Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devulations -- 8 Eylül 2017; 5:38:23 >

• Bütçe yazarsanız ona göre bir sistem oluşturulur.

Ayrıca 8.nesil işlemciler çıkacak iken 7.nesil i5 almayın. R5 1600 + 350-400 TL'lik B350 anakart üzerine sistem kurabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Bütçe yazarsanız ona göre bir sistem oluşturulur.

Ayrıca 8.nesil işlemciler çıkacak iken 7.nesil i5 almayın. R5 1600 + 350-400 TL'lik B350 anakart üzerine sistem kurabilirsiniz.

bütçe olarak 4750 limitim var şu anlık bu işlemciler ne zaman çıkıcak peki ryzen sistemlere baktım ama soru oluştu kafamda bir kaç tane
    ryzen sistem aldığım zaman dikkat etmem gereken yerler neler hız aşırtma tarzı şeylerle uğraşmak zorundamıyım daha sonra 8. nesil işlemciler güzel bir şekilde gelirse işlemci anakartı satıp az zararla ona geçmem mümkün olur mu ? yani genel olarak ryzen sistemde nelere dikkat etmem gerekli .?
    http://www.teknolojipazar.com/asus-amd-prime-b350-plus-b350-ddr4-3200-vga-glan-am4-ryzen?utm_source=akakce.com&v=1.29.6 şu anakart işimizi hayliyle görüyor o zaman bu ikili daha iyi seçim gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devulations -- 30 Ağustos 2017; 9:40:2 >

• üst sıralara tırmanıyorum destek lütfen
  • Help me

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel arkadaşlar montaj bilgisi olanlar konuya lütfen

• Destek yok mu arkadaşlar

• fotoğraf atarsanız daha iyi olur umarım işlemci yi ters takıp pinleri yamultmamışındır
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAJU

fotoğraf atarsanız daha iyi olur umarım işlemci yi ters takıp pinleri yamultmamışındır

Hocam aynı işlemci anakart videosuna bakarak yaptım sıfıra sıfır oturdu işlemci yanındaki metal kilidi aşağı indirip kitledim sonra tereddütde kalıp çıkartmak istedim gelmedi yamulma tarzı bişey olsa hemen ele gelmesi gerek değil mi durun söküp resim atıcam

• Tamam hocam sıkıntı yokmuş o kısımda ben kenardaki metal kilidi en sona çekmediğim için atmıyormuş cpuyu şimdi 2. Kısımdayım hala yardım lazım video link de olur

• Arkadaşlar yokmu link veya yardım edebilecek video izliyorum adam şimdi psu kablolamaya geçicez diyor sonra kablolanmış haline atlıyor yok böyle bir kafa ya

• Youtube a yazarak kolayca bulabilirsiniz eğer ingilizce biliyorsanız daha kolay how to build a pc falan yazın 10 larca video çıkar.
    PSU dan anakarta cpu için 8 pin(4+4) ve 24 pinlik 2 kablo bağlaman gerekiyor onun haricinde ekran kartı modelinize göre 8 pin (6+2) kablo bağlaman gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAJU

Youtube a yazarak kolayca bulabilirsiniz eğer ingilizce biliyorsanız daha kolay how to build a pc falan yazın 10 larca video çıkar.
    PSU dan anakarta cpu için 8 pin(4+4) ve 24 pinlik 2 kablo bağlaman gerekiyor onun haricinde ekran kartı modelinize göre 8 pin (6+2) kablo bağlaman gerekir

Hocam bakıyorum videolarda çok atlıyorlar mesela ssdye psudan kablo takımı oluyor mu pci e ekran kartına mı takılır

• sistem montajını yaptım hocam ancak msi b350 tomahawk corsair ram 2133 gözüküyor agesa 1.0.0.6 güncellemesini bulup yüklemeye uğraşıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.