Şimdi Ara

acer-nitro-7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
1.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce ne fiziksel mağazalarından ne de sanal ortamından alışveriş etmişliğim yok evkurun
    ama fiyat piyasaya göre uygun gibi
    evkur deneyimi olan paylaşabilir

ekran 120hz olarak acer sitesinde belirtilmiş
    https://www.evkur.com.tr/acer-nitro-7-amd-ryzen7-3750h-16gb128gbsdd1tbgtx1650-4gb156-fhdlinux
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Hocam başka sitelerde 5.500 bandında bu ürün değil fırsat ürünü ancak kazık ürünü olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanslx

Hocam başka sitelerde 5.500 bandında bu ürün değil fırsat ürünü ancak kazık ürünü olur :)
    sürekli acer kovalıyorum 1650 ekran kartlı 120hz ve 16gb link verebilir misiniz... anında alıcam arayış içindeyim çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanslx

Hocam başka sitelerde 5.500 bandında bu ürün değil fırsat ürünü ancak kazık ürünü olur :)
    hocam link verin bari :) madem kazıksa
  • Sadece bu ürün için değil genel olarak 1tb +128gb çok saçma bir kombinasyon bence. Bu boyutta Ssd'ye sadece sistem kurulur. Bu fiyatlarda en az 512gb ssd olmalı. Oyunlar vs hddye kurulunca hdd sesi bir süre sonra rahatsız edecektir eminim, yükleme süresi farkı da ayrı bir eksi. 100 TL farkla intel i5 9300h işlemcili 512gb ssd versiyonu var aynı modelin. Tabi ram 8gb onda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

Sadece bu ürün için değil genel olarak 1tb +128gb çok saçma bir kombinasyon bence. Bu boyutta Ssd'ye sadece sistem kurulur. Bu fiyatlarda en az 512gb ssd olmalı. Oyunlar vs hddye kurulunca hdd sesi bir süre sonra rahatsız edecektir eminim, yükleme süresi farkı da ayrı bir eksi. 100 TL farkla intel i5 9300h işlemcili 512gb ssd versiyonu var aynı modelin. Tabi ram 8gb onda.
    onlarıda inceledim hocam ekran 60hz ve 8gb onlar... ryzen 7,i5 kalitesinde zaten
    bende intelciyim ama şartlar...

hepsiburada var 6500e evet o da 120hz ve 512gb
    onu kovalıyorum 6nın altına inerse düşüneceğim

arkadaşım bunun aynı özellikli 256gb ssd olanı aldı 7200e daha yeni sayılır 2 hafta oldu olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhordata -- 11 Temmuz 2020; 18:15:41 >
  • Benim bahsettiğim de 120hz, şundan bahsediyorum

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/acer-nitro-i5-9300h8gb512ssdgtx1650120hz156fd-nhq59ey00n-P425398050

Kuponla 100tl dha ucuza alabilirsiniz. Ben de beklemedeyim fiyat düşeceğine atmazsa tabi.

• evkur deneyimi olan paylaşabilir demek. şaka bu insanlar yemin ediyorum.
    al sana evkur deneyimlerihttps://www.sikayetvar.com/evkur-alisveris
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

evkur deneyimi olan paylaşabilir demek. şaka bu insanlar yemin ediyorum.
    al sana evkur deneyimlerihttps://www.sikayetvar.com/evkur-alisveris
    yıl 2020 hala şikayetvarı ciddiye alanlarıda gördük
    her firmanın şikayeti var orada, ben forumdan bahsettim ama neyse
  • evkurdan peşin aldıktan sonra sıkıntı yaşanacak bir durum yok hocam. taksitli olursa mevzu çirkinleşiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xhordata

yıl 2020 hala şikayetvarı ciddiye alanlarıda gördük
    her firmanın şikayeti var orada, ben forumdan bahsettim ama neyse

Alıntıları Göster
    yav yılların yasal tefecisi evkur'u için oraya da bakmaya gerek yok. gidip istanbulbilişim'den al orası da çok iyi firma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

yav yılların yasal tefecisi evkur'u için oraya da bakmaya gerek yok. gidip istanbulbilişim'den al orası da çok iyi firma.

Alıntıları Göster
    dostum ben fiyat arıyorum...yukarıda ki arkadaş da 5,500 dedi sesi solugu kesildi, hala link mi arıyor nedir kayboldu

varsa uygun yukarıda ki özellikte cihaz ver link alalım

ben uygun demiyorum ama maalesef bulunduğumuz şartlarda iyi bir fiyat

ben n11,hepsiburada,gittigidiyor hepsinde sorun yaşadım...

ama çıkıpta bana şikayetvar linki verirsen ben gülerim.

• paxal kullanıcısına yanıt
    120gb ssd nasil yetmiyor bende 120gb kullaniyorum bir suru ssd firsati gordum almadim 120 fazlasiyla yetiyor cunku oyun kurmayacaksan.

• Size yetiyor olabilir. Kullanım amacına göre değişir tabi ama oyun bilgisayarında 128gb yetersiz. Windows'u kurduktan sonra bir Red Dead Redemption 2 yüklenmez sanırım 128gb ssd'ye.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.