Şimdi Ara

Silinebilir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
4
Favori
229.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lg optimus g'de geçiçi olsa da oldu gibi. Teşekkürler
  • Note 2 var bende. Acaba aynı sorunu bu yöntemle çözebilir miyiz? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbari

Note 2 var bende. Acaba aynı sorunu bu yöntemle çözebilir miyiz? Teşekkürler

Bence telefona zarar vermeden direkt olarak servise verin. Bu yöntem çözse bile 2 gün sonra yine bozulacak ve ekrana verdiğiniz zararla kalacaksınız+ belki de garantiden çıkacak(varsa).
  • Mèrt M kullanıcısına yanıt
    Cok sağolun sayın Mert, ne yazık ki garantisi bitti. Yalnız arka tarafta garanti folyosunun orası hafif şişkin, kapak ta o bölgede kapatırken tam yerleşmiyor. Dokunmatik de tam o hizada arızalı sadece. Acaba bağlantılı mıdır ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbari

Cok sağolun sayın Mert, ne yazık ki garantisi bitti. Yalnız arka tarafta garanti folyosunun orası hafif şişkin, kapak ta o bölgede kapatırken tam yerleşmiyor. Dokunmatik de tam o hizada arızalı sadece. Acaba bağlantılı mıdır ki?

Büyük ihtimalle bağlantılıdır tesadüf olacağını sanmıyorum, bir servise götürmelisiniz.
  • Arkadaşlar benim telefonumdada aynı sorun oldu ben ses kapama ve güç tuşuna baya bi uzun süre bastım ve telefon kapnadı ve değiik bir ekran geldi ve bir tuşa basmamı istedi daha sonra tekrar açtığımda sorun düzelmiş oldu.

TELEFON MARKASI VODAFONE SMART 6
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de dokunmatik ekran ile ilgili bir problem yaşıyorum.
    Telefonumun markası Samsung Galaxy Grand Max . Oyunlarda genellikle donuyor. Sarjım 100 de olsa 15 de olsa bir fark etmiyor. Ve ben bu sorunu root gibi işlemlerle veya telefonun içini açarak yapmak istemiyorum. Bana ne yapmamı önerirsiniz ?

• Merhaba arkadaşlar. Ben de dokunmatik ekran ile ilgili bir problem yaşıyorum.
    Telefonumun markası Samsung Galaxy Grand Max . Oyunlarda genellikle donuyor. Sarjım 100 de olsa 15 de olsa bir fark etmiyor. Ve ben bu sorunu root gibi işlemlerle veya telefonun içini açarak yapmak istemiyorum. Bana ne yapmamı önerirsiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: seriesR

beyler konuya bayaaaa geç cevap yazmış olabilirim kabul ama size kısa bir bilgi vermek isterim bu arkadaşımızın önerisi sadece eski tip resiztif dokunmatik ekranlarda geçerlidir bilginize yeni nesil kapasitif dokunmatiklerde bu yöntem işe yaramaz

Note 2 de denedim az daha ekran gidiyodu vazgectim bide tel benim degil 🙀🙀🔪

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.