Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YellowBlackMan -- 24 Ocak 2020; 15:34:40 >

• Sizin sorunuzdan bağımsız ama, belirtilen şube dışında başka bir şubeden de kartı alabiliyor muyuz bir bilginiz var mı? Üç senedir ilk defa burs almaya yeltendim, çıktı da ancak 20'sine kadar başka şehirde olacağımdan dolayı kartı alamayacağım sanırım.
  • İnternet sitelerinde 2 aylık yazıyor genelde ama emin değilim. Ayrıca 2018de 470 olacak deniyor.Yani biz ilk 2 3 bursu 425 mi 470 mi olarak alacağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yimbeş
  • Phil Coulson kullanıcısına yanıt
    valla bankadaki memurlar ile konuşmuş benim bi arkadaşım bir fark olmadığını söylemişler tarih de fark etmiyormuş şubede
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukylm34

İnternet sitelerinde 2 aylık yazıyor genelde ama emin değilim. Ayrıca 2018de 470 olacak deniyor.Yani biz ilk 2 3 bursu 425 mi 470 mi olarak alacağız?

470 tl olarak alacağız diye biliyorum
  • YellowBlackMan kullanıcısına yanıt
    Kimliğimiz ile de çekebiliyor muyuz acaba ya, bilgilendirme için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phil Coulson -- 20 Kasım 2017; 22:12:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phil Coulson

Kimliğimiz ile de çekebiliyor muyuz acaba ya, bilgilendirme için teşekkür ederim

valla onu tam bilemiyorum hocam bankadan o işlemleri yaptırmadan para cekme işlemi olamaz sanırım
  • kredi kartı özelliği rezerv durumda gözüküyor bu ne anlama geliyor kredi kartını açtırabilen var mı ?
  • Peki e-devletten sorgulattığınızda sizde de böyle gözüküyor mu?

silinebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phil Coulson

Peki e-devletten sorgulattığınızda sizde de böyle gözüküyor mu?

silinebilir

Bende de aynı bu şekilde gözüküyor kartı aldım almasına lakin rahat edemiyorum orda burs yazdığını göremeden. Keşke düzeltseler. Bide kartı alırken anne kızlık soyadını yanlış anlamış kendi soyadımı vermişim int. Bankacılığına girerken güvenlik sorusu belirleme kısmını atlamak zorunda kaldım o yüzden umarım sıkıntı çıkmaz ileride.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.