Şimdi Ara

Silinebilir!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IceDeathR -- 2 Nisan 2010; 15:25:59 >

• Faturadaki fiyat ne kadar olursa olsun sıfırı an itibariyle 925 TL, üstelik 5 taksit de yapıyorlar.

N97'ler bile şu anda 900 TL civarına gidiyor, fiyatta ciddi bir indirime gitmeniz şart eğer satmak istiyorsanız.

http://www.vatanbilgisayar.com/nokia-nok_n86-n86-8mp-cep-telefonu/productdetails.aspx?I_ID=39624
  • N97lerin kaça gittiğinin farkındayım,World karta 5 taksit kampanyasını da biliyorum,kendi cihazımında ''0'' dan farksız olduğunu biliyorumki şu an önümde duruyor zaten,çok temiz olduğundan bu fiyatı verdim zaten.İlginize teşekkür ederim. Fiyatta pazarlık payı var dedim zaten msj atana ya da talip olana gerekli indirimi yapıcağım.
  • burası dh. indirim 100tl civarını bulur... belli yani.
    quote:

Orijinalden alıntı: IceDeathR
    N97lerin kaça gittiğinin farkındayım,World karta 5 taksit kampanyasını da biliyorum,kendi cihazımında ''0'' dan farksız olduğunu biliyorumki şu an önümde duruyor zaten,çok temiz olduğundan bu fiyatı verdim zaten.İlginize teşekkür ederim. Fiyatta pazarlık payı var dedim zaten msj atana ya da talip olana gerekli indirimi yapıcağım.
  • Hiç alışveriş yapmayacağınız, 3 günde kurulan sitelerden link verip te ilanımı kirletmeyin 850TL yazdık,Tailp olana indirim de yapıcaz dedik,daha 3 gün oldu ekranından Jelatinini çıkaralı bu telefonun çiziği dahi yok ''0'' telefon neyse o.!!!!!!!
  • Fiyat Güncel...
  • RESİMLER EKLENDİ
  • Hocam 800 tl ye n86 satamazsin telefonun çok temiz olabilir ama bu 800 tl etmeyeceği gercegini değiştirmez ayrıca fatura fiyatınin 2. El fiyatına etki ettigi gorulmemistir mesela 5800 i 500 tl ye alanda 400 e satar 700 tl ye alanda 400 e satar ben 700 tl ye aldım oyuzden 550 tl istiorum diyeni gormedim daha yanlış anlama amacım sana plan tepkinin nedenini anlatmak, ayrıca iyi satışlar dilerim
  • Faturada fazla yazar cunku evkurdan almissin. Faturada 2 bin lira yazsa bin liraya mi satcaktin ?
  • SON FİYAT GÜNCEL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.