Şimdi Ara

Silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    156 Mesaj
    Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnestezistAdayi -- 20 Aralık 2016; 14:24:56 >

|
    |

• Hahaha : ) Adam usb den tak calistir icin yardim istedi ya, kah dilenci oldu, kah duzenbaz, kah sefil.. Ne kadar bos karakterli ise yaramaz, terbiyesiz, gereksiz, luzumsuz, olgunlasmamis, gelecek vaadetmeyen bilimum kotu sifata haiz olabilecek bir istek bu ya. Cidden korkunc, bunu nasil sorarsin uzmanlarimiza ? Hayir biyosentetik teknolojileri icin gelistirdigimiz algoritmalara ayiracagimiz 45 saniyeyi bu tarz sefil isteklere verecegimiz cevaplara ayirmak zorunda birakiyorsun bizi. Cik cik cik....

• İnternetten araştırdığımda ne yazıkki düşündüğümün aksine sorunuzun kolay bir cevabı olmadığını gördüm. Ama bir tahminim doğru çıkmış olabilir, o da registry kayıtlarında sana yardımcı olabilecek kayıtların olduğu, son bağlantıda bununla ilgili birşeyler yazılmış. Linux/UNIX bir sistemde yapsaydın güzel çözümler bulurdum. Kolay gelsin.

http://superuser.com/questions/219401/starting-scheduled-task-by-detecting-connection-of-usb-device
    http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-windows_programs/task-scheduler-how-to-automatically-synchronize-my/45a49d83-b1d8-4d37-8896-3d2696cf9795?auth=1
    http://serverfault.com/questions/604217/trigger-task-on-usb-insert-instead-of-insert-and-removal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi db43 -- 4 Ocak 2016; 13:59:01 >

• Teğmen
    156 Mesaj

Alıp veremediğin ne senin benimle?
    |
    |
    _mia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    156 Mesaj

Sabah 9 akşam 7 okuldayım zaten hangi ara çalışmamı bekliyosunuz? Dilenci havasıyla alakası yok gidip sokaklarda insanmı çeviriyim abi parfüm 10 lira almak istermisin falan diye? Öylesine gezinmektense böylesi daha iyi benim için. Yardımınız olmayacaksa lütfen yorum atma nezaketinde bulunmayın.
    |
    |
    seyfi84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    156 Mesaj

Çok teşekkür ederim hocam ilgilenip zahmet ettiğiniz için. Üstteki 2 şahıstansa foruma sizin gibilerin lazım olduğu düşüncesindeyim. Bir göz atayım umarım işime yarar
    |
    |
    db43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    156 Mesaj

Flappy bird denilen milyonlar tarafından indirilip/oynanılan kodlaması 1-2 sayfa bile tutmayan küçük bir oyun tutulabiliyorsa benim 4 sayfa kodladığım şey neden tutmasın? 2 tuş bastırmaktan kastınız nedir? Knight online oynadınızmı ve korumalarını biliyor musunuz? Anti Cheat & Soacs gibi korumalara yakalanmaması için kendi geliştirdiğim API değerlerini sabitlemek 1-2 sayfa tutuyor zaten. Tamam sen bilgisayar mühendisisin harikalar yaratıyorsun da nerede projen? En azından mühendis olmasam da girişim sağlayabilecek cesaretim varken sen neden sözlerinin arkasına saklanarak onun bunun projesini kötülüyorsun? Yapıyorsam sana mı yapıyorum ve yahutta sana beğendirmek zorundamıyım? Yapıyorum öyle zevk hobi olsun diye,seni bağlayan konu ne burada?
    |
    |
    _mia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4823 Mesaj
    Hahaha : ) Adam usb den tak calistir icin yardim istedi ya, kah dilenci oldu, kah duzenbaz, kah sefil.. Ne kadar bos karakterli ise yaramaz, terbiyesiz, gereksiz, luzumsuz, olgunlasmamis, gelecek vaadetmeyen bilimum kotu sifata haiz olabilecek bir istek bu ya. Cidden korkunc, bunu nasil sorarsin uzmanlarimiza ? Hayir biyosentetik teknolojileri icin gelistirdigimiz algoritmalara ayiracagimiz 45 saniyeyi bu tarz sefil isteklere verecegimiz cevaplara ayirmak zorunda birakiyorsun bizi. Cik cik cik....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    usb kısmının cevabını vermiştim tekrardan vereyim autorun.inf dosyası hazırlanarak otomatik çalıştırma yapılabilir ancak özellikle flash belleklerden yayılan virüslerden dolayı gerek microsoft gerekse antivirüs üreticileri temkinli davranır ha burda sizinki virüslüdür engellenir manası çıkmasın autorun hazırlamaya bakarsınız ama otomatik çalıştırma mekanizması kullanıcı tarafından da kapatılabilir o yüzden istediğiniz herkeste bu işlem çalışmayacaktır

İçimdekileri döktünüz,varolun :)
    |
    |
    Mephalay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    156 Mesaj

Ciddi anlamda söylüyorum şunu yazmak hiç zor bir şey olmasa gerek neden diğer üyeler de konuyu baltalamak yerine şu bilgiyi vermekten aciz? Çok teşekkür ediyorum değerli bilginizi benimle paylaştığınız için. Aradığım şey tam olarak bu sanırsam. Harikasınız, iyi forumlar!
    |
    |
    Gökşen PASLI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.