Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
2.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fungsclup -- 15 Ağustos 2017; 14:9:47 >

• uppercut
  • hemen gevşeme
  • Bu kızdaki sinir saman alevi gibi parlayıp sönüyo anlamadım gitti, zaten gevşeme niyetinde değilim maksat can çekiştirmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fungsclup -- 26 Temmuz 2012; 2:02:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Bu kızdaki sinir saman alevi gibi parlayıp sönüyo anlamadım gitti, zaten gevşeme niyetinde değilim maksat çektirmek

ne çektircen kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Selamlar arkadaşlar, biliyorum DH olarak bu konulara bayılıyorsunuz beni de bilen bilir her türlü kız konusuna mesaj yazmışlığım vardır.Şimdi benim bir problemim değilde işte bir mesele var onu bir halledelim öncelikle bu olaylar salı günü yaşandı.Kız arkadaşımla kafedeydim birden işte deniz falan konusu açıldı işte bu bikiniyle yüzmüş falan forumdan da tanıyanlar varsa geniş bi adamımdır ben öyle şeyleri kıskanmam aramızda geçen konuşmayı hatırladığım kadarıyla yazmaya çalışacam buyrun,

+ ben - kız

-Geçen kızlarla denizdeyiz falan böyle bikiniyi de çekmişim güzel güzel yüzüyorum her denizde olduğu gibi krolar falan hep bize bakıyor.
    +Ee adamlar haklı öyle giyinirsen bakarlar ben de plaja gidince bakıyorum
    - Nasıl bakıyosun ya?!
    +Ya kızım şaka yaptım sen devam et anlatmaya
    - İşte biz de kızlarla rahatsız olduk bakmalarından başka bir yere geçtik ama sen hiç rahatsız olmuş gibi değilsin?
    + Rahatsız olmadığımdandır, sonuç olarak yapana değil yaptırana bakacaksın.
    - Ya sen ne biçim adamsın ya hiç kıskanma yok bir şey yok sen beni sevmiyor musun?
    + Her seven kıskanacak diye bir şey mi var canım ya sen de diğer sevgililer erkek arkadaşım nefes aldırmıyor diye kızar sen bi farklısın.
    - Ya insan az da olsa kıskanmaz mı öküz müsün sen ya?!(ses tonu yükseldi)
    + Ne alakası var hayatım çok fazla büyütmüyor musun?
    - Büyüttüğüm falan yok zaten bu yeterince büyük bir olay(volume ++)
    + Ya kızım hasta mısın sen?
    - Şimdi de ben mi hasta oldum?!!!(sesi iyice fulledi ve kalktı gitti)
    + Ya canım öyle mi demek istedim ben beklesene

Hesabı ödedim( bi dk ya bana kitlemiş hesabı neyse) bi baktım taksiye bindi gitti.Şimdi de işte dün(çarşamba akşam yani) facebooktan mesaj çekmiş şimdi kesin csb falan dersiniz diye yazıları kopyalamıyorum direk ss aldım konuya da koydum.İyi çocuk olunca demek ki eziliyoruz benim kararım şöyle bu donanımhaber de de illa ki böyle yaratıcı arkadaşlar çıkar şimdi ben buna ne diyeyim ki böyle bu biraz benim elimden çeksin? Ne yapayım? (Bu arada ben o offline iken gördüm mesajı yani daha 1 saat falan anca oldu facebooktaki "görüldü xx.xx" mesajını daha görmemiştir o.Ee napalım sizce?

Silinebilir

Silinebilir

/>

• vallahi çok objektif bakmışsın hata git gönlünü al dönemi gelmiş parlamışdır
  • quote:

uppercut

Çaldım güzelmiş
  • quote:

Selamlar arkadaşlar, biliyorum DH olarak bu konulara bayılıyorsunuz beni de bilen bilir her türlü kız konusuna mesaj yazmışlığım vardır.Şimdi benim bir problemim değilde işte bir mesele var onu bir halledelim öncelikle bu olaylar salı günü yaşandı.Kız arkadaşımla kafedeydim birden işte deniz falan konusu açıldı işte bu bikiniyle yüzmüş falan forumdan da tanıyanlar varsa geniş bi adamımdır ben öyle şeyleri kıskanmam aramızda geçen konuşmayı hatırladığım kadarıyla yazmaya çalışacam buyrun,

+ ben - kız

-Geçen kızlarla denizdeyiz falan böyle bikiniyi de çekmişim güzel güzel yüzüyorum her denizde olduğu gibi krolar falan hep bize bakıyor.
    +Ee adamlar haklı öyle giyinirsen bakarlar ben de plaja gidince bakıyorum
    - Nasıl bakıyosun ya?!
    +Ya kızım şaka yaptım sen devam et anlatmaya
    - İşte biz de kızlarla rahatsız olduk bakmalarından başka bir yere geçtik ama sen hiç rahatsız olmuş gibi değilsin?
    + Rahatsız olmadığımdandır, sonuç olarak yapana değil yaptırana bakacaksın.
    - Ya sen ne biçim adamsın ya hiç kıskanma yok bir şey yok sen beni sevmiyor musun?
    + Her seven kıskanacak diye bir şey mi var canım ya sen de diğer sevgililer erkek arkadaşım nefes aldırmıyor diye kızar sen bi farklısın.
    - Ya insan az da olsa kıskanmaz mı öküz müsün sen ya?!(ses tonu yükseldi)
    + Ne alakası var hayatım çok fazla büyütmüyor musun?
    - Büyüttüğüm falan yok zaten bu yeterince büyük bir olay(volume ++)
    + Ya kızım hasta mısın sen?
    - Şimdi de ben mi hasta oldum?!!!(sesi iyice fulledi ve kalktı gitti)
    + Ya canım öyle mi demek istedim ben beklesene

Hesabı ödedim( bi dk ya bana kitlemiş hesabı neyse) bi baktım taksiye bindi gitti.Şimdi de işte dün(çarşamba akşam yani) facebooktan mesaj çekmiş şimdi kesin csb falan dersiniz diye yazıları kopyalamıyorum direk ss aldım konuya da koydum.İyi çocuk olunca demek ki eziliyoruz benim kararım şöyle bu donanımhaber de de illa ki böyle yaratıcı arkadaşlar çıkar şimdi ben buna ne diyeyim ki böyle bu biraz benim elimden çeksin? Ne yapayım? (Bu arada ben o offline iken gördüm mesajı yani daha 1 saat falan anca oldu facebooktaki "görüldü xx.xx" mesajını daha görmemiştir o.Ee napalım sizce?

Silinebilir

Silinebilir

harbi öküz.

• facebookunu hemen kapatıyorsun kıskanıyorum de
  • Affetme olsun bitsinde ne zaman çektiriyon
  • Lan çektirmek derken onu mu dedim pislik herifler sizi Tamam biz de biliyoz da ramazandayız yapmayın böyle

Ee hadi ne yapayım sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fungsclup -- 26 Temmuz 2012; 1:41:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratosburaq

quote:

uppercut

Çaldım güzelmiş

Çal hocam iş görür :D
  • kesinlikle basardım tekmeyi mötüne kızın
  • Abi kızla durduk yere niye ayrılayım hem hatunu görseniz öyle demezsiniz de görmeyi verin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kratosburaq

quote:

uppercut

Çaldım güzelmiş

Çal hocam iş görür :D

Başına bir de tiger ekle. Güzel olur sagat gibi

Taygııaa apağkat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 26 Temmuz 2012; 1:48:28 >

• Hocam sende de biraz hata var ama.İstemeyerekte olsa biraz kıskanıyormuş numarası yapsaydın.Kızlar hoşlanır kıskanılmaktan,ama fazla dozunu kaçırmadığın zaman.
  • quote:

Bu kızdaki sinir saman alevi gibi parlayıp sönüyo anlamadım gitti, zaten gevşeme niyetinde değilim maksat çektirmek

ne çektircen kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klasik Türk kızı .s
  • quote:

Lan çektirmek derken onu mu dedim pislik herifler sizi Tamam biz de biliyoz da ramazandayız yapmayın böyle

Ee hadi ne yapayım sizce?
    Fail bu işe takacak kadar ramazandasın takmayacak kadarda bi yerlerde hesap ödüyosun ne iş ? nerede oruç hee
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.