Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
3
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 Bedava bilgisayar parçası
    Merhabalar

1 hafta içerisinde rastgele forumdan birine ki bu umarım ihtiyacı olana olur pc parcası hediye etmek istiyorum.

parçalar

AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3.5GHz 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemciamd fx 6300

ASUS M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz oc

hi level 8 gb tek slot ram 1600mhz olması lazım

120 seidon sıvı sogutucu resimleri profilimde var zaten sistemin
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güzel bir düşünce tebrik ederim fakat buradan ihtiyacı olan birine gideceğini sanmam,mümkünse çevrenizdeki bilidiğiniz tanıdığınız birileine ögrencilere verebilirsiniz benimki sadece bir tavsiye.
  • teşekürler güzel yorumun için fakat forumdan bir kardesimize gitsin istiyorum

• merhaba.

düşünce güzel ama ücretsiz dağıttığım adaptörü gönderdiğim kişinin ayfon forumlarından çıkmayan biri olduğunu görmemle forumda kılı 40 yarmadan kimseye ücretsiz ürün göndermiyorum..

madem hayır işi yapacaksınız okul - kurum veya gerçekten ihtiyacı olduğu belli olan üyelerin açtığı konuları bulup hediye edin..
  • teşekürler sizlerde yardımcı olabilirsiniz gerçekten ihtiyacı oldugunu düsündügünüz kisiler var ise özelden pm sizde bende iyilik yapmıs oluruz

• Bu arkadaş okullara yardımda bulunuyor kendisiyle lütfen iletişime geçip hayra geçin. Forumda biri alıp başka bir yere satacak bu cihazı.
  • hocam, burada fiyatını biraz uygun tutup satsanız, elinize geçen parayla yardıma muhtaç birkaç çocuğa yemek yedirseniz bence daha iyi olur. sizin bu parçaları forum üzerinden gerçekten maddi durumu iyi olmayan birine vermeniz çok zor. artık ülkemizin her caddesinde aç çocuklar var.
  • dm attım
  • bilgisayarım dökülüyo ihtiyacım var bana denk gelirse güzel olur (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: militantbunny

bilgisayarım dökülüyo ihtiyacım var bana denk gelirse güzel olur (:

Arkadaşı tanıyorum bi 10 yıllık bilgisayarı var ciddi şekilde bu arkadaşa ihtiyacı var .
  • cinayet13 kullanıcısına yanıt
    Haber verdiğiniz için teşekkür ederim. Pm attım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemciye talibim
  • ben de herhangi bir parçaya talebim bedava olmazsa bile, uygun fiyatta almaya hazırım. 650 tl'ye bilgisayarımı yenilemek için gece gündüz forumu tarıyorum
  • Bende talip olmak isterim ankart ve ram'e
  • Yollarsan talibim
  • hocam bu parçalar hala duruyor mu?
    ne kadar ihtiyacım olduğunu, özellikle şu anda ne kadar ihtiyacım olduğunu bilemezsin.
  • evet hocam elinizdeücretsiz vermek istediğiniz parça varmı başka ??
  • fx işlemciyi yollarsaniz sevinirim fakir bir arkadaşa pc topluyorum anakartı ben ekledim işlemcide sizden olursa cok iyi olur.
  • anakart duruyomu hocam arkadasa elımızdekı parcalarla pc topladık anakart gıttı anakart arıyoruz bedava olmasada cuzzı bır mıktara alabılırım anakartı
  • İlanı yayınladığı ilk hafta, bir öğrencime vermek üzere kendisinden talep etmiştim. Söz vermesine rağmen göndermedi. Sonra da pişkin pişkin cevaplar vermişti. Pek muhatap alınacak birisi değil. Buradan boşuna yazmayın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.