Şimdi Ara

Silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
15
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    359 Mesaj
    Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkral -- 20 Eylül 2017; 18:33:44 >

|
    |
    Bu iki konuda ikisi de çok şey katabilir sana.
    Ha ben çok daha edebi bu işin gerçekten sanat kısmını okumak istiyorum dersen bence yerli yazarlara yönel.
    |
    |
    |
    |

stephen king okumadım hiç. fakat küçük yaşlarda okuyanlarda, daha güçlü bir hayal gücü yeteneği oluşacağını tahmin ediyorum.
    |
    |
    OKANATLI

Ben dan brown un betimlemelerin, cok seviyorum kesinlikle hikayenin içinde olmamı sağlıyor . Özellikle betimleme kosununda örnek alacagım yazarkardandır...
    |
    |
    |
    |
    İyi veya kötü, her yazar okuyucusuna bir şeyler katar. Az veya çok orası ayrı mesele. Kimi çok fazla şeyler öğretir insana, kimi 3-5 kelimeyle kalır öğreticilik hususunda. Birini yıllar sonra yine hatırlarsınız, birini yıllar sonra görüp "aa bunu okumadım okuyayım en iyisi" diyip bir kez daha okursunuz.
    Her kitap bir şeyler ekler insana.
    |
    |
    |
    |
    dan brown'ın ne katıp katmadığını bilemem ama adamın yazdıklarını kitap gibi değilde sanki bi rüya görür gibi okuyosun Hiç sıkılmadan kitapları okunabilir yani bence onun kitapları olsa olsa insanın uykusu geldiği için elden bırakılır
    |
    |

• Yarbay
    3834 Mesaj
    Hiç S.K okumadım ama Dan Brown çok şey katıyor. Öyle betimliyor ki İtalyaya Fransaya gidiyorsunuz okuken . Ayrıca tüm kitapları bilimsel-dini çok fazla bilgi içeriyor. Örneğin Melekler ve Şeytanlarda çok fazla sanat eserini ve Sanatçı öğreniyorsunuz. Başında bilimsel bilgiler var kısacası müthiş kitap
    |
    |

When a man lies, he murders some part of the world
    These are the pale deaths which men miscall their lives
    All this I cannot bear to witness any longer
    Cannot the kingdom of salvation take me home
  • Yarbay
    2825 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cro-X

Hiç S.K okumadım ama Dan Brown çok şey katıyor. Öyle betimliyor ki İtalyaya Fransaya gidiyorsunuz okuken . Ayrıca tüm kitapları bilimsel-dini çok fazla bilgi içeriyor. Örneğin Melekler ve Şeytanlarda çok fazla sanat eserini ve Sanatçı öğreniyorsunuz. Başında bilimsel bilgiler var kısacası müthiş kitap

Katılıyorum. Dan Brown'un her romanı için bilimsel araştırma yaptığı çok belli oluyor. Ayrıca bu bilgiler size roman formatında sunulduğunda, akılda kalması daha kolaylaşıyor bence.
    |
    |

• Yüzbaşı
    324 Mesaj
    En Kötü ne katar : Tv de izleyeceğin dizi yada filmlerin çoğundan alamayacağın keyfi , heyecanı . gerilimi katar. En sonundada yüzünde hoş bir tebessüm kalır.
    |
    |
    |
    |
    |
    Her kitap birşeyler katar! Örneğin Umberto Eco, Gülün Adı, bir Dan Brown kitabından çok daha fazla tarihi ve Hristiyanlık-tarikatlar bilgisi sağlar! Stephen King fazla bir bilgi sağlamaz ama korkularımızla ve bazen de duygularımızla oynamayı iyi becerir. Her ikiside iyi okuyarak zaman geçirme araçlarıdırlar, toplam olarak fazla bir bilgi vs. bırakmazlar geriye!
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.