Şimdi Ara

Silinebilir (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
4.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: thewomanwhosoldtheworld

quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

quote:

Orijinalden alıntı: thewomanwhosoldtheworld

Benimki bugün kargolanmış bugün 11 gibi de elime ulaştı yurt içi kargo çok hızlı ya. Nese kutunun köşelerinden yırtıklar var iade edip etmeyeceğime karar veremedim

gelsinde bi bakalım içinden iade formu çıkıyormu hocam mümkünse fotoğraflarını ekleyebilirmisiniz yırtıkların eğer durum öyleylse geri gönderirim sanırım...

Kaldırdım tekrardan kutusuna ama tam köşelerinden yırtılmis. Herhalde birileri begenmeyip iade ettiği için geldi benimki de ama kutunun içinde hiç bir sorun yok oyun da zarf da açılmamış.

Silinebilir

sizinki iyimiş yine ben devralmak isteyen yoksa geri kargolayacağım...

Silinebilir

Silinebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: stonesthrow

quote:

Orijinalden alıntı: NoDRaC

Benide arayip aynisini söylediler dönücem size dedim. Sayiyi dusurmek icin mi bole bisi yapiyorlar yoksa gercekten mi urunler defolu emin olamadim

Kutuları kötü durumda. Bence kutuların kötü olduğundan dolayı bu sekilde bir indirime gidildi. Ben mağazadan aldım en düzgününü seçtim yanları patlamış ve banla yapıştırılmıştı

ney hiç yok hocam hiç yok derken? son kez yazıyorum sipariş veripde alamayan varsa bana gelen bu siparişi aldığım fiyattan çakal olmayan birine bırakacağım yoksa geri göndereceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pistachios

Dr dan enson alisverisimde defolu kitap gelmisti. Fena bozmuş dr. Almayin sakin bisey

Aynen.

dr.com.tr'den aldığım kitabın kapağı resmen katlanmış vs. Sayfalar orta kısımdan aşırı kirli, bildiğiniz teşhir ürünü kitap göndermişler, zaten Kanyon D&R'den gelmişti.

Müzik CD'si aldım, kapağı çatlak geldi.

Poster aldım, kötü katlandığı için poster arayüzünde hep katlamanın izleri vardı, arka planın çoğu siyah, kötü katlanan yerler spot lamba varmış gibi beyaz beyaz...

XBOX One Controller aldım; temin edemiyoruz diye iptal etti, 3-5 gün sonra ürün fiyatı 75 TL artarak tekrar satışa açıldı vs vs...

dr.com.tr anlat anlat bitmez arkadaşlar...

Ben Ghost Ed.i gittim mağazadan aldım.

• quote:

Güzel fiyatlar var. Özellikle Destiny Ghost Edtion'in fiyati baya düşmüş.

http://www.dr.com.tr/Kataloglar_/Oyun-Okul-Kapanis-Kampanyasi/2106/0

Hocam cahilliğimi mazur görün, oyun mu bu? Ne işe yarıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Dr dan enson alisverisimde defolu kitap gelmisti. Fena bozmuş dr. Almayin sakin bisey

oldu, her hata yapan firmadan ürün almazsak, ohooo

Sizin paranız çoksa istediginiz yeeden alın

para çok değil tabiki, ama sizin yaklaşım da doğru değil, d&r kalitesinde daha kitapevi-müzik store görmedim, nt ve remzi kitabevi var, onlarda da aradığınızı bulamazsınız, ha internette onlarca kitap satan yer var ama gidip yerinde incelemek de ayrı güzel

Dr in internet sitesinden bahsettim zaten. Mağazadan almış olsam defosuna sagina soluna bakardim. Online siteden bakmadan dikkat etmeden yolluyorlar

Geçen bir D&R'da yetkili ile dr.com.tr'nin stok sistemi ile ilgili konuştuk.

Normal bir mağaza gibi kendi stoğu varmış, eğer ürün orada mevcut ise oradan direk gönderiyorlar, eğer orada yok ise ürünün olduğu mağazalardan gönderiyorlar. Bu durumda gönderen mağazadaki çalışan işini düzgün yapnalı, elinde kapalı kutu yok ise ve teşhir satılabilecek durumda olsa bile alıcıyı bilgilendirmek zorunda, kalkıp da ürünün kapalı kutusu/sağlamı vs yok diye teşhiri göndermeleri çok çok büyük ayıp. D&R kalitesine hiç yakışmıyor.

• bunca yıldır internetten alışveriş yaparım bu kadar sorunlu siteye denk gelmedim arkadaş kaç gün oldu daha bi tedarik edemediler ürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

quote:

Güzel fiyatlar var. Özellikle Destiny Ghost Edtion'in fiyati baya düşmüş.

http://www.dr.com.tr/Kataloglar_/Oyun-Okul-Kapanis-Kampanyasi/2106/0

Hocam cahilliğimi mazur görün, oyun mu bu? Ne işe yarıyor?

Evet oyun.
    Koleksyon versiyonu

• kimse devr almak istemeyince ben iade ettim bendekini...
  • bkm express 50 liraya 20 lira iade kampanyası ile combo yapılabilir bu sanıyorum. değil mi?
  • quote:

kimse devr almak istemeyince ben iade ettim bendekini...

Ben devralırdım hocam geç gördüm :( offf

• quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

quote:

Hocam Ümraniye Meydan AVM'deki D&R'de 2 adet var, fiyat 599 TL ama siz internette 199 TL idi deyince fiyatı indiriyorlar direk.

Ancak ben ikisinin de kutusunun kozmik hataları yüzünden vazgeçmek üzereyken takım elbiseli bir çalışan geldi ve Palladium'da temiz bir tane olduğunu, isterseniz oradan getirtebilirim dedi.

Ben de foto vs istedim, foto gönderdiler, ürün ertesi gün geldi, gittim baktım, daha düzgündü ve onu satın aldım.

Bence size de Ümraniye yakın ise gidip bakın, beğenmezseniz başka mağazalardan istetin, belki hala vardır bir yerlerde temiz olan.

• Black ops 2 hardened edition da güzelmiş de ps3 versiyonu yok sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

quote:

Hocam Ümraniye Meydan AVM'deki D&R'de 2 adet var, fiyat 599 TL ama siz internette 199 TL idi deyince fiyatı indiriyorlar direk.

Ancak ben ikisinin de kutusunun kozmik hataları yüzünden vazgeçmek üzereyken takım elbiseli bir çalışan geldi ve Palladium'da temiz bir tane olduğunu, isterseniz oradan getirtebilirim dedi.

Ben de foto vs istedim, foto gönderdiler, ürün ertesi gün geldi, gittim baktım, daha düzgündü ve onu satın aldım.

Bence size de Ümraniye yakın ise gidip bakın, beğenmezseniz başka mağazalardan istetin, belki hala vardır bir yerlerde temiz olan.

Kutusunu atacağım zaten ama Giresunda yaşıyorum :( yoldaydım arkadaşım aldı benim yerime sonra iptal etmiş neden etmiş anlamadım yani beni deli etti hatta 29 yaşındayım ama çocuk gibi Küstüm ona :D bildiğin faceden filan silecem zor tutuyorum kendimi ne yapacağımı şaşırdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

hocam iadem kabul edilmezse takipde kalın o zaman ben yukarda fotoğraflarını koydum ama bendekinin gördünüz değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

hocam iadem kabul edilmezse takipde kalın o zaman ben yukarda fotoğraflarını koydum ama bendekinin gördünüz değil mi?

Kutusu dışında bişey varmı ki kutuyu zaten atıyorum ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bilmiyorum sanırım yoktu bandrolleri felan duruyordu hocam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bilmiyorum sanırım yoktu bandrolleri felan duruyordu hocam.

tamam hoam duruma gire haberleşelim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

quote:

Kutusunu atacağım zaten ama Giresunda yaşıyorum :( yoldaydım arkadaşım aldı benim yerime sonra iptal etmiş neden etmiş anlamadım yani beni deli etti hatta 29 yaşındayım ama çocuk gibi Küstüm ona :D bildiğin faceden filan silecem zor tutuyorum kendimi ne yapacağımı şaşırdım

Hocam bence kendi gözünüzle görün alın, çünkü baya kozmik hasar var kutularda.

Sonuçta bir nevi kolleksiyon için bu ürünler alınıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.