Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YellowBlackMan -- 24 Ocak 2020; 15:30:33 >

• 1)Acer portal veya acer byoc yazılımı yüklü ise kaldır.

2) driverlarının güncel olup olmadığını kontrol et bios güncellemesini yap.

3) batarya çıkarılabiliyor ise bir müddet bataryasız kullanmayı dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiskinC

1)Acer portal veya acer byoc yazılımı yüklü ise kaldır.

hocam öncelikle teşekkür ediyorum yardımınız için ben şöyle söyleyim;
    -acer portal ya da acer byoc yazılımları yüklü değil cihaz ilk alındığında vardı cihazı sıfırladığımda hepsi gitmişti onların
    -driver güncelliğine nasıl bakacağız bios güncellemesini aynı şekilde nasıl kontrol edeceğim? bios olayı biraz riskli sanırım çoğu site öyle söylüyor.
    -bataryam çıkarılmıyor.
  • quote:

1)Acer portal veya acer byoc yazılımı yüklü ise kaldır.

https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/support-product/6750?b=1&pn=NX.GEQEY.002

bakın burada bios güncelleme dosyaları var benim cihazım için fakat burda da söylüyor yanlış bir yükseltme yaparsanız cihaz bozulur diyor

• YellowBlackMan kullanıcısına yanıt
    Hocam merak etmeyin birşey olmaz. Sadece acer sitesinde kendi bilgisayarınızın modelini doğru seçtiğinizden emin olun yeter. Büyük ihtimal ile bios ile ekran kartını güncelleseniz sorun cözülür gibi. Bios u acer sitesinden ekran kartını ise kendi markasının sitesisnden indirip güncelleyin. Eğer sorun çözülmez ise büyük ihtimal bilgisayarda sorunlu bir parça vardır onu tespit etmek gerekli ki yetkin biri lazım.

• Driverler güncel mi?

• quote:

Hocam merak etmeyin birşey olmaz. Sadece acer sitesinde kendi bilgisayarınızın modelini doğru seçtiğinizden emin olun yeter. Büyük ihtimal ile bios ile ekran kartını güncelleseniz sorun cözülür gibi. Bios u acer sitesinden ekran kartını ise kendi markasının sitesisnden indirip güncelleyin. Eğer sorun çözülmez ise büyük ihtimal bilgisayarda sorunlu bir parça vardır onu tespit etmek gerekli ki yetkin biri lazım.
    hocam ben radeon ayarlarından baktım güncel diyor ekran kartına bios konusunda yanlış bir şey yapmak istemiyorum ama bu windows güncellemesi gercekten berbat acaba yeni güncelleme ne zamana gelir_?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.