Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c63204 -- 12 Ekim 2017; 1:40:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Garantiyi deneyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Garantiyi deneyin derim.

Ne kadar surede gelecegi cok onemli ya... bir de diyelim olmadi bana ne kadara patlar acaba ?

• Süresini bilemem ama 2-3 günde gelmeyeceği kesin.

• Garantiyi deneyin

En kötü basit bir ses Kartı alın
    Onboard sesi biostan iptal edin aldığınız Kartı kullanın...

• şanslısınız eğer chipset çevresinde yapsaydınız anakarta elveda diyebilirdiniz. garanti kapsamında değil fakat şansınızı deneyin isterseniz. eğer servistekiler detaylı incelerse kavrayacak olsalar bile bazen ciddi incelemeyebiliyorlar. eğer olmazsa bios üzerinden entegre sesi kapatır 30 - 40 liralık bir kart takarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiskeyinthejar

şanslısınız eğer chipset çevresinde yapsaydınız anakarta elveda diyebilirdiniz. garanti kapsamında değil fakat şansınızı deneyin isterseniz. eğer servistekiler detaylı incelerse kavrayacak olsalar bile bazen ciddi incelemeyebiliyorlar. eğer olmazsa bios üzerinden entegre sesi kapatır 30 - 40 liralık bir kart takarsınız.

Anakartı da yeni almıştım zaten :D neyseki eski anakartım ve işlemcim sağlamdı... 2 saat önce verdim aras kargoya baklaım yarın aldığım firmaya ulaşacakmış onlar da teknik servise yollayacaklar sonra da inceleme yapılacak sonra bana haber gelecek yani anlaşılan uzun bir süreç... umarım bir çözüm yolu bulurum :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: terminator

Garantiyi deneyin

En kötü basit bir ses Kartı alın
    Onboard sesi biostan iptal edin aldığınız Kartı kullanın...

hiç sevmiyorum ses kartı kullanmayı ya kirlilik yapıyor... umarım arızanın tamiri mümkündür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Süresini bilemem ama 2-3 günde gelmeyeceği kesin.

yarın satışı yapan firmanın elinde olacak ordan da teknik servise gidecek felan falan... uzun sürecek belli :/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.