Şimdi Ara

Silinebilir.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
452
Cevap
0
Favori
29.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok görmemiştim..tamam şimdi yapıyorum..
  • ~ Msn Sohbet Grubumuz ~

"group1399808@groupsim.com"

Yukarıdaki adresi msn'de ekleyip titreşim yollamanız yeterli.
  • Ekran kartının 10.8 driverı bende sorun çıkardı.Kurulum falan sorunsuz oluyor fakat restart istiyor ve tam windows açılcakken mavi ekran veriyor.Bu sadece banamı oluyor ??
  • grubu ekleidm ama bir davet gönderiyor türkçe de değil anlayamadım gitti...
  • Vatan bilgisayarda lenova ile asus arasında birkaç notebook mesafe vardı. İkisinde de windows a ait bir müzik açtım. Sesi son seviyeye getirdim. Asus un sesi daha yüksek ve güzel idi.
    Ayrıca açılış hızları asus un hızı lenovadan iki kat daha hızlıydı.
    Ben böyle bir farkla karşılaştım.
    Yan yana kıyaslamak daha farklı tabi.. Ama sadece ses için tercih etmek için bence ikisini de yan yana bulabileceğiniz bir firma bulun. Tabi bu aralar asus da bulunmuyor o ayrı konu..
    Yine de Alanlara hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahcan

Vatan bilgisayarda lenova ile asus arasında birkaç notebook mesafe vardı. İkisinde de windows a ait bir müzik açtım. Sesi son seviyeye getirdim. Asus un sesi daha yüksek ve güzel idi.
    Yan yana kıyaslamak daha farklı tabi.. Ama sadece ses için tercih etmek için bence ikisini de yan yana bulabileceğiniz bir firma bulun. Tabi bu aralar asus da bulunmuyor o ayrı konu..

Bunlar yazılımsal sorunlar bence. Rahatlıkla aşılabilir yani. Ama ses için birşey diyemem.
  • @poten_za
    hocam ekledikten sonra titreşim yollayın. daveti kabul edin. grupa girmiş olursunuz. sağda bişeyler gelecek. ordan settings daha sonrada languageye tıklayarak türkçe yapabilirsiniz.

@ahcan
    lenovonun y560, asusunda n61jq olduğuna emin misiniz? asus 1.5dk de açılıyormuş. ozaman lenovo 3dk sürmesi lazım.. ses konusundada y560ın daha önde olacağını düşünüyorum fakat asusun öne çıkma durumu olabilir.
  • acılma süresi bence pek kıyaslanmaması gerek açılıştaki programlardan farkedebilir...sesin çok yüksek gelmesi değil de netliği ve kalitesi daha önemli...jbl, harman kardon gibi markalar sonuçta en iyi markalar dünya çapında...ben müik falan dinledim ve epey de kaliteli ve tatmin edici geldi...şarj beklediğimden az gidiyor 1.5 saat falan belki de 6 hücreli pil olmasından kaynaklanıyordur...
  • Ben de 10.8 e yükselttim ekran kartını ama hiç mavi ekran almadım..

Bu ekranın ortam ışığına göre kendini ayarlamasını nasıl devre dışı bırakabilyoruz ? bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zevron

Ben de 10.8 e yükselttim ekran kartını ama hiç mavi ekran almadım..

Bu ekranın ortam ışığına göre kendini ayarlamasını nasıl devre dışı bırakabilyoruz ? bilen var mı

energy management programında ayarlar dediğinde akıllı denetim kısmında kutucuk var onu kaldırırsan olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahcan

Vatan bilgisayarda lenova ile asus arasında birkaç notebook mesafe vardı. İkisinde de windows a ait bir müzik açtım. Sesi son seviyeye getirdim. Asus un sesi daha yüksek ve güzel idi.

İkisinide kullanmış biri olarak..
    Lenovo'nun ses kalitesi ve gücüyle Asus'unki karşılaştırılamaz.Lenovo'nunki son derece kaliteli ve yüksek.Özellikle bu konuda Lenovo çok önde
    Asus geç açılıyor.Konusunu takip edin herkezin en büyük şikayetlerinden biridir.Ayrıca kendimde kullandım.
    Zaten 5400rpm ile 7200rpm arasındaki farkı bilmiyorsanız bu konuda yorum yapmayın.İki kat hız çok saçma bir yorum olmuş.

• @Tayff

hocam sende asus vardı iade edip y560 almıştın değil mi?
  • @poten_za
    teşekkür ederim yaptım.

@ahcan

karşılaştırman çok abartılı olmuş gerçekten. Y550 ürünü bile iki kat fazla sürede açılmaz =) karalamak için çok sallamışsın. biz karalamaya kalksak neler söyleriz asus hakkında bi bilsen..ama gerek yok..git N61JQ külübüne bak milletin başına ne sorunlar çıkmış. ben mayıs dan beri o forumu takip ettim gün gün. Y560 olmasa bende onu alacaktım ama neyseki gerek kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydogan66

@Tayff

hocam sende asus vardı iade edip y560 almıştın değil mi?

Evet.Asus n61 serisi almıştım.3. gün arıza çıkardı servise götürdüm.Uzun bir bekleyişten sonra para iadesi aldım.Gidip aynen Lenovo Y560 aldım.
    O yüzden fazlasıyla fikir sahibiyim.
  • arkadaşlar oyunlarda 1024X768'den daha yüksek çözünürlük seçemez miyiz? nfs carbon da en yüsek onu seçebildim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheva24

bende 10.8 i yükleyemedim malesef mavi ekran alıyorum bende yokmu bi çözümü

Bendede aynı dert var.Yükleyen arkadaşlar nasıl yüklediniz ?
  • valla ATI nin drivers sayfasından ürünüme ait olan driveri seçip Option 2 deki yüklemeyi indirip kuruyorum.. ama önceki sürümü tümden kaldırıp öyle yaptım. bence önce option 2 yi indirin..nereye indirdiğine dikkat edin ama..sonra ati driverinizı kaldırın tümden..güvenli moddan girebilirseniz yoksa normal yeniden başlatın direk indirdiğiniz yerden yükleyin.

dediğim sayfaya BURDAN
  • Hali hazırda olan driverı silip sıfırdan 10.8 driverını kurmaya çalıştığımda tam Win 7 açılacakken mavi ekran alıyorum.Çok enteresan sadece bende olmuyor demekki.Lenovo forumlarına bakıcam olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tayff -- 10 Eylül 2010; 22:10:15 >
  • ekran sorunu nasıl oluyor anlamadım ?? açıklarmısınız ?? almayı düşünüyorumda
  • @mcansl

Bir ekran sorunu almış gidiyor ama Türkiye de satılan bilgisayarlarda yok sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.