Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 23 Temmuz 2019; 19:46:46 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 1.Arka kapakta ezilme olmasının sebebi nedir,bu cihaz gelmiş geçmiş kasası en sağlam 3 yada 4 cihazdan biridir,arka kapağı kolay kolay ezilmez.
    2.Arka camera camı kırıldı mı,tamir edildi mi?
    3.Batarya değişiminin masrafı en az 400 TL diye biliyorum,siz de araştırmışsınızdır batarya değişim masrafı en az 400 TL mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

1.Arka kapakta ezilme olmasının sebebi nedir,bu cihaz gelmiş geçmiş kasası en sağlam 3 yada 4 cihazdan biridir,arka kapağı kolay kolay ezilmez.
    2.Arka camera camı kırıldı mı,tamir edildi mi?
    3.Batarya değişiminin masrafı en az 400 TL diye biliyorum,siz de araştırmışsınızdır batarya değişim masrafı en az 400 TL mi?
    Sorularınıza cevap vereyim.

1. Arka kapağın ezilme sebebi arka cepte taşırken sert bir yüzeye oturulması sonucu gerçekleşmiştir. Yüksekten düşerek darbe sonucu oluşmamıştır. Kasası çelik değil alüminyumdur. Sağlam olsa da eğilebilir.

2. İlan açıklamasında da belirttim. Tekrar yazayım. Cihazda herhangi bir tamir işlemi gerçekleşmedi.

3. Orijinal batarya 60 TL civarı. Eliniz yatkınsa kendiniz değiştirebilirsiniz. Telefoncuda değiştirmek isterseniz maksimum 150 TL civarına mal olur toplam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 25 Nisan 2019; 10:16:21 >

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Arka kameranın önündeki camın durumu nasıl,sallanma oynama var mı? Bu cihazda bu konuda kronik sorun olduğu için özellikle ısrarla soruyorum. Resimden anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Arka kameranın önündeki camın durumu nasıl,sallanma oynama var mı? Bu cihazda bu konuda kronik sorun olduğu için özellikle ısrarla soruyorum. Resimden anlayamadım.
    Herhangi bir sallanma, çizik veya çatlak yok kamera camında.

• Fiyat takip. Hayırlı satışlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.