Şimdi Ara

silinebilir (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
33
Favori
11.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SiLveR39

Arkadaşlar bana hem burs çıktı, hemde tev bugün tevin parası yattı. Eğer ikisini alırsam tev faiziyle geri alıyormuş parasını doğrumudur yoksa hurafe olup sadece gelecek ayları mı kesiyorlar ?

Nasıl bir şans var sizde arkadaş? Gözünüz doymaz belki. Seneye 2-3 yerden daha alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

Arkadaşlar bana hem burs çıktı, hemde tev bugün tevin parası yattı. Eğer ikisini alırsam tev faiziyle geri alıyormuş parasını doğrumudur yoksa hurafe olup sadece gelecek ayları mı kesiyorlar ?

Nasıl bir şans var sizde arkadaş? Gözünüz doymaz belki. Seneye 2-3 yerden daha alın.

Aynen arkadaş.Buyuk ihtimal babası serbest meslek.Asgari ücret alıyor diye belgelendiriyordur.

İki kardeş okuyoruz.2 ev kirası ödüyoruz.Bize ait mal varlığı yok yine de uyduruk vakıflar bile geri donmedi bunların yanında mfde ilk 300e girmeme rağmen.Ayda bir 300 350 lira bizi çok rahatlatırdı.Neyse kısmet artık.Alan arkadaşlar da güle güle harcasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: K U N

quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

Aynen arkadaş.Buyuk ihtimal babası serbest meslek.Asgari ücret alıyor diye belgelendiriyordur.

İki kardeş okuyoruz.2 ev kirası ödüyoruz.Bize ait mal varlığı yok yine de uyduruk vakıflar bile geri donmedi bunların yanında mfde ilk 300e girmeme rağmen.Ayda bir 300 350 lira bizi çok rahatlatırdı.Neyse kısmet artık.Alan arkadaşlar da güle güle harcasın.

Aynen öyle. Kendimi felan geçtim. Çok ihtiyacı olup da hiçbir şey alamayan arkadaşlarım var. Zaten vakıfların hepsi de bana ret cevabı verdi. Hani alan bazı arkadaşlar alınmasın; ama koftiden bir yerler okuyup da böyle çatır çatır burs toplayanlara imrenmeden edemiyorum. Eminim seneye de utanmadan bir çok yere başvurup sömüreceklerdir. Bilmiyorum belki çok egoistçe bir tavırda söylüyorum bunu ama nedense hak ettiklerini düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 19 Aralık 2012; 19:57:10 >

• quote:

bana kyk dan burs çıktığı için tev bursunu geri çevirdim .
    Alırlar affetmezler.
  • Seneye takip :)

• İto Lisans öğrencilerine ne kadar veriyordu ?
  • Arkadaşlar ben 2 yıldır başbakanlık bursu alıyorum. Bu sene son senem ve burs kesilecek ...

En son bursu ne zaman alacağız ? Haziranda mı yoksa eylülde mi ?

• konu unutulmasın. . . .
  • Bende önceki yıl üniversiteye yerleştim ve benden sonraki arkadaşlara faydası olabileceğini düşündüğüm için burs başvurusu yaptığım yerleri yazmak istedim.bazılarına intenernetten bazılarına elden bazılarına kargoyla başvurdum artık araştırması size kalmış.

Tareksav
    Yavuzlar Köyü Dayanışma Derneği
    İsov Vakfı
    Gerkav
    Bursa Coşkun Demiröz Vakfı
    İzto
    Siyad
    Pendik Ordulular Derneği
    Kocaeli Giresunlular Derneği
    Anadolu Vakfı
    Kigeder
    Burdurlular Derneği
    Aktaş Eğitim Vakfı
    Fethiye Ticaret Odası
    Kazım Karabekir Vakfı
    Süzer Vakfı
    Bereket Vakfı
    Tev
    Tikav
    Kurşun Kalem
    Bursa Ticaret Odası
    Turnalılar Köyü Eğitim Yardımlaşma Derneği
    Ünye Ticaret Odası
  • iki kardeş üniversite okuyoruz. . . .devlet bursu ikimizede çıkma olasılığı nedir bir kardeşim lisede...daha önceden lisede burs almıştık. . . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardiyakarrest

Bende önceki yıl üniversiteye yerleştim ve benden sonraki arkadaşlara faydası olabileceğini düşündüğüm için burs başvurusu yaptığım yerleri yazmak istedim.bazılarına intenernetten bazılarına elden bazılarına kargoyla başvurdum artık araştırması size kalmış.

Tareksav
    Yavuzlar Köyü Dayanışma Derneği
    İsov Vakfı
    Gerkav
    Bursa Coşkun Demiröz Vakfı
    İzto
    Siyad
    Pendik Ordulular Derneği
    Kocaeli Giresunlular Derneği
    Anadolu Vakfı
    Kigeder
    Burdurlular Derneği
    Aktaş Eğitim Vakfı
    Fethiye Ticaret Odası
    Kazım Karabekir Vakfı
    Süzer Vakfı
    Bereket Vakfı
    Tev
    Tikav
    Kurşun Kalem
    Bursa Ticaret Odası
    Turnalılar Köyü Eğitim Yardımlaşma Derneği
    Ünye Ticaret Odası

peki burs veren oldumu???

• hortlatma zamanı gelmedi mi bunun?
  • Tercihleri de yaptık bi uğrayalım bakalım

• silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 10 Haziran 2018; 21:51:54 >
  • Başka yerlere başvurmamız durumunda tutmasa bile kyk burs vermemezlik yapar mı acaba? Tevde yedeklere alınan birine burs verilmemiş sanırım.
  • yukarıya alalım ihtiyaç var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Başka yerlere başvurmamız durumunda tutmasa bile kyk burs vermemezlik yapar mı acaba? Tevde yedeklere alınan birine burs verilmemiş sanırım.

4 kardeşiz 4 umuzde okuyoruz, tek maaş öğretmen babam ama çıkmadı. Ailenin yanında da kalmıyorum, bu sene kardeşime de çıkmaz ise yuh diyecek artık

• quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Başka yerlere başvurmamız durumunda tutmasa bile kyk burs vermemezlik yapar mı acaba? Tevde yedeklere alınan birine burs verilmemiş sanırım.

4 kardeşiz 4 umuzde okuyoruz, tek maaş öğretmen babam ama çıkmadı. Ailenin yanında da kalmıyorum, bu sene kardeşime de çıkmaz ise yuh diyecek artık

Üzücü bir durum da neden beni alıntıladınız onu anlayamadım?
  • Yanlışlıkla oldu sanırım

• abi ben hayale kapılıp 1 burs kesin diyordum da yorumları okuyunca baya şaşırdım
    tıp okuyacam bu sene inşallah, ailemden ayrı kalacam babam memur abim de okuyor çıkmazmı kyk falan, krediye razıyım
    1 burs 1 kredi falan düşünüyordum evi hiç ama hiç zora sokmak istemiyorum çünkü.
    olmaz mı bu tarz şeyler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.