Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkmavy -- 11 Ekim 2015; 20:18:55 >

• öyle bir hareket yok
  • vardır ya da çok yakın bir hareket vardır.. cevaplarınızı bekliyorum
  • Öyle bir hareket yok; kas grupları da zaten itici ve çekici şekline ayrılır. bırak tek bir hareketi sadece itici egzersizleri yapsan bile asimetri ile boğuşursun.
  • Oh ne güzel valla bir hareket yapiyim tüm vücut fişek gibi olsun. Bu kafayla anca türk kası geliştirirsiniz
  • Ben şınav çekiyordum ama boşuna yapıyormuşum demek ki bırakıyorum çekmeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrebelliousx

Ben şınav çekiyordum ama boşuna yapıyormuşum demek ki bırakıyorum çekmeyi

Tüm vücudu çalıştırıyor diye yapıyorsan bırak, ama şınav arka kol ve göğüste etkilidir
  • şınav en yakın hareket bence. sizce ?
  • keşke bir resim koyup bunun gibi olmak istiyorum diye bir konu açsaydın, bu sorunla dumura uğradım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek bi yiyecekle 10 kilo almak istiyorum böyle bi besin varmı? yok. vardır ya ona yakın bi besin. evet o besin ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknik_Psikopat -- 4 Ocak 2013; 18:28:26 >
  • koş bence düzenli koşu yap tüm vücudun çalışmış olur bir zaman sonra atlet fiziğine bile sahip olabilirsin garanti vermiyorum ama veremem zaten ama vücudunun tamamı çalışıyor diye biliyorum ben hatta koordinasyon koşularımdan sonra six pack lerin çıktığını görüyorum
  • quote:

şınav en yakın hareket bence. sizce ?

şinav yakın ama buna mekik,barfiks ve squatı da eklemeden tüm vücudun çalışmış olmaz
  • şınav,mekik, squat, dips, lunge, twist, crunch, bcycle cruch, barfix, inciline sit up, knee raise bu hareketleri yapıyım o zaman her birini 5 set 30 tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

keşke bir resim koyup bunun gibi olmak istiyorum diye bir konu açsaydın, bu sorunla dumura uğradım

Bu iyiydi
  • Deadlift yap,sonra sakatlan sonra da sende kurtul bizde
    Böyle bir mantık varmı ? Tek hareket ile .
  • Tek bir hareketle bütün vücudu geliştirmek bütün kasları çalıştırmak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkmavy -- 5 Ocak 2013; 14:19:10 >
  • quote:

Tek bir hareketle bütün vücudu geliştirmek bütün kasları çalıştırmak ?

Yokmuş
  • Şınavı tam olarak düzgün yaparsan hemen hemen bütün kasların çalışır ama tek hareketle vücut yapma diye bir şey yok.
  • şöyle birşey olabilir mesala, halteri önce kollar düz şekilde kaldır,sonra çene hizana sonra da kollar havada düz şekilde kaldır ,sonra da tersini yap,tek hareket denebilirse artık buna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha fazla cvp bekliyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.