Şimdi Ara

.... silinebilir (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
7
Favori
19.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam pahalıya gelmiş 1 ay önce 20tl'ye de aldım 5lt yudum ayçiçeği şimdi de 30a falan aldım birkaç tane.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

5 LT Yudum Ayçiçek yağı nerede 30 TL hocam?

• bradenburg B kullanıcısına yanıt

Marketyo uygulaması üzerinden indirimlerle Oruç Marketten aldım. Yağ normalde 209,99 TL'ydi indirimlerle bana 140 TL'ye gelmiş oldu.

• translator66 T kullanıcısına yanıt

Hiçbir yerde hocam,kampanyaların kombolanmasıyla öyle oluyor.İstegelsin,bimarket,marketyo buralardan çok fazla o fiyata alabildim+banka kampanyalarıyla gayet güzel oluyor.Kapıda ödemeyle marketyoda 120/15 banka puanı geliyordu bi de.Geçen de trendyol 75/25 kuponla 55 liralık yudum 5lt'likler 30 liraya geliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 24 Ekim 2020; 11:52:1 >

Trendyolda çok denedim ama kampanyalar birleştirilemiyor. İndirimleri uygulamaya çalıştığında ise normal fiyatı üzerinden fiyatı indiriyo o zaman da 55-60 TL'ye geliyor 5 Litrelik yağ. En uygun burada buldum açıkçası..

• 150 ye 40 var şu an 1 tane 5lt yağa izin veriyor. Üzdü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: translator66

Trendyolda çok denedim ama kampanyalar birleştirilemiyor. İndirimleri uygulamaya çalıştığında ise normal fiyatı üzerinden fiyatı indiriyo o zaman da 55-60 TL'ye geliyor 5 Litrelik yağ. En uygun burada buldum açıkçası..

Yok hocam şu an yüksek trendyolda da 6 ekimden bahsediyorum.Fiyatı 53 lira bandındaydı kupon da geçiyordu bu fiyattan.2 tane alınsa 106tl 100/40'la tanesi 33'e geliyordu.

Hmm anladım. Aram sıra öyle oluyor demek ki. Takip etmek lazım diyeceğim ama zaten öyle böyle 60 litreye yakın yağ aldım :DD

1-2 sene yeter artık ;)

• translator66 T kullanıcısına yanıt

Evet hocam ara sıra oluyor da ben forumda görmüştüm pek de takip etmiyorum biz de baya stokladığımız için :) Şu sıralar gerek yok almaya ucuz bulamadıktan sonra aşırı zamlandı çünkü sizin aldığınız da biraz az ucuza gelmiş maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 24 Ekim 2020; 11:58:56 >
  • quote:

Bu yağ hocam. Pahalıya mı gelmiş? 18 LT'lik Ayçiçek yağını 140 TL'ye aldım dedim. Daha ucuzu nerede ki?

Şu an için tabii ki iyi keşke trendyol yudumları kaçırmasaymışsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt

Bizimkisi yaklaşık olarak 5 LT'si 37 TL'ye gelmiş oldu sanırım. Evet maalesef Trendyol indirimlerini kaçırmışız. Ama en azından şu an için en uygunu buydu. O yüzden içim rahat :)

• quote:

Bizimkisi yaklaşık olarak 5 LT'si 37 TL'ye gelmiş oldu sanırım. Evet maalesef Trendyol indirimlerini kaçırmışız. Ama en azından şu an için en uygunu buydu. O yüzden içim rahat :)

Afiyet olsun.

15 gün önce aldığım 10 lt yağ bugün kargolanmış, sizde de öylr mi oldu hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

15 gün önce aldığım 10 lt yağ bugün kargolanmış, sizde de öylr mi oldu hocam?
    Temmuzonline mı diyorsun? Benim ki 1 hafta sürdü.

evet 15 gün oldu , şükür kargolamış.

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Benim de aldığım ürün 14 Ekim'de kargoya verilmişti hala bekliyorum. Kontrol ettiğimde MNG kargoda çıkış hazırlanıyor diye yazıyor

• mdura M kullanıcısına yanıt
    enteresan, indirim kuponlarına baktım altlimitsiz 25 yollamışlar az önce, geç teslimat kuponu adı altında.

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Bana da indirim kuponu tanımlandı. Gelecek mi diye beklemeye devam bakalım..

• İndirim çekleri hikaye, tamamen marketin insafına kalıyorsunuz. Marketyo nun hiç bir yaptırım gücü yok. Alışveriş yaparken iyi düşünün.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.