Şimdi Ara

.... silinebilir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
7
Favori
19.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapıda kredi kartı ödeme ile 120 liralık sipariş geçtik.Kapıda ödemede temassız var mı bilgisi olan?75/15 temassız ödeme kampanyası var çünkü onunla da birleşirse gayet iyi oluyor.

• 165 liralık alışverişi patlattım bende :) saolasın.

• Siparişim geldi. Özellikle son kullanma tarihi yakın olanlar seçilmiş gibi:
    Tereyağ son kullanma tarihi 15 gün kalmış.
    Krema 5 gün kalmış.
    Süt 20 gün kalmış. (Uzun ömürlü 1 lt Pınar süt)
    Tahin 1000 gr olarak yazıyordu ancak 930 gr yazıyor kutuda, üstelik son kullanma tarihi de yazmıyor üstünde.
    Geri iade ya da değişim konusunu yarın görüşeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben dayanamadım yağ almamaya.

1 sipariş daha geçtim içeriği yağ olacak şekilde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

ben dayanamadım yağ almamaya.

1 sipariş daha geçtim içeriği yağ olacak şekilde :)

Altın ya da dolardan daha fazla arttı. a101, bim gibi markaların bile yağladı 49.99 olmuş.

.... silinebilir  İmkanım olsa yığarım eve. .... silinebilir 

• deresay kullanıcısına yanıt

tedbiren aldım hocam, normalde 10 litre yudum yağ almıştım kuponla , gelmesini bekliyorum ,65 civarına gelmişti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 18 Ekim 2020; 21:38:18 >
  • Bir sipariş de ben patlattım. Sadece et fiyatına et artı sebze meyve aldık teşekkürler hocam.

• Arkadaslar bu guzel cennet vatanda bu yil 1.8 milyon ton euro ile aycicegi ithal etmisiz ve talebi karsilamiyor hala elinizden geldigince yag stoklayin onumuzdeki gunlerde 70-80 tl lere cikabilir tenekesi kampanyalari abur cubur ile degerlendirmeyin benden tavsiye herkese selamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En büyük şehirlerin en büyük ilçelerinde bile yok.. 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 kupon bırlesıyor hala 2-3 ay ıcınde gelen zamları kapatıyor

kupon degıl mubarek zam savar

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Arkadaslar bu guzel cennet vatanda bu yil 1.8 milyon ton euro ile aycicegi ithal etmisiz ve talebi karsilamiyor hala elinizden geldigince yag stoklayin onumuzdeki gunlerde 70-80 tl lere cikabilir tenekesi kampanyalari abur cubur ile degerlendirmeyin benden tavsiye herkese selamlar

bu durum yıllardır boyle.. yuzde 50 ıdı bu oran.. bu sene bıraz dustu yuzde 35 bandlarında ıthal oran

• İstanbul Bahçelievler'den sistemde görünen üç marketten biri olan Onur Market üzerinden 17-19 arası teslim olacak şekilde sipariş verdim. Teslim süresinin dolmasına 10 dakika kalmışken yoğunluk var yarın teslim edebiliriz dediler. Bakalım yarın sabah gönderecekler. Uygulamadaki market seçenekleri biraz daha geliştirilebilir.

• 150/40 kampanya geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • semican S kullanıcısına yanıt

hoşgeldin ile birleşir mi?

• spektaküler kullanıcısına yanıt

Evet. Liste oluşturmak için geziniyordum baktım 150 40olmus 30da hoşgeldin 200 lük sepet 130 oldu.

• Mizan23 kullanıcısına yanıt

hocam sanırım indirmeiz fiyattan birleşiyor, 200₺'lik sepet yaptım 235₺ gözüküyor detayda ve 75+30 indirim düşüyor 135₺ oluyor sepet. ama aslında sepet 200₺, 235₺ değil

• spektaküler kullanıcısına yanıt

Sepeti teker teker topladım indirimli ürünler dahil 204 TL tuttu hoşgeldin ekleyince 134 oldu. 70 düşüyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.