Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
0
Favori
7.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hemen hemen hergün müsaitim katılma dururmumuz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cAnber

hemen hemen hergün müsaitim katılma dururmumuz var mı ?

pro overall kaç ? ve hangi mevkiilerde oynamak tercihindir ?
  • zala hala bulamadık mı gk ? bide yarın toplanılcak mı ?
  • Arıyorum Burak

kaleci yetişmiyor kolay kolay

mail adresinden haber vericem sana merak etme. ben de günboyu her saniye maile bakıyorum. sana yazarım hemen gelişmeleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 3 Şubat 2011; 2:36:59 >
  • bulucaz bulucaz azimle işeyen duvarı bile delermiş

haberlerini bekliyorum
  • yok mu sizin genç kulüpte birileri
  • Valla benim kaleci 88 mi ne ama oynayamıyorum kaleci :D
  • Selamlar,
    Hayırlısı olsun öncelikle.Yukarıda belirttiğiniz kurallara harfiyen uyulacaksa katılmak isterim bende.
    Bundan önce 3 kulüpte oynadım.Maalesef maç sırasında laf söyleme ,gol yenince anında laf sokma gibi durumlarla karşılaştım.Sadece bana değil takım arkadaşlarıma yapılınca dahi sinirlerim tepeme çıkıyor.Anında bırakıyorum maçı.Takım olarak kaybedilir,takım olarak kazanılır.Takım olmanın kuralı budur.
    Bu mantalitede yola çıkılacaksa katılmak isterim.

Mevkii : LM - CB - LB

Overall : LM 85 - CB 88 - LB 84

Psn : Melicious310TR

• quote:

Orijinalden alıntı: Rohirim

Selamlar,
    Hayırlısı olsun öncelikle.Yukarıda belirttiğiniz kurallara harfiyen uyulacaksa katılmak isterim bende.
    Bundan önce 3 kulüpte oynadım.Maalesef maç sırasında laf söyleme ,gol yenince anında laf sokma gibi durumlarla karşılaştım.Sadece bana değil takım arkadaşlarıma yapılınca dahi sinirlerim tepeme çıkıyor.Anında bırakıyorum maçı.Takım olarak kaybedilir,takım olarak kazanılır.Takım olmanın kuralı budur.
    Bu mantalitede yola çıkılacaksa katılmak isterim.

Mevkii : LM - CB - LB

Overall : LM 85 - CB 88 - LB 84

Psn : Melicious310TR

Merhaba.
    Yukarıdaki kurallara gerçekten de uyuyoruz Yeni gelen genç arkadaşlara da sorabilirsin . Bizde sadece kaptan ve ikinci kaptan konuşur.
    Bizde de uyarılar var ama sadece takım daha iyi olsun diye. hakaret , tartışma veya laf sokma olmadı , olmaz da.

Oynadığın mevkiiler de tam takımımızın aradığı , ihtiyacımız olan mevkiiler. LM oynayabilmen (belki bazen LCM oynaman gerekebilir ) cok büyük artı.
    He bir de şöyle bi durum var ; misal LB oynuyorsun . maç içinde mikrofondan dersin ki "ben ileri çıkıyorum bu pozisyonda" .. ben veya başka bir arkadaş o an senin mevkiine bakar. o konularda rahat ol. Kullandığımız kornerlerde kafa topuna çıkarsın. Yerine birileri gider..

Hem zevk almak , hem de gerçek futbol oynamak bizim sloganımız. seni bu akşam eklerim .
    Sana her an ulaşmamızı istersen eğer , sürekli kontrol ettiğin bir mail adresi varsa mail adresini veya cep tel numaranı PM atabilirsin abi.

• melih abiye bn referanns olurum gerçekten istediği zaman defanstan top geçmiyor alın derim bn
  • rb arıyorsanız bende gelebilirim...kulubüm var ama sözleşmemi fesh ederim sorun değil
  • Hangi kulup canber?
    Overall kac?
  • Archelot , bu aksam gircen mi ?
    Melih , sen gelebilir misin abi?

23.00 gibi girip 2-3 deneme yapsak?
  • overall orta saha 80 winger 82 rb 79 falan cb 84...kulüp yok diyebilirim takıma girdim ama online olmadılar...psn canber21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cAnber -- 3 Şubat 2011; 14:04:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Promurder

melih abiye bn referanns olurum gerçekten istediği zaman defanstan top geçmiyor alın derim bn

Eyvallah Osman.Size de başarılar dilerim.

@Zala Mailimi Pmden atıyorum.Saat 23:00 gibi bağlanırım bir aksilik olmaz ise.

Umarım çabuk adapte olurum takıma.
  • Canber, oncelikli mevkiin RB olmak uzere ( gerekirse RM oynarsin ) aramiza katilmak ister misin ?
  • tabi ki
  • PSN ismin nedir Canber? Imzanda yaziyorsa bile mobil baglandigimda imzalar gorunmuyor da ..
  • psn:canber21

ne zaman hangi saatlerde oynuyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cAnber -- 3 Şubat 2011; 18:09:54 >
  • Su siralar takim oyuncularinin sisteme ve birbirine alismasi icin firsat buldukca oynuyoruz.
    Yeni pro takimimizi kurduktan sonra her pazartesi,carsamba ve belirleyecegimiz bir gun daha olmak uzere haftada 3 gun oynayacagiz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.