Şimdi Ara

silinebilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
2.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kız yaşı kaç olursa olsun ahan böyle gülüyorsa:sdasadasdasadsadsd HEMEN ORDAN KAÇIN NE KAÇMASI DEPAR ATIN
  • Boşver evlat boşver

Giden gitsin yoluna, biz kendi yolumuzdayız daima

Giden gitsin evlat

Takma bu kadar kafana, bak kendi yoluna

Daima ama daima

Hep dik dur hayatta

Ulan şiir yazmaya yazmaya paslanmışım

Orhan Veli gibi girerim diyordum Ramiz dayı gibi girdim

Neyse SAASADDASSADAS

• Sizin gibi kaybeden-ezik tipler yüzünden beş para etmez türk kızlarının bir tarafı kalkıyor. Bu nedir ya ? asD:ASDAS:ASD eğvle eğvle hebele hübele tam bir özürlü tiplemesi. Sizde bunların egosunu tavan yaptırın ancak
  • Kız " bence sen bana yürüme pisman olursun" dedigi zaman

sana ne yürüycem tipim degilsin zaten hahahahah

diye gülecektin kızın tavan yapmıs kalcası yerin dibine girecekti. Unutma ilk cümleden friendzone yediysen hoslanmanın alttan almanın alemi yok. eziklemeyi bileceksin

Kız seninle küfürlü konusmus, abi demiş. Bildigin sen bu kızın bi seyini kaldırmıssın bu da sana istedigi gibi hitap edebiliyor sana üstten bakıyor kısaca.
  • Abi nedir la?

Şu kızlara da fazla yüz vermeyin sonra şımarıyorlar. Şu anda 3 yabancı kızı idare eden biri olarak benden size tavsiye.
  • ''Daha çok beklersin asjdk '' burda utandım direk Öbürlerine gerek kalmadı. Iyi pazarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bboyerko

Sizin gibi kaybeden-ezik tipler yüzünden beş para etmez türk kızlarının bir tarafı kalkıyor. Bu nedir ya ? asD:ASDAS:ASD eğvle eğvle hebele hübele tam bir özürlü tiplemesi. Sizde bunların egosunu tavan yaptırın ancak

Aynen kardeşim bu nedir ya hahhaa

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Abi nedir la?

Şu kızlara da fazla yüz vermeyin sonra şımarıyorlar. Şu anda 3 yabancı kızı idare eden biri olarak benden size tavsiye.

Şu yabancı kızlara söyleyin fazla yüz vermesinler. Havalarını atıyorlar sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensuski

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Abi nedir la?

Şu yabancı kızlara söyleyin fazla yüz vermesinler. Havalarını atıyorlar sonra.

OK
  • ne kada itici bir kiz hdhshshsjaja bu nedir ?????

• İş arkadaşlarımla yada her akşam takıldığım raid partimle bile bu mesajlarda yaşadığın romantizm den daha fazla romantizm yaşıyorum sen bu kıza nasıl yürüdün ne dedinde olmadı arkadaş bişey yokki bu resimlerde topun inşaata kaçtı da mala ustasıyla mı mesajlaşıyosun kız mı bu gerçekten ?

• hocam onun kız olduğuna emin misin?
  • Hocam nasil tanistin en bastan anlatir misin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

Hocam nasil tanistin en bastan anlatir misin

Hocam soyle oldu, biz bununla bölümün ortak bi whatsapp grubundaydik. Ben buna özelden yazdim ilk konustuk filan. Sonra 1 derste ayni siniftaymisiz bununla onu ogrendim. Birkac kere de yuz yuze konustuk. 1 2 hafta filan oluyor aslinda daha tanisali ve tam anlamiyla da tanidigimi dusunmuyorum tabiki. Gecen de baska bi konu acmistim "kizla muhabbeti hep benim mi baslatmam gerekli" diye belki hatirlarsiniz. Ben yazmazsam bu kiz bana hic yazmiyor. O konuda bir arkadas eger oyle yapiyorsa en azindan niyetini belli et bosuna ugrasma dedi Ben de belli eder gibi oldum hafiften "oo instagram da mesajlari silince sildigin belli olmuyormus buradan yuruyeyim bari dedim saka yollu ve kiz kibarca reddetti gibi bir sey oldu. Ama tabi kiz benim ligim degildi o hoş birisi sayilir bense gayet tipsizim. Ve kiz kapali dindar birine benziyor belki o sebeple de reddetmis olabilir. Artik merak da etmiyorum acikcasi. Ilk defa yapmaya calistim boyle bir seyi ve beceremedim. Daha da ugrasmam sanirim artik okul bitene kadar. Once tipimi duzeltmem lazim :) Sonra gorucu usulu bulurum birini evlenirim. Kesin 3 5 sene sonra da bosanirim. Iyi pazarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Unbelievable7

Kız " bence sen bana yürüme pisman olursun" dedigi zaman

sana ne yürüycem tipim degilsin zaten hahahahah

diye gülecektin kızın tavan yapmıs kalcası yerin dibine girecekti. Unutma ilk cümleden friendzone yediysen hoslanmanın alttan almanın alemi yok. eziklemeyi bileceksin

Kız seninle küfürlü konusmus, abi demiş. Bildigin sen bu kızın bi seyini kaldırmıssın bu da sana istedigi gibi hitap edebiliyor sana üstten bakıyor kısaca.

Hocam oyle bir sey deme luksunu kendimde goremiyorum malesef. Kiz hos birisi bense tipsizim bunun farkindaydim. Şansimi denemis oldum daha da kizlarla ugrasmam artik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

hocam onun kız olduğuna emin misin?

Erkek gibi oldugunu kendisi de soyluyor. Metin2 bile oynamis dusunun. Ayni bolumdeyiz zaten(insaat muh.) Bi arkadas insaatci kizlar erkek gibi oluyor demisti. Hakliymis

• böyle şeylerden utanmaya gerek yok friendzoneda olacak başka şeylerde olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin Hood-Styx

Boşver evlat boşver

Giden gitsin yoluna, biz kendi yolumuzdayız daima

Giden gitsin evlat

Takma bu kadar kafana, bak kendi yoluna

Daima ama daima

Hep dik dur hayatta

Ulan şiir yazmaya yazmaya paslanmışım

Orhan Veli gibi girerim diyordum Ramiz dayı gibi girdim

Neyse SAASADDASSADAS

Tesekkurler hocam daha ugrasmam kizlarla zaten tipi duzeltmeden

• quote:

Orijinalden alıntı: gren

böyle şeylerden utanmaya gerek yok friendzoneda olacak başka şeylerde olacak

ilk defa olunca bi garip oldum hocam. bu vakitten sonra ne yapmam gerek? kizla hic konusmayi dusunmuyorum artik??

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.