Şimdi Ara

.... silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
229
Cevap
7
Favori
18.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 97
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 19
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kronikyorgun (19 mesaj) AslanAvda (16 mesaj) semican (12 mesaj) translator66 (10 mesaj) CengizGurkan (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (61 mesaj) Mobil (56 mesaj) Mini (48 mesaj) Uygulama (64 mesaj)
  • @
29 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    213 Mesaj
    Hoşgeldin indirimini kullanmadan sipariş verdim iptal edersem hoşgeldin indirimi yanıyor sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    4 Mesaj

Siparişin son aşamasında seçilen ürünlerle ilgili üç seçenek var: ürün yoksa alternatif ürün için beni arayın, alternatif ürünü siz seçin, alternatif ürün istemiyorum. Ben beni arayını seçmiştim ilk siparişim için. Aradılar, onun yerine şu var bu var diye 3 ürünüm değişti. Bu nedenle ödemem 2-3 lira değişti. Belki market elinde olmayan ürünleri alternatifiyle değiştirdi (sizin seçiminizle veya kendi kafalarına göre). Eğer teslim almış olsaydınız siparişinizle getirdikleri faturayı karşılaştırın diyecektim ama geri gitmiş 🙃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    havacıbibeygeldi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çek Kazan uygulamasında anket var, onu doldurursanız aynı şartlarda indirim kodu veriyorlar 150/30. Alternatif olarak o da kullanılabilir. İptal eder de Hoşgeldini kullanamazsanız bilginiz olsun

|
    |
    maliokan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Onur marketten acı komboladık yine.. 6 hesapta Carrefour market fiyatlarına göre 500 TL avantajlı kışlık erzak yaptık. Yağ, et, bakliyat, güzel fırsat oldu...

|
    |

Hocam iptal ettim kendimden. Kardeşimden 2 komboyu da kullandım. 214 TL lik sepet indirimler ve getirme ücreti vs ile 141 TL ye gelmiş oldu. İlk defa kullanacağım için biraz tereddüt ettim açıkçası. Kapıda kredi kartı ödeme seçeneği vardı. Onu seçtim. Yarın öğlen gelecek. Alışverişten duyacağım memnuniyete göre kendi hesabımdan çek kazan ile de kullanabilirim yarın. Teşekkürler bilgi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maliokan -- 20 Ekim 2020; 22:27:26 >
    |
    |
    semican kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kapıda elindeki liste ile benim aldığım ürünleri ve kilolarını karşılaştırdık aynı öyle iş olur mu hocam o zaman ben 111 liraya sipariş vereyim yalandan yok diye 160 liralık gelsin😂 Sizce de saçma değil mi beni arayan soran da olmadı gerçi neyi seçtim hatırlamıyorum da.

|
    |
    semican kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    501 Mesaj
    İzmir de indirimsiz fiyatlar üzerinden yaptı indirimi. 35 TL lik bir avantaj oldu ben de vazgeçtim.ilk siparişimde dikkat etmemiştim.

|
    |

• Arkadaş ürünlerin tam olduğundan bahsetti ekstra bir şey var demedi. Ki yoktu sanırım. Sorunu nasıl çözeceğini ve kimden kaynaklı olduğunu da bilmediği için kaçma yolunu seçti bence yarın canlı yardımı ile konuşsam aynı sepeti tekrar alabilir miyim sizce?

|
    |
    manyax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yok desek daha doğru

|
    |
    sorusoran12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    401 Mesaj

Marketyo üzerinde sipariş durumu nasıl görünüyor iptal değilse marketyo müşteri hizmetlerine ulaşıp siparişim gelmedi gibisinden şikayet edip tekrar getirmelerini talep edebilirsiniz belki.

Alternatif ürün yoksa ve ürün gramajları çok farklı değilse, tahminen aldığınız bir ürünün fiyatı değişmiş, yükselmiş olabilir.

|
    |
    havacıbibeygeldi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Sipariş Teslim Edildi yazıyor.

|
    |
    manyax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj
    Kampanyadan tekrar yararlanmak için , aynı adrese farklı hesaptan sipariş yapabilir miyiz ?

Dün siparişi sorunsuz teslim aldım. 190 TL ye 120 TL ödedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi investing -- 21 Ekim 2020; 9:44:20 >
    |
    |

Dün öğlen ilk siparişimizi teslim aldık. Az önce de ikinci siparişimiz geldi. Aynı adrese ama farklı hesaplarla. Başka bir konuda bu olayı abartıp sipariş veren kişiden (30’a yakın hesap açan çakal bakkal) bahsediliyordu. Başka birinin de aynı adrese 4-5 siparişten sonra sıkıntı çıkarmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semican -- 21 Ekim 2020; 9:50:56 >
    |
    |
    bugrayeyer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj

benden yeni üye hoşgeldin indirimini durdurmuş. Kullanamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepbluee61 -- 21 Ekim 2020; 12:20:40 >
    |
    |

Dün akşam hem kendi hem eşimin hesabından 18+18 litre yağ aldık. Akşam servislerinin olmadığını belirttiler (tel ederek), güya bugün getireceklerdi (Oruç Market). Dedim siz zahmet etmeyin ben gelip alırım. Gittim ve aldım. Toplamda 36 litrelik yağ 280 TL'ye geldi. Bunu forumda paylaşandan Allah razı olsun :))

Orijinalden alıntı: translator66

Dün akşam hem kendi hem eşimin hesabından 18+18 litre yağ aldık. Akşam servislerinin olmadığını belirttiler (tel ederek), güya bugün getireceklerdi (Oruç Market). Dedim siz zahmet etmeyin ben gelip alırım. Gittim ve aldım. Toplamda 36 litrelik yağ 280 TL'ye geldi. Bunu forumda paylaşandan Allah razı olsun :))

Hangi marka yağ hocam? Biraz pahalıya gelmiş sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bu yağ hocam. Pahalıya mı gelmiş? 18 LT'lik Ayçiçek yağını 140 TL'ye aldım dedim. Daha ucuzu nerede ki?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/1d/02/e2/1d02e21721409b9a02f4d14fb35137ba.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    xweser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: translator66

Bu yağ hocam. Pahalıya mı gelmiş? 18 LT'lik Ayçiçek yağını 140 TL'ye aldım dedim. Daha ucuzu nerede ki?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/1d/02/e2/1d02e21721409b9a02f4d14fb35137ba.png&t=0&width=480&text=1

Bedava almışsın nereden aldın

Masal Oku
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,435
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.