorsunuz vergi yatırmaya gitmiyorsunuz e devlet şifresi veya bayilerle uğraşmıyorsunuz. Ve 20 lira fazla istemisim. Ha bunun icinde 2 yıllık hakkımı da satıyorum. Ne kadar yüksek bir piyasa soylemisim de farkında degilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gLam

quote:

Ne yapar? 255 ben 275 istemisim evinden kalkınıyorsunuz vergi yatırmaya gitmiyorsunuz e devlet şifresi veya bayilerle uğraşmıyorsunuz. Ve 20 lira fazla istemisim. Ha bunun icinde 2 yıllık hakkımı da satıyorum. Ne kadar yüksek bir piyasa soylemisim de farkında degilim.

arkadas millete para kazandiracagina hem gider gezerim hemde kendi isimi hallederim demek istemis,
    yanlis anlayacak birsey yok bende aynisini yaptim cunku,oyle bir yazmisiniz ki sanki sokaga cikma hakkinizdan vazgeciyorsunuz,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RecycleBin -- 21 Haziran 2013; 9:53:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RecycleBin

quote:

quote:

arkadas millete para kazandiracagina hem gider gezerim hemde kendi isimi hallederim demek istemis,
    yanlis anlayacak birsey yok bende aynisini yaptim cunku,oyle bir yazmisiniz ki sanki sokaga cikma hakkinizdan vazgeciyorsunuz,

Arkadaşlar burada Satılan 2 Yıllık haktır.

Bunu anlamak istemeyen arkadaşlarımız var. Hakkınız yoksa gidip gelseniz ne yapacaksınız ?

• Konuda reklam yapan üyelerin mesajları şikayet edilmiştir. Hala akıllanmadınızmı ? Hiç tanımadığınız insanlara para kaptırıp, tekrar tekrar benzer konularlamı uğraşacaksınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tribettin

Konuda reklam yapan üyelerin mesajları şikayet edilmiştir. Hala akıllanmadınızmı ? Hiç tanımadığınız insanlara para kaptırıp, tekrar tekrar benzer konularlamı uğraşacaksınız ?

Para kaptırmaktan bahseden arkadaş ?

FORUMDA REFERANS Sisteminden haberin var mı ?

Aynı dakika ONAYLI Kayıt diyorum. Çok biliyorsun ya bu konuyu.

Ara MCKS'yi Onaylı Kayıt iptal olma şansı var mı diye ?

Bu forumun yarısından cogu beni şahsi tanır. Bilmediğim işe girmem adımı karıştırmam. Açık ve Net Söylüyorum Aynı gün onaylatırım Kaydınızı. Ve ÖMÜRLÜK olarak biter.

MCKS ekran görüntüsü koydum hala tanımadığınız kişi diyor adam para kaptırmak gibi itham ediyor.

Hergün forum üzerinden alışveriş yapıyorum yorum yaparken kimin mesajına cevap yazdıgına bak.

• quote:

Ne referanslar gördük içi boş çıktı Satış yapacaksanız ikinci el bölümünü kullanabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Ne referanslar gördük içi boş çıktı Satış yapacaksanız ikinci el bölümünü kullanabilirsiniz.

Bu forumda nerede satış yapılacagını çok iyi biliyorum.

Sadece bu konu uzerine yoğunlaşmış cihazını kullanamayan adamlar var.

Mesela 1 arkadaşımız volwerinesahin kullanıcı ismi buradan bulmuş. Bir nevi ticaret yapıp onlarıda bu dertten

kurtarıyoruz. Hala içi boş çıktı diyorsun. Ya çok bildiğinizi sanıyoruz ya bu konuda herşeyi Bende diyorum ki

Onaylanan Kayıt IPTAL EDILEMEZ DUSEMEZ. Arayın MCKS'yi Sorun. Ben ONAYLI KAYIT Satıyorum. Ve Ayni Gun

Onaylatıyorum. Halen neyin tartışmasını yapıyoruz. ve halen siz kimi para kaptırmakla itham ediyorsunuz hakaret

ediyorsunuz ?

• quote:

quote:

quote:

Mesela 1 arkadaşımız volwerinesahin kullanıcı ismi buradan bulmuş. Bir nevi ticaret yapıp onlarıda bu dertten

kurtarıyoruz. Hala içi boş çıktı diyorsun. Ya çok bildiğinizi sanıyoruz ya bu konuda herşeyi Bende diyorum ki

Onaylanan Kayıt IPTAL EDILEMEZ DUSEMEZ. Arayın MCKS'yi Sorun. Ben ONAYLI KAYIT Satıyorum. Ve Ayni Gun

Onaylatıyorum. Halen neyin tartışmasını yapıyoruz. ve halen siz kimi para kaptırmakla itham ediyorsunuz hakaret

ediyorsunuz ?

Bende sana diyorum ki git ticaretini ikinci el bölümünde yap.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ediyorsunuz ?

Bende sana diyorum ki git ticaretini ikinci el bölümünde yap.

Ben de Sana diyorum ki YAZDIGIN MESAJDA Para Kaptırma tarzı şeyleri silersin Yaptığım işlemin ne oldugunu anlamadan konustugun içinde ufak bir kusura bakmayın dersin olay biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gLam -- 21 Haziran 2013; 11:39:34 >

• imuratk karaktersizinden hala haber yok mu? Pasaport kaydı için verdiğim paralar çoluğundan çocuğundan çıksın.
  • quote:

Bakın burada tek reklam yapan siz değilsiniz, bu kadar üstünüze alınmayın. Daha önceki sayfalarda bir sürü benzer mesaj var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

imuratk karaktersizinden hala haber yok mu? Pasaport kaydı için verdiğim paralar çoluğundan çocuğundan çıksın.

Artık umudunuzu kesin ve kendinize bir pasaport bulun
  • quote:

quote:

Bakın burada tek reklam yapan siz değilsiniz, bu kadar üstünüze alınmayın. Daha önceki sayfalarda bir sürü benzer mesaj var.

Benim yazdığımın hemen altına yazıyorsunuz.

Referanslarım var onaylı kayıt satıyorum dediğim halde biz ne referanslar gördük diyorsunuz.

Kusura bakmayın ama benim üzerime konustugunuzu anlamam normal.

Uzatmaya gerek yok yaptığım işlem belli. Burada kayıt hakkı arayanlar kadar kayıt hakkı elinde olanlarında mesaj atması doğal sonuçta Flood yapmıyoruz günde 5 tane yazmıyoruz.

Iyı günler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

imuratk karaktersizinden hala haber yok mu? Pasaport kaydı için verdiğim paralar çoluğundan çocuğundan çıksın.

Artık umudunuzu kesin ve kendinize bir pasaport bulun

Zaten ben pasaport kaydını yaptırdım imuratk harici olarak hocam.Ama ona verilen param haram zıkkım olsun.Hiç bir şey söylemiyorum.Sırf bu yüzden yurtdışı telefon almayı artık düşünmüyorum.Karaktersiz heriflerin oyalama taktiği,yalancılığı en usta dolandırıcı filmlerindeki rollere taş çıkarır.

• Ya telefonu satacağım bu gidişle ya da Ağustosta gelecek arkadaşları bekleyeceğim

• arkadaşım almanyadan geldi gidip birazdan 115tl yi yatırıcam bankaya ve e-devlet üzerinden yapıcaz kayıtı.. toplam 115 tl ye mal etmiş olucam... forumda 275 isteyen arkadaşlar var yuh diyorumm..karaborsacılığında bu kadarı..
  • Arkadaşlar kullandıgınız kelimelere biraz dikkat etseniz.

Yani siz hakikaten etrafında Hiç yurtdışına çıkmayan çıkmayacak olan kişiler oldugunun niye farkına varamıyorsunuz ? Sizin etrafınızda almanyadan gelen bir arkadaşınız var şanslısınız. Peki olmasaydı ve kayıtsız 1 iphone 5'iniz olsaydı ne yapacaktınız. 275 TL verecektiniz en azından kullanacaktınız yoksa vitrinden ona bakar dururdunuz. KAraborsacılık değil bu. Herkes sizin kadar şanslı değil ve bu işin bir piyasası var. Şu anda orjinal kayıda 250-400 TL arası piyasası var bunu herkes biliyor.

Ama karaborsacı vb laflar olmuyor yani. Gelen özel mesajı görseniz adam bana dua etmiş tamam buda abartı ama demekki ne kadar bunalmış kendisi telefonunu kullanamamaktan.

Saygılarımla...
  • quote:

Arkadaşlar kullandıgınız kelimelere biraz dikkat etseniz.

Yani siz hakikaten etrafında Hiç yurtdışına çıkmayan çıkmayacak olan kişiler oldugunun niye farkına varamıyorsunuz ? Sizin etrafınızda almanyadan gelen bir arkadaşınız var şanslısınız. Peki olmasaydı ve kayıtsız 1 iphone 5'iniz olsaydı ne yapacaktınız. 275 TL verecektiniz en azından kullanacaktınız yoksa vitrinden ona bakar dururdunuz. KAraborsacılık değil bu. Herkes sizin kadar şanslı değil ve bu işin bir piyasası var. Şu anda orjinal kayıda 250-400 TL arası piyasası var bunu herkes biliyor.

Ama karaborsacı vb laflar olmuyor yani. Gelen özel mesajı görseniz adam bana dua etmiş tamam buda abartı ama demekki ne kadar bunalmış kendisi telefonunu kullanamamaktan.

Saygılarımla...

Kusura bakmazsanız özel bir şey sormak istiyorum. Peki bu kadar çok pasaportu nereden buluyorsunuz ?

• ee karaborsa demeyelim o zamanda fırsattan istifade diyelim...adam mecbur yaptırcak yani..valla kayıta 275 tl vereceğime yaz mevsimindeyiz sokaklar almancı kaynıyor giderim konuşurum böyle böyle durum yardımcı olurmusun adam derim gel bir yemek söyleyeyim sana şeklinde işimi hallederim...115+ harç parası + 20 tl yemek ısmarlama desek 1toplam 135 tl.. hadi adamın karnı tok yemek yerine eline 20 sıkıştır veya 50 sıkıştır toplam 135tl-165tl arası mal olur...nerede 275tl
  • quote:

quote:

Arkadaşlar kullandıgınız kelimelere biraz dikkat etseniz.

Saygılarımla...

Kusura bakmazsanız özel bir şey sormak istiyorum. Peki bu kadar çok pasaportu nereden buluyorsunuz ?

Cok degil ilanda belirttiğim üzere hepi topu 10 tane.

3 satıldı kaldı 7.

30 liraya bulan arkadas ben tanesine 100 lira ödemeye hazırım bana bulursan sevinirim

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.