Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • babamın yüzünden gaza gelip açtığım daha sonradda hayal kırıklılığına uğradığım bir motorsiklet konusuydu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNTIWIRUS -- 16 Ekim 2015; 18:55:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• anlaşılşan bu sayfada motorla ilgilenen kimse kalmamış :(
  • Msx hakkında bilgim yok ama ybr 125 - cbf 150 gibi motorlarada bakabilirsin.
    Koruyucular olarak kask-mont-bot-eldivent-pantolon alıp full ekipman olarak kullan motoru
  • SweentLyy kullanıcısına yanıt
    süper sport tarzında isterim kurye motoru sevmyorum :D tşeekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

süper sport tarzında isterim kurye motoru sevmyorum :D tşeekürler

Cbr 125 bakabilirsin o zaman
  • SweentLyy kullanıcısına yanıt
    valla ya msx 125 alıcam yada cbr 125 alıcam
  • Ekipman konusu size bakar yani bi kask 20 tl den başlar 2000 tl ye kadar gider.cbr 125 uygundur sorun çıkaracağını sanmıyorum ama daha önceden motor kullandıysan seni tatmin etmeyebilir. Onun dışında tüm beklentilerini karşılayacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SuwaTr S kullanıcısına yanıt
    kask için 400 -300 liralık bütçe yeterlimidir ?
  • Yeterli mi derken o fiyata bulursunuz zaten çok hız yapmayacağınız için uğultu sorunu da olmaz bence yeterli

hangi marka model kaskı tavsiye edersiniz dizlik eldiven ceket (bende deri ceket var o olurmu ? :D
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Hocam en son geçensene bakıyordum ekipmana dolar fiyatlarından sonra ne alemde bilmiyorum. Deri cekedin olacağını sanmam tulum falan da düşünmeyin bence çok kullanışsız olur. Tam koruma en iyisi ama kask eldiven deri ceket ile kullanmak hem rahat hem kolay oluyor.

kulağa hoş geliyor hocam bakacaz görecez önümüzde 20 gün var daha :D
    Bu arada siz ehliyet için ne kadar ödeyeceksiniz toplamda ?

Hocam ben şimdi b sınıfını yeni kazandım ama ehliyetimi çıkarmadım mesela ben ehliyeti çıkarsam b Sınıfı üstüne birde a2 alırken hangi masrafları ödiyecem kart Masrafını tekrar mı ödemem gerekiyor

• MSX 125'i hiç kanlı canlı gördünüz mü? Çok küçük bir motosiklet. Tatil beldelerinde, şehiriçinde arayollarda güzel olur fakat anayola çıktığınızda sorun yaşarsınız. O fiyat aralığında aklıma ilk gelen Bajaj pulsar olabilir. Veya 2. el seçeneklere bakılabilir.

Koruyucu olarak en önemlisi kask, mutlaka iyi bir kask alın. Basit birşey alayım sonra iyisini alırım diyerek paranızı çöpe atmayın. Nolan 86, AGV K5 tavsiye edebileceğim F/P iyi olan kasklardan. Bütçe varsa direk arai, shoei. Alacağınız kask mutlaka fullface olsun.

Mont, eldiven, pantolon, ayakkabı diğer olmazsa olmazlar. Bunların yanında montun içine geçebilen veya ayrıca takılabilen bir sırtlık da tavsiye ediyorum.

Ayrıca ehliyetten sonra iyi bir kurumdan eğitim almanız da çok faydalı olacaktır. Bulunduğunu şehirde eğitim veren kurumları araştırın derim.
    quote:

Hocam ben şimdi b sınıfını yeni kazandım ama ehliyetimi çıkarmadım mesela ben ehliyeti çıkarsam b Sınıfı üstüne birde a2 alırken hangi masrafları ödiyecem kart Masrafını tekrar mı ödemem gerekiyor

Bu mesajınızı yeni gördüm.

Evet kart masrafını yeniden ödeyeceksiniz. Toplamda 240 TL gibi bir masraf çıkacak emniyette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton_SENNA -- 7 Ağustos 2015; 22:58:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

quote:

Bu mesajınızı yeni gördüm.

Evet kart masrafını yeniden ödeyeceksiniz. Toplamda 240 TL gibi bir masraf çıkacak emniyette.

o zaman hocam ben pazartesi gidip b ehliyetimi çıkartıyım ben şöyle sandım ; eğer b ehliyetimi çıkartmatıp a2 çıktığında onunla beraber emmiyete gidersem tekrar 2 kere kart ücreti vermiyim diye biliyordum ama sizindediğiniz gibi öyle değilmiş.

• quote:

MSX 125'i hiç kanlı canlı gördünüz mü? Çok küçük bir motosiklet. Tatil beldelerinde, şehiriçinde arayollarda güzel olur fakat anayola çıktığınızda sorun yaşarsınız. O fiyat aralığında aklıma ilk gelen Bajaj pulsar olabilir. Veya 2. el seçeneklere bakılabilir.

Koruyucu olarak en önemlisi kask, mutlaka iyi bir kask alın. Basit birşey alayım sonra iyisini alırım diyerek paranızı çöpe atmayın. Nolan 86, AGV K5 tavsiye edebileceğim F/P iyi olan kasklardan. Bütçe varsa direk arai, shoei. Alacağınız kask mutlaka fullface olsun.

Mont, eldiven, pantolon, ayakkabı diğer olmazsa olmazlar. Bunların yanında montun içine geçebilen veya ayrıca takılabilen bir sırtlık da tavsiye ediyorum.

Ayrıca ehliyetten sonra iyi bir kurumdan eğitim almanız da çok faydalı olacaktır. Bulunduğunu şehirde eğitim veren kurumları araştırın derim.

hocam zaten hemen otoyola çıkmaya niyetli değilim sadece fatihten ortaköye giderim oda akıcı trafikte enfaz 40 basarım :D ama ben bir scooter alarak başlamayı düşünüyorum yani birden vitesliye başlamak sorun çıkarırdiye korkuyorum. ayrıca verdiğiniz kask tavsiyelrinde bir tane bile fiyat performans ürünü çok hepsi çok paahallı ben verebileceğim para max 500 tavsiyeleriniz için çok teşekürler hocam acaba biraz daha ucuz kasklar yokmu ?

Merhaba,

AGV K5 ve Nolan 86 700-800 fiyat bandındaki kasklar. Gerekirse motor bütçesinden kısıp iyi bir ekipman dizmenizde fayda var.

Scooter ile de başlayabilirsiniz sorun yok, yeter ki kontrol edebileceğiniz bir motorla başlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton_SENNA -- 9 Ağustos 2015; 0:20:18 >
  • quote:

Merhaba,

AGV K5 ve Nolan 86 700-800 fiyat bandındaki kasklar. Gerekirse motor bütçesinden kısıp iyi bir ekipman dizmenizde fayda var.

Scooter ile de başlayabilirsiniz sorun yok, yeter ki kontrol edebileceğiniz bir motorla başlayın.

Hocam Yamaha bws 100 gördüm 2000 liraya internetten sizce yamaha bws 100 nasıldır ? Onu kullanabilirmiyim
     silinebilir

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.