Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
54
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
Giriş
    734 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı
    05 Mayıs 2006

Durum
    Forumda değil

09/07/2016 tarihinde satın aldığım msi anakart yanında hediye olarak gelmiştir. sıfır kutusunda güvenlik etiketleri açılmamıştır. istediğim fiyat 75 değil 70 değil 65TLdir.

http://www.gameekstra.com/Steelseries-Kinzu-v3-Optik-Gamer-Mouse-Siyah,PR-4335.html

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre6128 -- 31 Temmuz 2016; 0:59:24 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

REFERANSLAR: reason666, yalınkar, zeemax, comiser, pagan_angel, PANTER_111, ugura75, dargmen, Lazm_Track, milyondabir, @NTARES, EXPANDER, [email protected], TeTiK2003, [email protected], ::ExtremE::, Ertaş, carwasted, yorfa1, Neosis, drekeskin, conquerer_ist, qube26, apollonx, kara duman, barabum, hannibal_sy, mikail13, BuraX, newcheri, Adnan Ak, m134, [email protected]@, MENEME2002, $idikli, sinoplu3457, StrangerXT, mustafa982, Orgeneral_, ayhan06, sergec_ti, fod, hekimoglu, arbiter, cesar_, boztuna, brightblade, madmax50, WebMert, mussti19, relaxv, sedoman34, visor, aRşİmET, nettacompany, Sintai

• Onbaşı
    21 Mesaj
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı
    22 Eylül 2013

Durum
    Forumda değil

3 Not
    Gzel fiyat hocamda oyuncu mouse almışken yanında 2 tanede fonskyion olsun istiyorum yoksa alırdım kolay gelsin
    15 Kasım 2015

quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Gzel fiyat hocamda oyuncu mouse almışken yanında 2 tanede fonskyion olsun istiyorum yoksa alırdım kolay gelsin

fonksiyon derken nasıl bişi hocam?

Katılım Zamanı
    22 Eylül 2013

Durum
    Forumda değil

3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Ryo41

quote:

he şey mouseun yanlarında basmalık ekstra yerler oluyor ya onlar hocam.

Çok anlamam ama Mouselerden ama bunun tipi , tutuluşu falan acayip hoşuma gitti.Ucuz fiyatlarda olsaydı düz mouse olarak da kullanılır güzel mouse. hayırlı satışlar hocam.

Katılım Zamanı
    05 Mayıs 2006

Durum
    Forumda değil

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ryo41

quote:

he şey mouseun yanlarında basmalık ekstra yerler oluyor ya onlar hocam.

Çok anlamam ama Mouselerden ama bunun tipi , tutuluşu falan acayip hoşuma gitti.Ucuz fiyatlarda olsaydı düz mouse olarak da kullanılır güzel mouse. hayırlı satışlar hocam.

teşekkürler
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

REFERANSLAR: reason666, yalınkar, zeemax, comiser, pagan_angel, PANTER_111, ugura75, dargmen, Lazm_Track, milyondabir, @NTARES, EXPANDER, [email protected], TeTiK2003, [email protected], ::ExtremE::, Ertaş, carwasted, yorfa1, Neosis, drekeskin, conquerer_ist, qube26, apollonx, kara duman, barabum, hannibal_sy, mikail13, BuraX, newcheri, Adnan Ak, m134, [email protected]@, MENEME2002, $idikli, sinoplu3457, StrangerXT, mustafa982, Orgeneral_, ayhan06, sergec_ti, fod, hekimoglu, arbiter, cesar_, boztuna, brightblade, madmax50, WebMert, mussti19, relaxv, sedoman34, visor, aRşİmET, nettacompany, Sintai
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.