Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 5 Nisan 2019; 12:3:19 >

• vali haklı fakat makam araçları da anlattıklarından az kalır yanı yok.dibine girmeler yolu ortalamalar.bir keresinde ankarada bakan koruma aracıyla kapıştım(şimdiki aklım olsa sallamam) sol kapısına vuruyordum sinirden, ilerde makam koltugundaki özür dilemişti.haksız olduklarını anladıgından
    Kardeş soldan giden kimse onun geçiş üstünlüğü vardır öndekinin ona yol vermesi mecburidir . Sol işgal edilemez solda kural hızında gidiyorum diye arkandakine yol vermemek suçtur . Valinin geçiş üstünlüğü ile ne alakası var korumasıda olsa başkasıda olsa yapılan doğru drift yapanlara verilen cezaların aynını bu tarz insanlarada verilmeli
  • Nedense trafikte kurallarını ihlal edenler daha çok makam ve koruma araçları oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vali haklı fakat makam araçları da anlattıklarından az kalır yanı yok.dibine girmeler yolu ortalamalar.bir keresinde ankarada bakan koruma aracıyla kapıştım(şimdiki aklım olsa sallamam) sol kapısına vuruyordum sinirden, ilerde makam koltugundaki özür dilemişti.haksız olduklarını anladıgından
  • Doğru söylemiş
  • Antalya'da böyle birşey var yalnız. Vali de bunu canlı canlı görmüş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valinin geçiş üstünlüğü mü varmış ki onu gören sağa çekilecekmiş. Kaldı ki büyük ihtimal arabada kendi de yoktu. Cimere şikayet gelince ben de arabadaydım dedi. (Soldan yavaş gidenleri konuya dahil etmeden genel konuşuyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: 2jz1993

Antalya'da böyle birşey var yalnız. Vali de bunu canlı canlı görmüş...

daha yeni geldim oradan
    opetten lpg aldım arabaya bindim kontağı çevirip kemeri takıyom
    o sırada arkadaki lakayıt kornaya abandı pompa önünü açmam için
    aynandan ne var diye baktım bana yürü işareti yapıyor bir de
    aslında inadına kalkmayacaktim yanımda yolcu vardı gazladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

quote:

Orijinalden alıntı: 2jz1993

Antalya'da böyle birşey var yalnız. Vali de bunu canlı canlı görmüş...

daha yeni geldim oradan
    opetten lpg aldım arabaya bindim kontağı çevirip kemeri takıyom
    o sırada arkadaki lakayıt kornaya abandı pompa önünü açmam için
    aynandan ne var diye baktım bana yürü işareti yapıyor bir de
    aslında inadına kalkmayacaktim yanımda yolcu vardı gazladım

Alıntıları Göster
    "Yemedi" de ona sen.

• aspendos bulvarında 78 ile ceza kesiliyor valiye selamlar sol şeritte adam 80 ile gitmeye korkuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    Katılıyorum. Ankara'da orta şerit sorunsalı var. Akan trafikte orta şerit, sağ şeritten daha yavaş akıyor. Bence her şeridin belli bir hız sınırı olmalı. Solda yavaş gidene napıyorsun dediğinde "hız şeritleri her şeritte aynı" diyor.
  • Ülkeyi nerden tutsak elimizde kalıyor

• SAYIN VALİ.
    O ZAMAN POLİSİNE YETKİ VERECEKSİN.ÇEKİP VURACAK.
    Hala ceza diyor ya.
  • Sol şeridi veya orta şeridi işgal edenleri uyarın arkadaşlar, bir korna çoğu zaman dikkatlerini çekmeye yetiyor. Hepimiz bana bulaşmasın diye geçip gidersek bu davranış biçimi yayılarak artacak. Özellikle akaryakıta zam geldikçe.
    Sağındaki tır 90'la gidiyor, adam orta şeritte 70. Arkasındaki trafiğin içine ediyor...

Ben hangi hızla gidersem gideyim müsait olduğu anda kendimi sağ şeride atarım. Doğrusu da budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 2 Ocak 2019; 19:22:12 >
  • İlk önce 2 şerit yollarda sağ tarafı tek sıra parka çevirenler ile kaldırımlara park edenlere çare bulup ceza yazsınlar; Sayın Vali...

Onları da dolaşırken trafiğe bildirin...

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Cinsiyetçilik gibi olmasın ama bazı kadın sürücüler var ki yollardan ırak. Aman aman. En sol şerite atmış kendini, trafik lambasında kalkarken 1-2-3 yapması 45sn sürüyor zaten Şimdi bunun sağından geçip önüne makas atan mı suçlu?

Geçen gün altında siyah bi a4 olan ablamız(büyük ihtimalle şirket arabası) kavşakta geniş bi yay çizerek, 2 şerit atlayıp en son da benim tamponun tozunu alarak en sağ şeritten sola dönüş yaptı, bunu yaparken de bi elinde telefon vardı ve benim araca hiç bakmadı bile...

Hala nasıl peşine takılmadım anlamış değilim, aşırı sağduyu baskın geldi galiba...

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

İlk önce 2 şerit yollarda sağ tarafı tek sıra parka çevirenler ile kaldırımlara park edenlere çare bulup ceza yazsınlar; Sayın Vali...

Onları da dolaşırken trafiğe bildirin...

İşte bu yüzden insanlar sağ şeride geçmek istemiyor. Bursa’da yolcu otobüsleri ve servisler yüzünden sağ şerit akmıyor. Olur olmaz yerde yolcu indirme-bindirme, park etme vs...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.