Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quesary -- 21 Eylül 2020; 21:1:21 >

• Cimer,Sağlık Bakanlığı,Halk Sağlığı,İNG BANK Genel Merkez hepsine şikayet ediniz.
  • İng bank bir de boş bir şube. Vakıfı, ziraat düşünemiyorum o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim fabrikada 200 de 50 kişide çıktı hala non stop hiçbir şey yokmuş gibi çalışıyoruz . hatta 2 hafta önce covid pozitif yüzünden eve gidenler bugun tekrar işbaşı yaptı.

hayır işi bıraksam iş bulamayacağım , bari bir açıklama yapsalardı her şey muallakta .
  • Bunlar hakkında kanıtın var mı acaba? Sana inanmadığım için değil müşteri olarak duydum diyorsun da yalan bilgi olabilir. 2023 de bor çıkaracağız gibi bir söylenti olabilir. Eğer kanıtlayabilirsen git en yüksek mercilere şikayet et. Aksi taktirde şirketin adını zedelemekten sana dava bile açabilirler ve bu baya yüksek ücretli bir davadır.

• hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    ilahi adalet müdürlere de gelirse ozaman tatıl ederler.
  • Teyfik Sikret kullanıcısına yanıt
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quesary -- 21 Eylül 2020; 21:1:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Quesary kullanıcısına yanıt
    Ben sana iftira atıyorsun demedim. Kanıtını sunman gerek dedim dava açarsan vs. Yoksa adam gider iftira der bunlara seni süründürür sonra. Kamera kayıtları da silinmesi zor bir şey değil ben darp edildim iş yerinde silindi ve erişilemedi hiçbir görüntüye. Ana serverlera kadar silmişlerdi

• Teyfik Sikret kullanıcısına yanıt
    Banka kayıtlarını silemezler
  • Devlet bu konuda çalışanın yanında olmadıktan sonra çalışanın elinden ne gelirke tıpış tıpış işe gitmek zorunda hissediyorlar kendilerini
  • Akbank için söyleyeyim, çalışanların herhangi birisi covid olursa tüm şube aynı gün kapatılıyor, çalışanların tümü teste tabi tutuluyor, pozitif çıkan var ise son 15 gün içinde temas ettiği herkese test yapılıyor, taaki test edilenler covidsiz çıkana kadar, durumu kötü olan hastanede, eve gidecek olan evden çalışıyor, şube ertesi gün komple bu radyoaktif koruma kıyafetleri gibi kıyafetli çalışanlarla (acıdım adamlara hepsi sapsarı olmuş h2o2 yüzünden), son dönemde hidrojen peroksit ile bildiğin yıkanıyor, daha önce farklı kimyasallar kullanıyorlardı, komple duvarlara tavana kadar badana yapar gibi. şube en az 15 gün kapalı kalıyor, hatta bazı şubeler 1-2 ay kapalı kalıyor, test negatif çıkanlar en az 20 gün sonra işbaşı yapıyor, ben içlerindeyim çok iyi biliyorum.
  • İngilizce biliyorsan ing bank hollanda genel merkezine mail atacaksınız.

• Çoğu banka (işbank falan hariç) kovidli vaka olsa bile kişi bazında işlem yapıyorlar, şube ve diğer personel olduğu gibi devam ediyor. Hatta özellikle kamu bankalarında bu iş daha ciddiyetsiz yapılıyor. Nerden mi biliyorsun diye soran olmadan, finansal danışmanım, bir çok kurum ve banka ile dirsek temasım var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.