Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman127 -- 20 Şubat 2020; 23:7:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Granada genel olarak hizmette iyidir, lakin Granada Luxury Belek 'i öneririm. Değiştirebiliyorsan o otel çok daha başarılı. Aquapark , Deniz servisi, Devasa havuzu, yemekleri, Otel konforu on numara.
  • Geçtiğimiz eylül ayında Granada Luxury Okurcalar'daydım hocam. Hiçbir sorunla karşılaşmadım, check-in elemanları güler yüzlü onun dışında ne kadar güler yüzlü personel varsa bir o kadar somurtgan sadece işine bakan personel de var. ki bir sorun değil bence. Sezon sonuna yaklaşan bir dönemde gitmeme rağmen animasyon beni fazlasıyla tatmin etti. İlk gün bunu izleyip napıcaz dediğim animasyon şovlarını son bir kaç gün şovları kaçırmamak için şehir merkezinden otele erken döndüğümü bilirim
    Havuzu da denizi de gayet iyi, havuzu yeterince büyük.
    İskelesi gayet güzel. Özellikle akşamşarı iskelede ışıklarla çok güzel bir ambiyans oluyor.
    Akşam animasyon şov biter bitmez iskele bar açılıyor çoğu insan oraya geçiyor hemen, night club tarzında oluyor iskele var kapanır kapanmaz da gece 12-1 civarı asıl night club açılıyor.
    Yemekler tat olarak kötü değildi ama çok da tatmin etmedi, çeşitlilik iyiydi.
    Temizlik genel olarak iyi sadece 1-2 gün terlik değiştirilmemesi, mini bar yarım doldurulması gibi sorunlar oldu ki, bunlar da ufak şeyler.
    Öğleleri farklı yiyecek çeşitleri oluyor. Dondurma, waffle, kumpir, döner, gözleme vs. ve gayet kaliteli güzellerdi. amfinin önünde restoran tarzı yer var hocam masadan sipariş veriyorsunuz. unutmayın bu yorumumu oradan pizza, köfte, tacos bunları denemenizi kesinlikle öneriyorum. dondurmasız gün geçirmeyin ayrıca bir de havuz başı barda soğuk kahve var, serinlemek için bire bir.
    Gayet tatmin edicektir otel sizi, hiçbir olumsuz yan görmedim ben.
    İmkanınız olur ve gitmek isterseniz Side'yi gezmenizi öneririm. Müze, amfi tiyatro vs. görülesi yerler.

• Çok küçük alanda kurulu otel sezonda aşırı kalabalık oluyor. Yeme konusunda sıkıntı yok herşey bol.
    Ama sezonda oturacak masa bulabilirsen.
    Ayrıca havuz başı şezlong bulmak mucize.
    Geceden havlu bırakıyorlar.
    Deniz yüzme bilmiyorsanız girilen yer çok küçük ve klostrofobik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.