Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
3.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçanZebra -- 12 Ekim 2020; 13:50:23 >

• Sürekli sayfa yeniliyorum cevap yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçanZebra

Sürekli sayfa yeniliyorum cevap yok
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Elbet cevap verenler olur. İki sistem fiyat bakımından birbirinden ayrılmış durumda. İnan şu cihazı al diyemem uzun zamandır forumda değilim. Bu ürünlerin ikinci el fiyatlarını da takip edemedim. İmkanım olsa ben alır yollardım ama hayat hepimizi için zor geçiyor. Cevap gelmediği için üzülme. İş saati. Şimdilik sakin buralar. Akşam saatinde mutlaka tavsiyeler gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Elbet cevap verenler olur. İki sistem fiyat bakımından birbirinden ayrılmış durumda. İnan şu cihazı al diyemem uzun zamandır forumda değilim. Bu ürünlerin ikinci el fiyatlarını da takip edemedim. İmkanım olsa ben alır yollardım ama hayat hepimizi için zor geçiyor. Cevap gelmediği için üzülme. İş saati. Şimdilik sakin buralar. Akşam saatinde mutlaka tavsiyeler gelir

Alıntıları Göster
    Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam , moral motivasyon olarak biraz çöktüm bu aralar ondan aceleci davranıyorum sanırım

• Letgodan bulduğum diğer bir bilgisayar

Ekran kartı : GTX 1050 ti
    Ram : 8 gb
    i3 6100 işlemci
    120 gb ssd , 500 gb hdd

2800 tl isteniyor
  • quote:

Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam , moral motivasyon olarak biraz çöktüm bu aralar ondan aceleci davranıyorum sanırım

Alıntıları Göster
    Burada ne saçma sapan konular 45 sayfa tartışıldı Hiçbir şey için moralini bozma. Akşam belki bütçene göre başka linkler de atabilirler. Bekleyelim bakalım. Ben aylardır çok uzak kaldım ve piyasa çok değişti. Her şey dövizden çok etkilendi. Fırsatçılarda var piyasada. Dikkatli olmak lazım. Az önce İlgili sıfır oem satan sitelere girdim ve gördüğüm fiyatlar beni oldukça hayal kırıklığına uğrattı. Hala gördüğüm fiyatlara inanamıyorum. Bakmaz olaydım

• quote:

Letgodan bulduğum diğer bir bilgisayar

i3 6100 işlemci
    120 gb ssd , 500 gb hdd

2800 tl isteniyor
    Ne tarz oyunlar oynuyorsun o önemli?
  • Hocam geçmiş olsun öncelikle. İşlemci biraz eski gibi bu sistemde. Ancak diğer özellikleri güzel geldi gözüme. Onun dışında sıfır fiyatlara nazaran gayet uygun. Kolay gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ne tarz oyunlar oynuyorsun o önemli?

Alıntıları Göster
    Hocam bi lol , birde battlefield serisini oynarım sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Münebbih

AMD APU sistem toplayabilirsin

https://forum.donanimhaber.com/3-000-tl-civari-fiyatlarda-olusturulabilecek-en-iyi-oyun-ve-ofis-sistemleri-dar-gelirliler-icin--125798125
    hocam bilgisayar toplamaktan hiç anlamıyorum , hazır sistem 2. el birşey alıp geçsem daha iyi olur gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Profes124

Hocam geçmiş olsun öncelikle. İşlemci biraz eski gibi bu sistemde. Ancak diğer özellikleri güzel geldi gözüme. Onun dışında sıfır fiyatlara nazaran gayet uygun. Kolay gelsin.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-toplama-kasa-fatura-kutulari-duruyor-847221808/detay?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

ve

i3 6100 işlemci
    120 gb ssd , 500 gb hdd

ikisi arasından hangisini önerirsin hocam , aralarında 200 tl var sadece

• quote:

Hocam bi lol , birde battlefield serisini oynarım sanırım

Alıntıları Göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sahibinden-rx580-16gb-3000mhz-ram-ryzen-r5-2400g-temiz-861908813/detay

İşin içine battlefield giriyorsa bunun gibi bilgisayar ile rahat edebilirsin. Arayacağın özellikler

4core 8 thread işlemci, 2x8gb ram ve rx 570 ya da 580

• quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sahibinden-rx580-16gb-3000mhz-ram-ryzen-r5-2400g-temiz-861908813/detay

İşin içine battlefield giriyorsa bunun gibi bilgisayar ile rahat edebilirsin. Arayacağın özellikler

4core 8 thread işlemci, 2x8gb ram ve rx 570 ya da 580

Alıntıları Göster
    Hocam Alanyadayım ben burdan birşey alayım diyorum çünkü kargoda sorun çıkarsa evden dışarı çıkamıyorum uğraşmam çok zor olur. yukarıda yazdığım iki sistemden hangisi iyidir birisi 2800 biri 3000

• quote:

Hocam Alanyadayım ben burdan birşey alayım diyorum çünkü kargoda sorun çıkarsa evden dışarı çıkamıyorum uğraşmam çok zor olur. yukarıda yazdığım iki sistemden hangisi iyidir birisi 2800 biri 3000

Alıntıları Göster
    Birazdan bakıcam detaylıca. Önümüzdeki 1 saat meşgul olucam. Bf5 özellikle 2x8gb ram ile güzel çalışan bir oyun. 4 çekirdek 8 izlek işlemci ve rx570 ekran kartı ile harika bir oyun deneyim olabilir. Birazdan tekrar girip bakıcam linklere. Ben yokken karar verirsen rx570 önemli. BAttlefield oyunlarında harika fps verir.

• Hocam ryzen daha önce kullandığım için bana daha sıcak geliyor ama yine siz bilirsiniz. Hangisi iyi net emin olmamakla beraber diğer arkadaşların da fikirlerini alın ona göre düşünün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    bende alanyadayım istersen parça parça toplarız ben kurulumunu yaparım. ya da buradan almak istediğin bir sistem konusunda yardımcı olabilirim.
  • i3 6100, Pentium G4560 ile denk bir işlemciydi. Vakti zamanında G4560 + 1050Ti ile kombin sistemleri revaçtaydı, ama BF1'de bile isteneni veremiyordu. Yeni oyunlarda hiç şansı yok, 1050Ti, RX 570'e göre düşük. Aradaki 200 tl'ye değer. İkisi arasında Ryzen sistem daha iyi.

Ama

Bf1, BF5 için 2x8 GB ram daha iyi sonuç veriyor. İşlemcinin iyi olması lazım.

2. Elde satıcı nazı çekmemek için, linkteki sistemi resimdeki parçaları ekleyerek alabilirsiniz. Ram seçenekleri (16ya tamamlama) pahalı olduğundan aynı ramden bir tane daha açıktan alabilirsiniz, 300 TL civarına bulabilirsiniz.

https://www.incehesap.com/cronos-phantom-550-r3-1200-rx550-2gb-8gb-ddr4-3000-240gb-ssd-gaming-bilgisayar-fiyati-44035/

silinebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: extagon

bende alanyadayım istersen parça parça toplarız ben kurulumunu yaparım. ya da buradan almak istediğin bir sistem konusunda yardımcı olabilirim.

Alıntıları Göster
    hocam çok sevindim çok teşekkür ederim. 3 bine Alanyada sistem bunlar bulabildim sadece 4 bin bandına çıkamıycam sanırım . 2. el anlamadığımdan forumdaki ilanlarada hangisi iyi yorum yapamıyorum. 3 bin liralık bi sistem olsa artık ne kadar iyi olursa yeter bana idare ederim

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.