Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxllsc -- 7 Aralık 2016; 2:41:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir erkeğin sevmediği halde bir kızı nasıl öptüğünü cidden merak ettin mi? Canım ya. Seni kaplumbağa sütüyle mi büyüttüler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olayı ya ilişkinin başındayken sorun edip kaldıramayacağını düşünüp yollarını ayıracaktın, yada şimdi olaylar geliştikten sonra bunları düşünmen sevgi eksikliğini aklıma getiriyor. Kaldı ki bu tür ağır ergenlik yaşayan kendine zarar veren kız/erkek çocukları çoğunlukta.. Sen bugüne dek kimsenin öpmediği biriyle beraber olmak istiyorsan buda her ne kadar ilginç gelsede senin düşüncen olduğu için saygı duyulur, umarım istediğin gibi birini bulabilirsin. Şuan için yapman gerekense ayrılık çünkü sen bu takıntılar ile hem kendini hem kadını rahatsız edersin mutlu olamazsın.

• Ayrıl kız sorınlu

• Madem bu kadar takıntılısın. Otur karşına adam akıllı detaylı olarak anlatmasını iste. Cinsel anlamda birşey olmuş mu iyice git üstüne. Sorular sor vs.
    Eğer cinsel birşey olmamışsa , yıllar yıllar önce bi öpüştüler diye sorun etme bence. En kötü ihtimal olarak öpüşmüşler diye düşün.

• Kızın dudaklarını kesip silikondan yapay bi dudak yaptır.Dili filan kullandıysa öpüşürken ona da aynı işlemi yapın.Böylece temiz bir kızla evlenmiş olursun.Rep istemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymühendis

Bir erkeğin sevmediği halde bir kızı nasıl öptüğünü cidden merak ettin mi? Canım ya. Seni kaplumbağa sütüyle mi büyüttüler?

Okurken ilk cümleni bende içimden söylemiştim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşinin eli yanlışlıkla saçına değdi diye 10 yıllık karımı boşamış adamım.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxllsc

Aslında kafama takılan intihara kalkışma durumu????

Ergence şeyler işte takmaya değmez.

• B
    BA
    BAĞ
    BAĞZ
    BAĞZI
    BAĞZ
    BAĞ
    BA
    B

• O kızdan hayır gelmez

• E ne yapmaya karar verdin? Ben dun yazdim bisiler ama yollayamadan silindi. Ama sen bu kari bosayan bekarlara bakma. Omurleri boyunca bi bok olmayacak adamlar onlar.

Ozetle dedim ki kizin eski girisimden korkma. Sen uzmezsen cok asiri korkacak bisi yok, ergenlikte bi aptalliktir Muhafiz-'in dedigi gibi. Bi sure nolur nolmaz da profesyonel psikologa psikiyatrist muayenesine gider tamam.

Obur mevzuyu zaten hic takma. Ben de rahat bi insan degilim ama kiz zaten cok buyuk bi yanlis yapmamis. Eger iyi bi es, iyi bi anne olacak gibi duruyorsa devam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.