Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Konu silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CF3D9488C -- 30 Kasım 2018; 16:55:49 >

• Parani cope atarsinxD

Bu arada ask dizilerine ozenip boyle sacna sapan ier yapma sonra baskasinin adina utaniyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evliliğe doğru ilerliyorsan, şu anda yapacağın her hareket evlilik sonrası beklentileri yükseltecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-E-K-

Parani cope atarsinxD

Bu arada ask dizilerine ozenip boyle sacna sapan ier yapma sonra baskasinin adina utaniyoruz
    Hocam kendisi bana pahalı hediyeler alıyor, maneviyatı yüksek davranışlarda bulunuyor ve birsürü güzel sayılacak şey. Benim de haliyle böyle güzel bir insanı mutlu etmem gerek, normal günlerde de yapıyorum bunu ama işte bazen bazı günler de vesile olabiliyor böyle şeylere
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Evliliğe doğru ilerliyorsan, şu anda yapacağın her hareket evlilik sonrası beklentileri yükseltecektir.
    Ozaman hiçbir şey yapmayalım mı hocam, benim için her konuda birşeyler yapan biri için çok olmadığını düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CF3D9488C

Ozaman hiçbir şey yapmayalım mı hocam, benim için her konuda birşeyler yapan biri için çok olmadığını düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Kötü birşey demedim. İstediğini yapabilirsin tabii ki.
  • Elbette içinden geldiği gibi kutla yada hediye al, fakat sosyal ağlarda ve televizyonda bu organizasyon işinde ipin ucu kaçtı. Manevi duyguların önplanda olacağı günlerde artık organizasyona ne kadar bayıldığın hesaplanıyor ve değerlendiriliyor. Yeni doğmuş bebekten evlenecek kadına kadar tuhaf bir organizasyon yarışı var. Bunlar duygusal anlar yaşamak yaşatmak gerekir, fakat insanlar bunları paylaşmak için tasarladığından tamamen gösteriş oluyor.

Güzel kardeşim, özel bir günü özel hale getirecek şeyler aldığın hediyeler yada süslediğin mekan değil sensin...Benim tavsiyem güzel bir mekanda akşam yemeği, arkasından ufak bir pasta ve manevi değeri yüksek bir hediye...

Şimdi sen orada burada paylaşılan organizasyonları gördükçe yükseliyorsun, birde aranızda güzel bir bağ var. Bunun gazıyla güzel şeyler peşindesin fakat çokta içi dolu şeyler değil bunlar...Bugün yaratıcı bir doğum günü tasarladın, eee peki diğer doğum günü ne olacak ? :) İşin bu kısmı da var.

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Aslında ben de sizin gibi düşünüyorum ama kafam biraz karışık, bunların hepsini bir araya getirip ona göre hareket edeceğim. Hakkaten bugünün yarını da var , bunu atlatsak öteki geldiğinde o da dert olacak Teşekkür ederim cevabınız için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.