Şimdi Ara

Silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hatlarin hepsini uzun ugras sonunda kapattik. bir daha turk telekom mu... asla!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahkurt93tr -- 16 Mayıs 2017; 13:55:0 >

• emrahkurt93tr kullanıcısına yanıt
    Büyük geçmiş olsun. https://sikayet.btk.gov.tr ve bimer'e yazın.
    Mutlaka savcılığa suç duyurusunda bulunun.

Bu herifler iz bırakmamak için sahte evrakla açılan hatları kullanarak dolandırıcılık yapıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 15 Mayıs 2017; 14:54:2 >
  • hocam başınıza iş açmadan iyice bir araştırın, bu hatlarla türlü türlü işlere girişmiş olabilirler, ağır cezalar olsaydı böyle bu kadar kolay cesaret edemezler di, ama arkasında adamı olanın korkusu yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrahkurt93tr kullanıcısına yanıt
    Sistem yok olayı tamamen palavra. Ucu kendilerine dokunacağı için yıldırma politikası izliyorlar. btk üzerinden yapılan şikayetlere dönüş yapmak zorundalar.
  • ben her 444 1 500 aradığımda bir muhatap buluyorum. siz nasıl bulamıyorsunuz? 2 - 1 - 0 tuşladığınızda müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz.
  • iyi de sadece telekoma mı veriyoruz kimliği, turkcell de istiyor vodafone da istiyor. oradaki bir kişinin üçkağatçılığından çıkıyor bu hat açma işleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahkurt93tr

quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı çekiç

ben her 444 1 500 aradığımda bir muhatap buluyorum. siz nasıl bulamıyorsunuz? 2 - 1 - 0 tuşladığınızda müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz.

Ayni numarayi dün iki kez denedim. Telesekreter tam baglarken kesiliyor tekrar otomatik dinletmeye basliyor.

Ayrica 2-1-0 bu gibi sacma kodlar insanlarin aklinda yer dahi yapmis. Oyle kalitesiz firma ki.. Bir daha adim dahi atmam.

Bu firma yakinda püf olur. Dakika da bir sikayet okuyorum Twitterdan.. Onlarca hat acilmis, MH ulasamayan, Net sorunlari..

Ayrica Twitterdan yazmistim sozde dun arayacaklardi... Oda fasa fuso. Aramadilar.

Hele bir isiniz dussun aynilarini yasarsiniz.. Karsinizda muhatap yok. Uzak durun omru hayatim boyunca boyle rezillik yasamadim, gormedim duymadim.

2 - 1 - 0 gibi bir kod aklımda yer edinmedi. sizin için aradım denedim ve bu kodlama ile müşteri hizmetlerine çok rahat şekilde ulaştım. herhangi bir vodafone bayi adınıza 30 tane hat açsaydı, vodafone kalitesiz bir operatör mü olacaktı? türk telekom'da farklı zamanlarda iki tane hat iptal ettim, sistem sorunu ve bekletme ile karşılaşmadım. Biraz da sizin şansızlığınız olmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.