Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 1 Nisan 2019; 21:58:58 >

• bunlardan biri de benim , internet linklerini kısayollarımdan da kaldırdım sadece sözcü ve sputnik okuyorum artık. Yaklaşık 15 senedir her gün hürriyet alan biz artık almıyoruz.

adam akıllı tarafsız medya kuruluşu kalmadı ki anca muhalif tarafın aşırı gazetesi sözcüyü okumak zorunda kalıyorum bundan rahatsızım aslında tarafsız siteler okumak istiyorum ama yapacak bir şey yok , bütün medyayı hortumladılar kendilerine.
  • bunlardan biri de benim , internet linklerini kısayollarımdan da kaldırdım sadece sözcü ve sputnik okuyorum artık. Yaklaşık 15 senedir her gün hürriyet alan biz artık almıyoruz.

adam akıllı tarafsız medya kuruluşu kalmadı ki anca muhalif tarafın aşırı gazetesi sözcüyü okumak zorunda kalıyorum bundan rahatsızım aslında tarafsız siteler okumak istiyorum ama yapacak bir şey yok , bütün medyayı hortumladılar kendilerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 2 Haziran 2018; 12:17:25 >
  • Daha dur Star'dan farksız hale getirdiler koskoca gazeteyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bunlardan biri de benim , internet linklerini kısayollarımdan da kaldırdım sadece sözcü ve sputnik okuyorum artık. Yaklaşık 15 senedir her gün hürriyet alan biz artık almıyoruz.

Forumdan gündemi takip etmek daha iyi bence, çünkü forumda biri yanlış haber felan paylaştığında hemen birisi gelip bu haber yanlış felan diyor, gerçeğini gösteriyor.
  • Eskiden bizde alırdık ama uzun zamandır almıyorduk, yaptığı haberler gitgide yalama olmuştu.Hürriyet okuyucu kaybederken belli ki o okuyucular sözcüye gitmiş, sözcü arttırmış kendini
  • yooo forumdaki hürriyet editörleri her gün linkini verip konu açıyorlar bence azalma yok artış var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 2 Haziran 2018; 12:49:45 >
  • Sözcü nasıl 1. Olamıyor muhalif kesim okumayı sever

• Bende kısayollardan kaldırdım eminim tıklanma sayısı çok daha fazla düşmüştür. Demirören grup batsın diyecem ama krediyi ziraatten verdiler ziraat bir çırpıda siler borçları yine bize girer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende klavye alışkanlığı var otomatik açıp , sonra uyuz olup kapatıyorum hele ak partili bir yazar var tık tuzağı manşetlerle onun yazılarını açtırıyorlar , mide bulantısı yapıyor bende.
    Yaşlıların alışkanlıkları zaman alıyor , ailem hala arada hürriyet alıyor alışkanlıktan.
    Yakında benim gibi alışkanlık yapanlarda elini çeker.
  • Bilkent Üniversitesi'ndeki her yurda hürriyet gazetesi getirmeye başladılar yaklaşık 1.5 ay oldu sanırım. Ve gereğinden çok fazla geliyor bu gazeteler. Kaldığım yurt binası 428 kişilik ve her gece hala bırakıldığı yerden alınmamış gazeteler kalmış oluyor. Dört bir yandan hükümeti yalıyor herkes.

Edit: 1.5 ay demiştim ama en az 2 ayı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Booker DeWitt -- 2 Haziran 2018; 15:4:59 >
  • jasua85 J kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: jasua85

Sözcü nasıl 1. Olamıyor muhalif kesim okumayı sever
    bedava dagitilmiyor
  • hürriyeti linklerden kaldırdım gazeteyi de almıyorm
    sözcü ve odatv gazetesini okuyorum artık
  • Sıkıntı olmaz ziraat bankasından bi kredi daha verirler zararı yine vatandaştan çıkarırlar

• 1 aydır sitesine girmiyorum. Tuzak haber, yalan haberden başka birşey yok. Beter olsunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş yerine posta, eve hürriyet alıyorduk, artık 2 adet sözcü alıyoruz.
  • hurriyet ve cnnTurk ün ruhuna el fatiha..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bunlardan biri de benim , internet linklerini kısayollarımdan da kaldırdım sadece sözcü ve sputnik okuyorum artık. Yaklaşık 15 senedir her gün hürriyet alan biz artık almıyoruz.

hocam ben her iki kanadı da okumaya calısıyorum. Tavsiye ederim
  • iktidar tarafının gazeteleri okunulacak gibi değil usta , ben bu kadar kolay yalan haber yazan , yanlış bilgi veren bir site görmedim.

bu akit, sabah falan rezalet derecede
  • İçi bomboş bir gazete olmuş. Ne adam gibi yazarı kalmış ne de gerçek haberi. İçinde ölüm ilanı ve reklamdan başka birşey kalmamış. Eskiden uçakta hürriyet isterdim şimdi verince almıyorum bile.

• jasua85 J kullanıcısına yanıt
    muhalif olmak illa taraflı yayınları okumayı gerektirmiyor. bahsettiğin kesim daha çok Twitter ve Reddit WN gibi platformları kullanıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.