Şimdi Ara

Silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
2.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BaRReT81

quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Lan çektirmek derken onu mu dedim pislik herifler sizi Tamam biz de biliyoz da ramazandayız yapmayın böyle

Ee hadi ne yapayım sizce?
    Fail bu işe takacak kadar ramazandasın takmayacak kadarda bi yerlerde hesap ödüyosun ne iş ? nerede oruç hee

Hocam ben tutuyorum o tutmuyor.Yani sonuç olarak ben ona kesinlikle tutacaksın diyemem, onun kararıdır ama bende onun tutmasını isterim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BaRReT81

quote:

Lan çektirmek derken onu mu dedim pislik herifler sizi Tamam biz de biliyoz da ramazandayız yapmayın böyle

Ee hadi ne yapayım sizce?
    Fail bu işe takacak kadar ramazandasın takmayacak kadarda bi yerlerde hesap ödüyosun ne iş ? nerede oruç hee

Hocam ben tutuyorum o tutmuyor.Yani sonuç olarak ben ona kesinlikle tutacaksın diyemem, onun kararıdır ama bende onun tutmasını isterim.

tamam sakinim

• Muhabbeti gözümde canlandırdımda resmen oduna bağlamışsın kardeşim. Adam biraz kıskanır be
  • kıskanmanın mıkını çıkar dostum.
  • bu kadar da abartırsan kız sana aşırı bağlanmaz aksine soğutursun, aynı şekilde aşırı kıskançlık da soğutur kızları.
    tatlı tatlı düzelt olayı a
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Muhabbeti gözümde canlandırdımda resmen oduna bağlamışsın kardeşim. Adam biraz kıskanır be

Hocam ben böyle bir insan değilim ki, yani her şeyi kendime dert etmem.Kıskançlık falan pek bana göre değil yani böyle şeyleri dert eden insanlar daha erken yaşlanır çok yıpratır kendini bende böyle bir şey yok ohh mis.Şimdi ceza olarak kıskançlık çok etkileyici bir yöntem gibi gelse de, kızın da istediği olmuş olmaz mı?

Edit: Kızlar hakkında genelleme yapacak olan elemanlar lütfen konudan gitsin yok işte bağlanmaz falan bana böyle hikaye yapmaya gelmeyin 1 hafta evinden çıkmayıp evde çekirdek çitleyen adamlar bunları yazmasın gören de her gün hatunlarla takılıyo sanacak.SAmimi olun genellemeden uzak durun lütfen ve de sizden öğüt falan istemiyorum sadece kurnazca ceza yöntemleri bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fungsclup -- 26 Temmuz 2012; 2:09:57 >

• madem kıskanılmak istiyosun bundan sonra denize gidip öyle bikini giymek yok. şort, askılı kesinlikle giymeyeceksin gibisinden maço takıl. eğer itiraz ederse yüzüne vurursun kıskanılmak istediğini
  • Çoğu arkadaş kıskan demiş usta böyle yaparsam kızın istediği olmaz mı? Çok mu abartıyım kıskanmayı?
  • Hocam tavrını aynı şekilde koru bence.Hem kendinden ödün vermezsin hem de kızın istediği olmamış olur.Ek olarak zaten sana geri dönüş yapmış.Geniş davranmaya devam.Hatta suyunu bile çıkarabilirsin.Yanındayken etraftan bir kıza 'güzel kızmış şu baksana bir' falan diyebilirsin.Hem o seni ne kadar kıskanıyor onu da ölçersin.
  • iyi olmuş kıskanmadığın..

kızların çocuk çocuk hareketler yapıp durduk yere kıskandırmaya çalışmalarını hiç sevmem..
  • bu türk kızları bu kadar fazla trip atmayı kesmezse evde kalıp kartlaşıcaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waidmann

Hocam tavrını aynı şekilde koru bence.Hem kendinden ödün vermezsin hem de kızın istediği olmamış olur.Ek olarak zaten sana geri dönüş yapmış.Geniş davranmaya devam.Hatta suyunu bile çıkarabilirsin.Yanındayken etraftan bir kıza 'güzel kızmış şu baksana bir' falan diyebilirsin.Hem o seni ne kadar kıskanıyor onu da ölçersin.

Usta beni çok kıskanıyo diye işte ben onu hiç kıskanmıyorum yani ilişkide dengeleyici kuvvet olmak için.İkimiz toplamı kadar kıskanıyo bununla haziranda tatile gittik 4 günlüğüne yapmadığını bırakmadı ama ben ona kıskandığımı belirtecek herhangi bir harekette bulunmadım ne bileyim benim içimden gelmiyor sevmiyor musun desen seviyorum ama yani başkasının ona sulandığını(yani gidip muhabbet açma falan olayları) görmediğim sürece kıskanmam he zaten sulansa kıskanmayı bırak elemanı direk döverim sıkıntı yok orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fungsclup -- 26 Temmuz 2012; 2:18:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gast35

madem kıskanılmak istiyosun bundan sonra denize gidip öyle bikini giymek yok. şort, askılı kesinlikle giymeyeceksin gibisinden maço takıl. eğer itiraz ederse yüzüne vurursun kıskanılmak istediğini

mantıklı Sen istedin de :D
  • kıskanmaya falan gerek yok istediği olur abartırsanda soğur iyice bu sefer sen trip at şimdilik sadece yalvarsın dursun barışçamda kalbim kırık ayaklarına yat işte bir şekilde anladın sen onu
  • Cool ol her zaman kıza taviz verme.
  • Beyler taviz verme falan diyorsunuzda yazılanları okumadınız mı taviz veriyormuş gibi miyim?
  • Konuşma komedi yanlız :D
  • quote:

quote:

Muhabbeti gözümde canlandırdımda resmen oduna bağlamışsın kardeşim. Adam biraz kıskanır be

Hocam ben böyle bir insan değilim ki, yani her şeyi kendime dert etmem.Kıskançlık falan pek bana göre değil yani böyle şeyleri dert eden insanlar daha erken yaşlanır çok yıpratır kendini bende böyle bir şey yok ohh mis.Şimdi ceza olarak kıskançlık çok etkileyici bir yöntem gibi gelse de, kızın da istediği olmuş olmaz mı?

Edit: Kızlar hakkında genelleme yapacak olan elemanlar lütfen konudan gitsin yok işte bağlanmaz falan bana böyle hikaye yapmaya gelmeyin 1 hafta evinden çıkmayıp evde çekirdek çitleyen adamlar bunları yazmasın gören de her gün hatunlarla takılıyo sanacak.SAmimi olun genellemeden uzak durun lütfen ve de sizden öğüt falan istemiyorum sadece kurnazca ceza yöntemleri bekliyorum.

tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: semi cartermatic

quote:

quote:

tamam

Edit kısmını genel olarak yazdıydım senin için değil :D

• Konu hala geçerli mi hocam ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.