Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavuroglan -- 30 Haziran 2020; 18:52:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yuh nasıl okuyak bunu

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

hak veriyorum sanada  

• Valla dümdüz yazmışsın. Paragraflara böl onu, biraz noktalamalara dikkat et, sonra beni etiketle okuyayım 😂

• Durumum olduğu zaman okuyacağım

Edit: okudum, aynı yaşlarda benzer hataları yapmışız ben de liseyi açıktan okudum şu anda üniversite okuyorum. Seninde dediğin gibi üniversiteye başladığında eski özlediğin hayatına dönersin sosyal birisin yazdıklarına bakılırsa. Açık lise konusunda bir tavsiye vereyim sınavları benim gibi geçer not alsam yeter deyip salma çalışıp yüksek notlar al diploma notunun bir kısmı üniversite sınavındaki puanına ekleniyor ben yaptım sen yapma:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luken Drew -- 28 Haziran 2020; 4:48:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Durumum olduğu zaman okuyacağım

Edit: okudum, aynı yaşlarda benzer hataları yapmışız ben de liseyi açıktan okudum şu anda üniversite okuyorum. Seninde dediğin gibi üniversiteye başladığında eski özlediğin hayatına dönersin sosyal birisin yazdıklarına bakılırsa. Açık lise konusunda bir tavsiye vereyim sınavları benim gibi geçer not alsam yeter deyip salma çalışıp yüksek notlar al diploma notunun bir kısmı üniversite sınavındaki puanına ekleniyor ben yaptım sen yapma:)

tamam hocam dusuncen yeter

• Sanki nokta ile virgül eksik gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  •  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavuroglan -- 16 Temmuz 2021; 23:50:11 >
  • Yaşadiklarin hiçbirşey.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Yaşadiklarin hiçbirşey.

dediğim gibi ufak bir kısmı.. kitap yazmaya niyetim yoktu lol

• Yazı okunamayacak kadar kargacık burgacık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 28 Haziran 2020; 15:51:58 >
  • Bu tarz düz yazılar hiç okunaklı olmuyor.

Paragraf nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ApexiRubber -- 30 Haziran 2020; 10:6:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ApexiRubber

Bu tarz düz yazılar hiç okunaklı olmuyor.

Paragraf nedir?

Anladık okuma yazmanız yok.

• yarısını okudum

yorumum bu ülke seni bozmuş bozmaya devam ediyor

• Hayatımdan pişmanım deyince bende yaşın fazla sandım. Daha 17 yaşındasın emin ol herşeyi telafi edebilecek bir yaş o.

• quote:

Orijinalden alıntı: pakaji2

Bu mesaj silindi.

rusçayı iplemedim orası ayrıda jö pons kü ilya boku do problem avek YORRRR LIFEE????? dilden dile atlamaya ne gerek vardı abicim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.