Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhny -- 12 Aralık 2011; 15:35:50 >

• Yorum yapabilecek birileri yokmu bu konu ile ilgili ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhny -- 5 Nisan 2011; 17:27:30 >
  • Ne istediğini bilmeyen kız modeli volume 45.675.345

Arkadaşım, benim için değerlisin ama arkadaşımsın diyen kızdan ne gibi bir hayır beklenir ilkten bunu düşün.
    Ulan son yaşadığım kız mevzusuda arkadaşım olarak görüyorum diye bitmişti.
    Boşver, çek restini, hiç uğraşma derim. Emin ol sonradan çok kafan şişer.
  • birisi senin sevgiline bu hareketleri yapsa ve elinden almak için plan yapsa?
  • sevgiliyse bunlar yanlış yapıyorsun aynı hareketi başka birinin sana yaptığını düşün bide
  • Kız açık vermiş kroşeyi indirmeni bekliyor daha ne istiyosun ye onu şampiyon
  • Kız seni yan cebinde bulunduruyor.Hani çocukla sevgili olma yolundalar oldu da birşeyler ters gitti tekrar sana dönecek.Direk kes muhabbeti derim
    Mesajın sonunu okumadım keşke de okumasaymışım.Midesiz misin arkadaşım nasıl olur da o kızla muhabbeti devam ettirirsin.Buluşmaya çağıracaksın ve falan filancaya sorayım diyecek?Kes muhabbetini görüşme derim o kızdan kimseye hayır gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.C -- 5 Nisan 2011; 19:16:16 >
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhny -- 12 Aralık 2011; 15:36:11 >
  • Kıza belli et duygularını , yok söyleyemem diyorsan msnden önce sarhoş gibi davran sonra o konulara gir baktın olumlu davranıyor çok sarhoş değilmiş gibi davranırsın baktın red yiyiorsun yarın sabah dersin dün çok kötüydüm ne dediğimi hatırlamıyorum bile kbakma dersin kız yine aynı kız olarak kalır
  • Tecrubesi olan yokmu ?? Fikirlerini söylicek birileri yada ? Yorum yapacak. Artık kim çıkarsa karşıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhny -- 5 Nisan 2011; 21:53:11 >
  • Kız biliyor zaten duygularımı. Ama daha belirgin ne yaparak gösterebilirim. Çok büyük birşey yapmam gerekki kafasında bana ait soru işaretleri kalsın.. Yinede bilmiyorum nasıl davranacağımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Kız biliyor zaten duygularımı. Ama daha belirgin ne yaparak gösterebilirim. Çok büyük birşey yapmam gerekki kafasında bana ait soru işaretleri kalsın.. Yinede bilmiyorum nasıl davranacağımı.

al konuş seni seviyorum arkadaş olamam de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Kız biliyor zaten duygularımı. Ama daha belirgin ne yaparak gösterebilirim. Çok büyük birşey yapmam gerekki kafasında bana ait soru işaretleri kalsın.. Yinede bilmiyorum nasıl davranacağımı.

al konuş seni seviyorum arkadaş olamam de

konuştum zaten dedim, anlattım durumu kafası baya karıştı sanırım. karşı çıkıyorum bu duruma karşında beni bulursun dedim. benim mutluluğumu istersin heralde gibisinden kelimeler etti. İsterim ama onla istemiyorum bunu açıkca söyledim ona. Yine konu orda kapanır gibi oldu. Sen bilirsin dedi..
  • Kız yolunu secmıs desem sımdı uzuluceen kardeşim. Benımde durumum aynı senınLe .
  • Kardeşim yolunu seçmiş evet bende dedim ona sen yolunu seçmişsin vs. Ama neden böyle şeyler yapıyor bana ? Gitme diyor. Beni kaybetmeyide göze alamıyor sanırım. Geçmiştede bunla aynı durumlar oldu hep. Sanki benden sevgimi inandırmamı bekliyormuş gibi çıtlatıyor diye düşünüyorum ama bunu nasıl yapcam ? Yoksa ben yanlış mı düşünüyorum ? Beni istemese git der. Zaten bende ona söyledim beni istemiyorsan kurtulmak istiyorsan bana sadece git demen yeterli dedim. Onuda demedi bana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.C
    Kız seni yan cebinde bulunduruyor.Hani çocukla sevgili olma yolundalar oldu da birşeyler ters gitti tekrar sana dönecek.Direk kes muhabbeti derim
    Mesajın sonunu okumadım keşke de okumasaymışım.Midesiz misin arkadaşım nasıl olur da o kızla muhabbeti devam ettirirsin.Buluşmaya çağıracaksın ve falan filancaya sorayım diyecek?Kes muhabbetini görüşme derim o kızdan kimseye hayır gelmez.

Ayni
  • Bence sen ona açıl kardeşim. Kız sana git demiyor ama af buyur gidip başkasıyla takılıyor.Yani seni 2. Planda tutuyor. Ya O Ya BEN de kardeşimmm. Benım dıyeceğim bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoodblod_405

Bence sen ona açıl kardeşim. Kız sana git demiyor ama af buyur gidip başkasıyla takılıyor.Yani seni 2. Planda tutuyor. Ya O Ya BEN de kardeşimmm. Benım dıyeceğim bu

Kardeşim bu benimde aklımdan geçiyor. En son çare böyle demek olcak elbet. Bunlardan önce bu kızın benden ne istediği önemli.. Yüz yüze anlatmak mı daha sağlıklı olur telefonda konuşmak mı ? Mesaj atmakmı ?
  • Sen nasıl istersen ben hep mesaj la soledim bunları.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.