Şimdi Ara

Silinebilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
2.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğin tipik türk kızı trip var, hesap ödetme var, kıskansan kızar, kıskanmasan yine kızar.

"Shen pheni bhenmiorsn .s" falan
  • ulan kız arkadaşım bana dicek öyle her zamanki gibi krolar bize baktı lafını edecek o denize bidaha göndermem ailesi dışında bikinide giydirmem (normalde bişey demem)
    kız burda bilerek gaza getirmeye çalışmış seni ve beklemediği tepki vereydin kıskanmadığın halde bi daha bikini giymek arkadaşlarla denize gitmek yok felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Properties

Bildiğin tipik türk kızı trip var, hesap ödetme var, kıskansan kızar, kıskanmasan yine kızar.

"Shen pheni bhenmiorsn .s" falan

Hocam bilmiyorum şu ana kadar karşılaştığın kızlar nasıldı ama bu öyle değil emin ol.

quote:

Orijinalden alıntı: Wallcrawler

Konu hala geçerli mi hocam ?

Geçerlidir hocam 1-1.5 gün daha cevap vermemeyi düşünüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

ulan kız arkadaşım bana dicek öyle her zamanki gibi krolar bize baktı lafını edecek o denize bidaha göndermem ailesi dışında bikinide giydirmem (normalde bişey demem)
    kız burda bilerek gaza getirmeye çalışmış seni ve beklemediği tepki vereydin kıskanmadığın halde bi daha bikini giymek arkadaşlarla denize gitmek yok felan

O zaman istediği olmuş olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fungsclup -- 26 Temmuz 2012; 17:46:11 >

• Uppercut
  • o öküzü ödet ona her ne pahasına olursa olsun evlenecek değilsiniz ya
  • zaten anlattıklarının yarısı yalandır her kız plajda herkezin onlara baktığını sanır sal gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

uppercut

Sen uppercut yazınca direk aklıma bu geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: hanci86

o öküzü ödet ona her ne pahasına olursa olsun evlenecek değilsiniz ya

Yuh! hatta öaah yani olm kızla ayrılmadım ki ne diye kızla öküz dedi diye kavga edeyim?
  • Kıza pas verme, 2. bir mesaj daha atana kadar cevap yazma. Bozulmuş numarası yap. Ona, onsuz da yapabileceğini hissettir. Peşinden süründür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

quote:

o öküzü ödet ona her ne pahasına olursa olsun evlenecek değilsiniz ya

Yuh! hatta öaah yani olm kızla ayrılmadım ki ne diye kızla öküz dedi diye kavga edeyim?

kız sana sesini yükselterek öküz dedi ve sen onunla kavga bile etmedin mi o zaman git özür dile

• bi daha bnm dışımda hiç bir erkekle görüşmüceksn de
    edit:yorumları okumadım
  • En iyisini yapmışsın,bırak bozma kendini.Ama barışcçağın zaman de ki ona seninle barışırım ama çocuk bakmıyoruz sonuçta burda bir daha böyle triplere girme yoksa bu kadar anlayışlı olamam seni sevdiğimi belli etmem için illa kıskanmam mı lazım falan de ciddi ol sert ol kıvama gelir o zaten
  • O an kıskansan da suçlu olan sen olacaktın yine kavga çıkaracaktı.

Türk kızı tripleri bunlar ne dersen de kaçış yok.

Ayrıca madem sen oruçlusun, kızın senin yanında güzelce yiyip içmesi de hoş değil arkadaş. En azından sana saygı duyup sen yanındayken yemese daha iyi olur yani ne düşüncesiz sevgilin varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

O an kıskansan da suçlu olan sen olacaktın yine kavga çıkaracaktı.

Ayrıca madem sen oruçlusun, kızın senin yanında güzelce yiyip içmesi de hoş değil arkadaş. En azından sana saygı duyup sen yanındayken yemese daha iyi olur yani ne düşüncesiz sevgilin varmış.

Bak bunu yeni gördüm hem sevgilisi olacak hem de oruçlu olduğu halde karşısında yiyip içecek bir de üstüne bağırıp hakaret edip trip atacak. Terbiyesizliğin daniskasını yapmış. Ayrıl o kızdan bence. Bulursun daha iyisini.

• "Benden habersiz giymişsin mayonu gitmişsin denize. Bakan bakmış, gören görmüş bu saatten sonra ben kıskansam ne olur kıskanmasam ne olur?" de

"Orada sana bakanlarında öküz olduğunu düşünürsek aramızdaki öküz dayanışması ile adamların seyir zevkini bozmak istemediğim için seni kıskanmadım. Eee ne de olsa bugün o öküzlere yarın bana." de

Not: Çok susadım; hataları, saçmalamaları maruz görünüz.
  • Genelde kıskanılmaktan hoşlanmazlar ama sende çok odun gibi konuşmuşsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: League0fLegends

Kıza pas verme, 2. bir mesaj daha atana kadar cevap yazma. Bozulmuş numarası yap. Ona, onsuz da yapabileceğini hissettir. Peşinden süründür.

öncelikle su kliseyi bırakın artık millet ya valla yorum yazmıcaktım sunu gorunce biseyler yazıp isyan edesim geldi !!!

Neyse konuya donelim dostum sen de biliyorsundur ki kucuk seylerden kıskanclık yapmalar falan cok cocukca ve sacma ki zaten sen kıskanmamıssın iyi de yapmıssın ama simdi su ceza olarak ne yapıyım olayı da sacma iliskiye aynen devam et zaten ozur de dilemis sorun yok nasıl diyordun sen OH MİS
  • quote:

Orijinalden alıntı: antuaRri

Genelde kıskanılmaktan hoşlanmazlar ama sende çok odun gibi konuşmuşsun

Yav bana niye odun diyo herkes arkadaşım benim olayım bu ben sakin bir insanım yani yerine göre sakinim pek böyle kendimi kasan hareketlerde bulunmam...

quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

"Benden habersiz giymişsin mayonu gitmişsin denize. Bakan bakmış, gören görmüş bu saatten sonra ben kıskansam ne olur kıskanmasam ne olur?" de

"Orada sana bakanlarında öküz olduğunu düşünürsek aramızdaki öküz dayanışması ile adamların seyir zevkini bozmak istemediğim için seni kıskanmadım. Eee ne de olsa bugün o öküzlere yarın bana." de

Not: Çok susadım; hataları, saçmalamaları maruz görünüz.

Tam kafa adamsın ben de böyle şeyleri düşünmüştüm hocam biraz daha yorumlayıp bunları bir konuşmamızda söyleyecem.

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

O an kıskansan da suçlu olan sen olacaktın yine kavga çıkaracaktı.

Usta kızın rahatsızlığı var su içmesi gerekiyo böbreklerle alakalı.

quote:

Orijinalden alıntı: League0fLegends
    Bak bunu yeni gördüm hem sevgilisi olacak hem de oruçlu olduğu halde karşısında yiyip içecek bir de üstüne bağırıp hakaret edip trip atacak. Terbiyesizliğin daniskasını yapmış. Ayrıl o kızdan bence. Bulursun daha iyisini.

Sağlık problemi aslında yazmak istememiştim ama madem bununla alakalı yorumlar geldi yazayım.

quote:

Orijinalden alıntı: sıfıradam

En iyisini yapmışsın,bırak bozma kendini.Ama barışcçağın zaman de ki ona seninle barışırım ama çocuk bakmıyoruz sonuçta burda bir daha böyle triplere girme yoksa bu kadar anlayışlı olamam seni sevdiğimi belli etmem için illa kıskanmam mı lazım falan de ciddi ol sert ol kıvama gelir o zaten

Zaten bunları söylemişim hocam pek bir değişiklik yapma diyorsun yani.

quote:

kız sana sesini yükselterek öküz dedi ve sen onunla kavga bile etmedin mi o zaman git özür dile

Usta her ilişkide dengeleyici kuvvet olduğuna inanıyorum.Yani her iki tarafta aynı anda çıkışırsa ilişkiyi yıpratmaktan başka bir şey yapmazlar.Yani ben buna inanıyorum ben de çıkışsaydım belki kıza bir şey olmazdı ama kendi sinirlerimi yıpratmaktan başka bir şey yapmazdım.

• kız haklı,sen olayı genişlikten çıkarmışsın düpe düz kıza suç atmışsın,
  • Kiskansan da cok krosun diyecek ve kalkacakti amac hesabi sana kitlemekti hem sen yanlis bir sey yapmadin kiskanma o zevki verme ellerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.