Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SİLİNEBİLİR.
    Konu iptal.
    Fiyat : 40 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Kartal Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İlan güncel. İletişim: PM

• ilan hala güncel, fiyat çok uygun sanırım pek bilinen bir cihaz olmayabilir o yüzden henüz soran olmadı ama uyumlu olan modellerle kullanılırsa mutlaka işinize yarar bence, hatta gördüğüm en uygun fiyat diyebilirim artı sıfır hiç kullanılmadı zaten. Eğer kısa bir süre içerisinde satılmazsa bir arkadaşıma hediye edeceğim sanırım duruma göre.ŞU AN İÇİN HALA GÜNCELDİR.

• Sıkça sorulan soruları cevaplamak üzere not: C tipi dönüştürücü veya adaptör bulunmamaktadır, sadece micro usb şeklinde ve zaten uyumlu olduğu yazan modeller için bir aparat bulunmakta, bunların dışındaki herhangi bir alt veya üst modelle ise uyumlu değildir.HALA GÜNCELDİR.

• GÜNCEL. SATIŞTA. SON KEZ..

• 35 TL OLARAK GÜNCEL..

• İPTAL EDİLDİ. KONU Silinebilir.

• Elimde aynı gözlükten 1 tane daha var. Sıfır, hiç kullanılmamış kutusunda. Aynı fiyattan tekrar güncel oldu. İlgilenenler için iletişim p.m

• FİYAT 35 TL OLARAK GÜNCEL..

• joker7 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    Bilmediğimden soruyorum, bunun şu 10-15 ₺'ye satılan VR Box'tan (sahibim) bir farkı var mıdır? 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ReDDx kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, şöyle söyleyeyim bunların ilk çıktığında fiyatları yüksekti ancak yaygın kullanımdan ötürü her elektronik alette olduğu gibi fiyatlar haliyle düştü, sizin cihazın özelliklerini pek bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla işlev olarak aynıysa da samsung marka olarak daha iyi özelliklere sahiptir diyebilmek mümkün, en basitinden ekran kalitesinden ötürü daha iyi görüntü algılatır. Bu cihaz zaten sadece bazı Samsung Galaxy modelleriyle uyumlu ve Oculus tarafından yapılmış bu da dünyada bu işi yapan (gözlük üreten) lider birkaç firmadan biri, o açıdan bu cihazlarla olan performansı ve uyumu basit markalara göre kıyasla daha iyi olacaktır.

• joker7 kullanıcısına yanıt
    Anladım. İlginiz için çok teşekkür ederim hocam. Söylediklerinize katılıyorum. Ben bir video buldum bu iki cihazın karşılaştırması, şuan işteyim gece bir bakayım eğer çok fark yoksa kalır hocam ya. Zaten var da pek kullanmıyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDDx -- 16 Nisan 2019; 20:29:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ReDDx kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam, aynen öyle dediğiniz gibi, iş görüyorsa sorun olmaz en azından 4 boyutlu izletiyor her makine. Yakında 5 boyut çıkarsa şaşmam teknoloji bu hızla giderse

• BAŞKA BİR YERDEN SATIŞ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. KONU İPTAL. SİLİNEBİLİR.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.