Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 10 Eylül 2017; 15:0:30 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• En iyi ihtimalle 8 yıllıktır. Led değil İps değil 350 lira ömrünün sonuna gelmiş bu alet için ciddi bir rakam mı yoksa 2 tane mi satıyorsunuz ??? Aynı fiyata sıfır 22" led alınır herhalde :) ips 1 yıllık garantili 2. El vs . 150-180 arası değeri sattığınız ürünün. İlanı 40 yıl daha güncellerseniz antika olarak satılabilir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vga çıkışlı dandik kasali ips modelleri o fiyata almakta serbestsiniz. Belirttiğiniz fiyatlara bu cihazı asla vermem. İkinci monitor olarak kullanırım. Ciddi alıcılar pm atarsa her türlü detayı konuşuruz.

• son 5 yılda bu monitör 200 lira üzerine satılmamıştır herhalde. forumu geçtim sahibinden.com da bile böyle bir fiyat isteyen yok. en acımasız ilan 250 liradır :) aşırı derecede uçmuşsunuz. vga çıkışlı ips monitör zaten yok. sizin monitör 2006 da iyiydi şimdi üstüne led onun üstüne ips geldi. 10 yaşına girdi. 350 lira yazmak boşuna kendinizi de oyalamaktır ilana girenleri de . başlığa 350 lira yazın ilana giren olmaz emin olun :)
  • 80 liraya kapatırım diye girdim keşke başlıkta yazaydınız.
  • 200 liraya yığınla satıcısı var bu ürünün, hatta pazarlıkla dahada düşük fiyata alınabilir. Normalde konu baltalamam ama 350 lira istemek cidden saçma
  • 2232/3bw uzun süre kullanmıştım iyidir hoştur ama eşşek yüküyle input lag var bu serilerde.Fiyat kısmına karışmıyorum.
  • Oyunlarda input lag açısından hiçbir problem yasamadim. Aleti çoğunlukla oyun için kullandim.

• Fiyat çok acımasız olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.