Şimdi Ara

silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ayni sene içinde 2. amiral gemisi çıkarmak mi5 kullanıcılarına hakarettir. Telefonu 2 ay kullanmadan demode oldu.
    15 günde gökdelen diken kafadan da bu beklenir.
    Duygu yok dusunce yok saygı yok.
    Sadece kapital ve hırs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hükümran kullanıcısına yanıt
    Sana katılmıyor değilim kardeş. Mi note 2 yi beklemyelim seninle. Gerisi teferruat.

• meneter kullanıcısına yanıt
    Hocam bence mi note 2 yi mi5s plus adıyla çıkardılar çünkü mi note 2 ye ait sızdırılan ne kadar bilgi varsa mi5s plus ile hemen hemen aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hükümran -- 1 Ekim 2016; 15:31:57 >
  • meneter kullanıcısına yanıt
    Mi Note 2'yi beklemeyin derim, bundan sonra Note modelleri Mi serisine PLUS adı altında olarak gelecektir diye düşünüyorum.
    Yani bence de Mi5s Plus hali hazırda Mi Note 2, sonraki Mi6 Plus veya Mi6s Plus da Mi Note 3 olacaktır bence.
  • Mi5s Plus'ın kamerası konusunda bir bilginiz var mı? Mi5 ve Mi5s'e göre iyi midir, kötü müdür? Lensi nedir? OIS konusunda izlediğin bir karşılaştırma videosunda Mi5'in üzerindeki mevcut OIS'in neredeyse yok düzeyde işe yaradığını görmüştüm.
    Okuduğum yazılardan anladığım kadarıyla büyük ekran kullanımında sıkıntı yaşamayacaklar için Mi5s plus daha avantajlı diğerlerine göre.
    Halihazırda Ultrasonic fingerprint ve basınç duyarlı dokunmatiğin Infrared'e göre pek bir artısı yok.
    Yani Ultrasonic olmasa da, amiral gemisi düzeyinin de üstünde parmak izi okuyucuya sahip Mi serileri.
    Basınç duyarlı uygulama tahminimce hiç yoktur (teknoloji yeni) ve olsa bile extra 1 dokunmadan tasarruf ettirecektir.
    Ancak Infrared ayda bir kaç kez bile kullanılıyor olsa, Mi5s'te bunun bir alternatifi yok malesef.
    Görünüş olarak en şık olan bana göre Mi5 Pro (Siyah seramik) ancak Mi5s de fena olmamakla beraber, Plus'un tasarımını malesef çok da beğenmedim.
    Buna da çok önemli değil diyorum ve kamera konusunda hangisi daha iyi ise onu almaya karar verdim. Bu yüzden kamera konusundaki görüşlerinizi bekliyorum.
    Cevaplar için teşekkürler.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Samsung her ay yeniliyor şimdilerde 2016 model diye eskiyi süsleyip veriştiriyor. Sony 6 ayda bir aynı özelliklerde amiral çıkarıyor. Yani her firma aynı mantıkla çalışıyor. Ülkemizde bu telefon merakı zirvede adam inşaata çalışıyor. 3500 tl lik telefon kullanıyor. Bu firmaların iştahını kabartıyor. İşleyiş böyle....

• Merhaba arkadaşlar 2 yıllık mi5s cihazım qualcoom 3.0 şarj aleti ile şarj etmiyor. (bu arada şarj aletini mi5 cihazda denedim sorunsuz şarj ediyor.) qualcoom cihazı mi5s e bağlayıp şarj değerlerini ölçtüğümde 10 saniye içinde adaptör akım vermeyi kesiyor. Normal 2a yada 1a şarj cihazları şarj ettiğimde ise 2 saatte %30 ları görebiliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim başta bataryayımı değiştireyim yoksa şarj soketi devresini mi değiştirmeliyim yardımınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.