Şimdi Ara

silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
33
Favori
11.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gençler ben de hzırladığım burs belge adreslerini yollayayım ama çoğu burada var artık kusuruma bakmayın

silinebilir
  • tev'in hem ilk 2bin bursuna başvurup,hem de normal bursuna başvurabilir miyiz bilen biri var mı? (ilki çok yüksek ihtimalle olmaz o yüzden soruyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umidigo

gençler ben de hzırladığım burs belge adreslerini yollayayım ama çoğu burada var artık kusuruma bakmayın

silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 9 Haziran 2018; 22:1:31 >
  • Allah razı olsun
  • Paylaşım için teşekkürler, eski konu toparlanmış oldu biraz.
  • anadolu vakfının sitesi için önerebileceğinz bir şey var mı hala başvuru formu aktif değil
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 10 Haziran 2018; 21:54:45 >
  • Arkadaşlar bu liste uzun yıllardır böyle. bunlardan şahinler mesela kaç senedir vermiyoruz diyor.
    Benden tavsiye bulunduğunuz yerdeki turkiye yardım severler vakıfları şubesine gidin.
    Kızılay verir mesela.
    Birdewww.humanera-tr.com gibi bir çok özel firmanın telefonlarını internetsitelerinin iletişim menüsünden bulup durumunuzu anlatırsanız bu firmaları vergiden düşeceği için burs vermeye ikna edebilirsiniz demedi demeyin:)
  • Anadolu Vakfına ben de başvurdum...
  • online başvurulabilecekleri ayrı yapsak?
    bu arada cok yararlı olmuş teşekkürler
  • Öncelikle cok teşekkürler. Anadolu Vakfı'na belki 30 kere başvurmaya kalktım ama hata oluştu deyip yöneticiye bildireceğiz diyor . Bununla karşılaşan olmadı mı başka acaba

• Arkadaşlar bu TEV'in bursunda Öğretim Kurumlarının ilgili birimlerine verirler ibaresi var bizim Üniversitenin ilgili birimi neresidir ? Ayrıca Koç/Alarko/Borusan okuldan başvurucam demiş bir arkadaş okuldan nasıl başvurabilirim Teşekkürler.
  • Ben hazırlıktan birinci sınıfa geçtim. Transkript mi vermem gerekiyor yoksa geçen senenin ösym sonuç belgesini mi?
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 9 Haziran 2018; 22:2:55 >
  • Merak ettiğim birşey var, büyük çoğunluğunda 'başka bir kurumdan burs veya kredi almıyor olması' gibisinden bir şart var. Yeni başlayanlar için, haliyle, şu anda hepsi başvuru sürecinde ve sonuçlanmamış durumda. Farzedelim ki, iki kurumdan bu şartı taşıyan burs kazanıldı. Bu kurumlar bursiyerin başka kurumlardan da alıp almadığının takibini yapıyorlar mı? Yoksa, bir esneklik var mıdır?
  • Yok mu kimsecikler?

Bu arada Anadolu vakfının bursuna ben de başvuramıyorum, 4. sayfada kaydet seçtiğimde hata veriyor. Mail attım ama hem haftasonu hem de son 2 gün, çözüm olacağını sanmıyorum pek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

Merak ettiğim birşey var, büyük çoğunluğunda 'başka bir kurumdan burs veya kredi almıyor olması' gibisinden bir şart var. Yeni başlayanlar için, haliyle, şu anda hepsi başvuru sürecinde ve sonuçlanmamış durumda. Farzedelim ki, iki kurumdan bu şartı taşıyan burs kazanıldı. Bu kurumlar bursiyerin başka kurumlardan da alıp almadığının takibini yapıyorlar mı? Yoksa, bir esneklik var mıdır?
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 10 Haziran 2018; 21:54:51 >
  • Ya babam bana ilim yayme cemiyetinden burs ayarlamış,söz vermişler veririz diye.Ama ben tev'e,sabancıya falan başvurucam daha,kyk'ya da başvurdum.hepsinde de başka yerden burs almama şartı var,küçük yerlerden alınca fazla problem olmuyomuş bildiğim kadarıyla ama ilim yayma cemiyeti büyük bi yer mi?yani ordan burs aldığım hemen tespit edilebilir mi??
  • up
  • Arkadaşlar Vakıf Üniversitesine hangi vakıf veriyor liste varmı hiç araştır araştır öldüm. Yeni Yüzyıl Üniv. Hukuk okuyorum İstanbul
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.