Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün mesaj ile dönüş yaptılar bende doğruyu söylediklerine inandığım için düzenledim konuyu Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 24 Ağustos 2017; 19:17:57 >

• Savunmak gibi olmasın ama ben 1 yıldır falan Mgold kullanıyorum ve çok da memnunum piyasa da ki en iyilerden biri geç cevap verebilirler günde kaç kişi yazıyor Allah bilir sırf bunun için konu açmanda enteresan adamlar sanki legal satıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadman92

Savunmak gibi olmasın ama ben 1 yıldır falan Mgold kullanıyorum ve çok da memnunum piyasa da ki en iyilerden biri geç cevap verebilirler günde kaç kişi yazıyor Allah bilir sırf bunun için konu açmanda enteresan adamlar sanki legal satıcı

Hocam MGOLD'da Türkiye Süper Lig var mı?
  • Evet var
  • nDise kullanıcısına yanıt
    Serverlarına güvenmiyor olsalar yayınları Tam HD ye çekmezler di,benim demek istediğim sen legal biyerin müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyormuş gibi triplere girmen bana biraz saçma geldi,yani genel olarak da ben ne zaman yazsam 1-2 saat içinde her zaman geri dönüş yaptılar sanırım birde şu anda facebook dan mesaj kabul etmiyorlar
  • Digital HD ip tv deneyeniniz varmı arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.