Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet_yıldırann -- 13 Aralık 2017; 16:13:42 >

• 12 saat beklersek eğer üründe gerçekten işe yarıyor mu? Bir de kimyasal olması kafamı kurcalıyor cihaza zarar verip vermemesi açısından.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, Diamond Protect siphariş ettim geldi, fakat aklımda bir takım soru işaretleri var;

1) bu materyal dokunmatiği etkileyebilir mi ?
    2) önde kulaklık ve arkada mikrofon boşluğu var. bu bölmelerin üstünde bir katman oluşturup verimliliğini azaltır mı.
    3) telefonun yanındaki kromaj kaplamaları, ön ve arka camı koruduğu gibi korur mu ?
  • Bu ürünü kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Sürekli kabaran camlardan bıktım çünkü...
  • Spigen Nano Liquid Tavsiye Ederim. Seramik Görünmez Sıvı Kaplamayı İlk Spigen Buldu Bunlar Arkadan Gelen Çakal Firmalar Uzak Durun.
  • Tebrikler 100 liraya ıslak mendili kaktırdılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_yıldırann

Şikayetimi Almanya'daki merkeze İngilizce bir mail yollayarak bildirdim.

Arabalardaki seramik koruma uygulamalarından biliyorum, bu ürünler çok çabuk tepkimeye girip kuruyorlar. 10dk 'lık süreçte cihazlar normal kullanıma hazır hale gelecektir. Yani standart parmak hareketlerinde sorun çıkartmayacaktır. Ama yüksek basınç (press, baskı ) ve darbelere karşı koruma sağlayacak sertliğe ulaşmak için 12 saatlik süreye ihtiyaçları var gibi görünüyor.

Ben akşam uygulamış yaklaşık 8 saat boyunca da dokunmamıştım.

Acaba buradaki satıcı onların resmi distribütör ümü acaba ? Yazdığınız yazıyı paylaşırsanız biz satın alanlar da gönderebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi major24 -- 5 Aralık 2017; 12:54:56 >
  • Ben de almayı düşünüyorum, takip.

• quote:

Kendi uluslararası web sitelerinde uyarı var diyorum, sen bana ne diyorsun?

Ne artistlik yapıyorsun!

Adam'da sana güzelce anlatmış, üstüne'de demiş ki " Acaba buradaki satıcı onların resmi distribütör ümü acaba ? Yazdığınız yazıyı paylaşırsanız biz satın alanlar da gönderebiliriz."
    Millete artistlik yapacağına, güzelce sorununu yaz şuraya. Durup dururken sinirlendiriyorsun insanı ya.

Git adamlara çemkir o zaman ne millete bağırıyorsun. Zorunda mıyız sana yardımcı olmaya, nasıl sinirlendim ya.
    ALLAH'ım sen bana sabır ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: major24

quote:

Şikayetimi Almanya'daki merkeze İngilizce bir mail yollayarak bildirdim.

Arabalardaki seramik koruma uygulamalarından biliyorum, bu ürünler çok çabuk tepkimeye girip kuruyorlar. 10dk 'lık süreçte cihazlar normal kullanıma hazır hale gelecektir. Yani standart parmak hareketlerinde sorun çıkartmayacaktır. Ama yüksek basınç (press, baskı ) ve darbelere karşı koruma sağlayacak sertliğe ulaşmak için 12 saatlik süreye ihtiyaçları var gibi görünüyor.

Ben akşam uygulamış yaklaşık 8 saat boyunca da dokunmamıştım.

Acaba buradaki satıcı onların resmi distribütör ümü acaba ? Yazdığınız yazıyı paylaşırsanız biz satın alanlar da gönderebiliriz.

Hocam Ekrana İyice Sürüp 10-15 Dk Dokunmadan Bekliyorsunuz Sonra Mikro Fiber Bezle Temizleyip 48 Saat Tam Koruma İçin Bekliyorsunuz Kullanıyorsunuz Bu Zaman İçinde Ama Hardcore Kullanmamaya Gayret Gösterin Bu Kadar :)

https://www.spigen.com.tr/urun/ekran-koruyucu-spigen-glas-tr-nano-liquid

Bundan Alın Hocam Gerisi Yalan.

• Kaliteli işçilik sonrası arabalarda bile 12 saatlik bekleme süresi yeterli olurken telefon ekranı için 48 çok uzun bir süre.

Telefonu o kadar uzun bir süre kullanmadan duramam ( sosyal medya değil işim gereği )

• Benim diamondprotect Türkiye’ye yazdığım yazı :

“ Diamondprotect siparişimi verip iphoneX telefonuma uyguladım. Sorunum şu ki siz uygulamayı yaptıktan 10 dk sonra telefon günlük kullanıma hazır hale gelip max sertlik için 12 saatlik bir bekleme süresinden bahsetmişsiniz ve ben bu şartlara uyup 10dk sonra telefonu kullanmaya başladım.

Bugün yurtdışı sayfasına baktığımda 10 dk lık bekleme süresi sonrası ekranın parlatılıp devamında 12 saat boyunca telefonun hiç kullanılmaması gerektiği yazıyordu.

Burada bir ikilem var. Eğer yurtdışı sitesindeki açıklama doğru ise, sizin talimatlarınıza göre yapmış olduğum uygulama yanlış olup söz konusu korumayı sağlamayacaktır.

Şayet sizinki doğru ise yurt dışı sitesinin yaptığı açıklama yanlış oluyor.

Gerek biz ürünü satın alanlar gerek satın alacaklar gerekse sizlerin geleceği için Bu duruma açıklık getirilmesini talep ediyorum.

Diamondproject Türkiye nin yazdığı yazı:

“Kesin garanti olsun diye 12 saat kullanılmaması gerektiği yazıyor,ama 10 dakikalık bekleme süresinden sonra telefonu kullanmak da ürünün işlevselliğini azaltmayacaktır 12 saat bekleme süresi sadece garanti olsun diye👍“

• ahmet_yıldırann kullanıcısına yanıt
    hayır, tam da yazdıkları cevabı bekkiyordum ama biraz daha resmi bir dil kullanmalarını beklerdim
    Şaka maka kafalardaki soru işaretlerini kaldırmak için yurtdışına yazıp gelecek cevabı görmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi major24 -- 5 Aralık 2017; 15:1:28 >
  • Spigen'in ürünü bundan daha farklı arkadaşlar, ayrıca iki popüler haber sitesi de DP'nin reklamını yaptılar ve görüldüğü kadarıyla dayanıklılık sağlıyor. Ek olarak ürün bir Alman ürünü, DP'nin yaptığı açıklama gibi 12 saat katmanların birbirine iyice sıkışması için istenen süre, Alman sitesine bakarsanız zaten 10 dakika durması yetiyor. Kimyasal olarak bir etkisi olur mu sorusuna ise daha önce DP herhangi bir sorun olmayacağını söylemişti. Zaten 12-17 ay arasında ürün kabiliyetini kaybettiğini söylüyorlar demek ki geçici bir şey bu nedenle zarar vereceğini zannetmiyorum.
  • Arkadaşlar ben DP yi uyguladım, sizinle ürün içinden çıkan klavuzu paylaşıyorum...

akşamdan uygulayıp hattımı başka bir telefona taktım, sabaha kadar dokunmadım...

kılıfsız ve cam korumasız telefon çok keyifli,

Hep düşürdüğüm telefonu henüz düşürmedim hiç :))

Bunun sağlamlığını test edecek kadar da zengin değilim :)

Görüntüde dokunmada vs hiç bir şey hissedilmiyor, önüne arkasına yanlardaki paslanmazlara her yerine uyguladım.. olumsuz bir şey yok... çizik kırık çatlak bir şey olursa haberdar ederim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.