Şimdi Ara

Silinebilir (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
65
Favori
64.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garantili 32gb beyaz mi?
    Garantisiz 64gb siyah mı?
    İşte bütün mesele bu :)
    Tekrar hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla garantisi batsin yazilimsal hemen hemen her sorunu zaten kullanici kendi yapiyor teknik sorun ( ekran kirigi düsme sivi temasi vb. ) cogu olay kullanici hatasi denip ücret talep ediliyor o yuzden 32 alacagima ondan daha uygun fiyata 64 alirim zahter1 arkadasimiz zaten elinden gelen indirimi ve yardimi yapiyor suan biraz nakit sıkıntım oldugu icin erteledim bende en kisa zamanda 64 siyah almayi düsünüyorum garanti felan hikaye bence

• quote:

Orijinalden alıntı: MySun

1500 liraya
    Garantili 32gb beyaz mi?
    Garantisiz 64gb siyah mı?
    İşte bütün mesele bu :)
    Tekrar hayırlı satışlar.

Aynen bütün mesele bu... Doğru tespit bravo..

• quote:

Orijinalden alıntı: selim06koca

Valla garantisi batsin yazilimsal hemen hemen her sorunu zaten kullanici kendi yapiyor teknik sorun ( ekran kirigi düsme sivi temasi vb. ) cogu olay kullanici hatasi denip ücret talep ediliyor o yuzden 32 alacagima ondan daha uygun fiyata 64 alirim zahter1 arkadasimiz zaten elinden gelen indirimi ve yardimi yapiyor suan biraz nakit sıkıntım oldugu icin erteledim bende en kisa zamanda 64 siyah almayi düsünüyorum garanti felan hikaye bence

Güzel yorumlar için teşekkür ederim.. Ne zaman isterseniz yardımcı olurum

• MySun kullanıcısına yanıt
    Bende mi5 düşünüyorum ve kararsız kaldım. Garanti meselesi dediğiniz gibi, en ufak şeyde kullanıcı hatası diyorlar. Ama 1450 tl (1500-50 TL chip para) ye garantili olursa telefon imei sıkıntısı (çift imei kayıt) , şarj adaptörü uyum sorunu ve yazılımsal bir sıkıntı çekmeyiz.

Şimdi arada 175 TL kalıyor, 175 tl için imei çakılmış telefon almaya değermi? ileride imei nin boşa çıkma ihtimali nedir? Çok kararsızım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mna

Bende mi5 düşünüyorum ve kararsız kaldım. Garanti meselesi dediğiniz gibi, en ufak şeyde kullanıcı hatası diyorlar. Ama 1450 tl (1500-50 TL chip para) ye garantili olursa telefon imei sıkıntısı (çift imei kayıt) , şarj adaptörü uyum sorunu ve yazılımsal bir sıkıntı çekmeyiz.

Şimdi arada 175 TL kalıyor, 175 tl için imei çakılmış telefon almaya değermi? ileride imei nin boşa çıkma ihtimali nedir? Çok kararsızım :(

Benim bu konuda yorum yapmam doğru olmaz satıcı olarak.. Başka varsa cevap verecek buyursun..

• Aradaki bütün fark 175 tl ise küçük bir bedel diye düşünebilirsiniz de bunu.Paranın bir anda cebinizden 175 tl olarak çıkması meblayı büyük gösterebilir belki ama Örnek veriyorum telefonu 2 sene kullanacak olsanız bu 175 Tl ay başına 7 TL civarı birşey demektir.
    Ama diğer taraftan kendi eski telefonlarınıza ait bir imei yi yazarsanız da kullanılmaz hale gelme ihtimali düşüktür. Kötüyü düşünüp imei nin öldüğünü varsaysak bile,çöp bir telefon daha bulup onu yazmak zor bir işlem olmaz. Buradaki 175 TL'yide telefon için farklı parçalar almaya harcayabilirsiniz.

@mna
  • 32 GB MODEL GELDİ AZ SAYIDA
  • Arkadaşlar saygılar.
    mi 5 alacak imkanımda var. hatta aradaki cok az gpu farkını sorun yapıp 64lük te almak istiyorum. redmi note 3 pro da sanki miui tadını yaratmaya yasamaya yetecek gibi duruyor. Hani böyle meraklısına güZel ceplerın derdi sayılan, satmak istedıgındeki cok zarar kısmından dolayı 1400 lere 1500 lere açılmanın bir anlamı varmı diye bir haftadır düşünüyorum. Bazı "vs" videolarında redmi note 3 pro mi5 i hızda geciyor. Yani 20 deneme de 10 programda mi 5 iyi 7-8 uygulama da r. Note 3 pro,,, Letv max 2 de aynı fıyatlara oda cok başarılı vede aynı mi 5 fiyatlarında. Biraz miui arayuzunu seviyorum galiba. Şimdiye kadar hep Nexus cuydum hemen hemen hepsini kullandım. Durum bu, lütfen Biraz yorum, fikir eica ediyorum.

• İlgili ve çok yardımcı bi satıcı. 1gunde elime ulaştı telefon. Su anda ondan yazıyorum.

N11den 32ligi 1500e almak yerine arkadaştan 64lugu 1500e aldım daha ne olsun.32-64 arasında sadece hafıza farkı yok. İşlemci hızı ram hızı da farklı ki bunlar performansa olumlu etki. Telefonun ekranı n11de var. Garantili bi iş olacağını sanmam bu telefonda.

Şarj aleti için dönüştürücü bulmak lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

İlgili ve çok yardımcı bi satıcı. 1gunde elime ulaştı telefon. Su anda ondan yazıyorum.

N11den 32ligi 1500e almak yerine arkadaştan 64lugu 1500e aldım daha ne olsun.32-64 arasında sadece hafıza farkı yok. İşlemci hızı ram hızı da farklı ki bunlar performansa olumlu etki. Telefonun ekranı n11de var. Garantili bi iş olacağını sanmam bu telefonda.

Şarj aleti için dönüştürücü bulmak lazım...

Teşekkürler güle güle kullanin…

• Savgili abdusselam Hocam ile telefonla görüştük. Kendisinden imei numaralarını verdiğim 2 tane eski telefonun yazılımlarını halletti. Yanında elinde olduğu icin kırılmaz cam ve şeffaf kilifi da aldık. Sorunsuz, samimi elden bir alışveriş gerçekleştirdik. Şüphesi olan arkadaşlarım varsa, ilgi ve Güleryüz ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Kendisine kefilim.

Ayrıca:
    Kendisine verdiğimiz imei leri hatlarımızı taktığımızda bir tane şebekeden hat gelmedi. Papyonu yanında getirdi. Sabırla istediğimiz her şeyi yaptı. Biz cihazı tanıtana kadar bizi bekledi. Yazılımsal sorunlarımız olursa her zaman yardımcı olacağının taahhüdünü verdi.

DAHA NE OLSUN.

• 64gb siyah için takipteyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corey Beaulieu

64gb siyah için takipteyim

kısmetse bir iki güne gelir ...belki bu gün...

• Zahter1 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, hayırlı satışlar.
    64GB olan model elinde mevcut mudur? Imei ve yazılım ile beraber alırsam, ileride sıkıntı çıkabilir mi? Daha önce bir iki telefonum bu şekilde kapandı.
    Takas yapıyor musunuz?

Kolay gelsin.
  • merhaba ,elimde mevcut 05054015817 ayrıntıları konuşalım.. watsup tr an

• merhaba hocam nubia zte z11 getirebiliyormusun. sipariş verebilirmiyiz.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerdean

merhaba hocam nubia zte z11 getirebiliyormusun. sipariş verebilirmiyiz.?

evet siparişle getirilir ..ozelden yazin bana

• Mİ5 64 GB siparişi verdim,teşekkürler hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: icarus21

Mİ5 64 GB siparişi verdim,teşekkürler hocam :)

ben teşekkür ederim..hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.