Şimdi Ara

Silinebilir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
4.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • netten alıpta kargolanan yada kargosu gelen varmı bende hala temin aşamasında diyorda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

netten alıpta kargolanan yada kargosu gelen varmı bende hala temin aşamasında diyorda ?

Ustteki mesajlarda kargom geldi diye teyit eden arkadaslar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

netten alıpta kargolanan yada kargosu gelen varmı bende hala temin aşamasında diyorda ?

Bende de tedarik aşamasında gözüküyor. Göndermeyeceklerinden emin gibiyim.

• ne kadar sürüyor kampanya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shumin

quote:

Bende de tedarik aşamasında gözüküyor. Göndermeyeceklerinden emin gibiyim.

arkadaşla 10 dk ara ile aldık 1er tane arkadaşımınki geldi benimki daha gelemdi tedarikte
  • Gelecek olursa buraya yazarsınız ama benim geleceğini dair ümidim kalmadı hala tedarikte gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stonesthrow

Destiny Ghost Edition PS4 - D&R sitesinden kaldırılmıştır.

Benim ürünümün tedarik edildiğini fakat kutusunda yırtık yada nem gibi hasarlar olduğunu belirterek beni aradılar göndrilip gönderilmemesi konusunda onay istediler bende onay verdim gönderin dedim tam olarak kutuda ne hasar var bilmiyorum fakat ilgilenen olursa bana pmle ulaşsın lütfen mezarcılar vs boşuna pm atmasın bu arada...kolleksiyoner birine geçiş yapmasını istiyorum ürünün...
  • Benide arayip aynisini söylediler dönücem size dedim. Sayiyi dusurmek icin mi bole bisi yapiyorlar yoksa gercekten mi urunler defolu emin olamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: NoDRaC

Benide arayip aynisini söylediler dönücem size dedim. Sayiyi dusurmek icin mi bole bisi yapiyorlar yoksa gercekten mi urunler defolu emin olamadim

dükkanlarda kalan kutularsa hocam kutular gerçekten bir miktar hırpalanmış durumda...ama ne kadar o da sanırım mağazasından mağazasına değişiyor bence çok bir olayı olmaması lazım olmadı iade edilebilir sanırım yada ben bir kolleksiyoncuya bırakma taraftarıyım takttir sizin tabikide...
  • quote:

Benide arayip aynisini söylediler dönücem size dedim. Sayiyi dusurmek icin mi bole bisi yapiyorlar yoksa gercekten mi urunler defolu emin olamadim

Kutuları kötü durumda. Bence kutuların kötü olduğundan dolayı bu sekilde bir indirime gidildi. Ben mağazadan aldım en düzgününü seçtim yanları patlamış ve banla yapıştırılmıştı
  • quote:

quote:

Kutuları kötü durumda. Bence kutuların kötü olduğundan dolayı bu sekilde bir indirime gidildi. Ben mağazadan aldım en düzgününü seçtim yanları patlamış ve banla yapıştırılmıştı

walla benim mağazadan aldığımda bir sıkıntı yoktu sadece etrafında poşette biraz fazlaca yıpranma vardı o kadar...
  • Ürün temin edilemediği için iptal etmişler sağolsunlar.
  • Benim de iptal edilmiş. Ne yapmak lazım şimdi? Arayan soran da olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shumin -- 29 Mayıs 2015; 15:24:22 >
  • benim ki kargolanmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOLDFALCON -- 29 Mayıs 2015; 20:37:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

quote:

quote:

walla benim mağazadan aldığımda bir sıkıntı yoktu sadece etrafında poşette biraz fazlaca yıpranma vardı o kadar...

Hangi mağazadan almistiniz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

quote:

quote:

Hangi mağazadan almistiniz hocam?

forumbornova.

• Benimki bugün kargolanmış bugün 11 gibi de elime ulaştı yurt içi kargo çok hızlı ya. Nese kutunun köşelerinden yırtıklar var iade edip etmeyeceğime karar veremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: thewomanwhosoldtheworld

Benimki bugün kargolanmış bugün 11 gibi de elime ulaştı yurt içi kargo çok hızlı ya. Nese kutunun köşelerinden yırtıklar var iade edip etmeyeceğime karar veremedim

gelsinde bi bakalım içinden iade formu çıkıyormu hocam mümkünse fotoğraflarını ekleyebilirmisiniz yırtıkların eğer durum öyleylse geri gönderirim sanırım...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thewomanwhosoldtheworld

Benimki bugün kargolanmış bugün 11 gibi de elime ulaştı yurt içi kargo çok hızlı ya. Nese kutunun köşelerinden yırtıklar var iade edip etmeyeceğime karar veremedim

gelsinde bi bakalım içinden iade formu çıkıyormu hocam mümkünse fotoğraflarını ekleyebilirmisiniz yırtıkların eğer durum öyleylse geri gönderirim sanırım...

Kaldırdım tekrardan kutusuna ama tam köşelerinden yırtılmis. Herhalde birileri begenmeyip iade ettiği için geldi benimki de ama kutunun içinde hiç bir sorun yok oyun da zarf da açılmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thewomanwhosoldtheworld -- 30 Mayıs 2015; 12:00:20 >

• Ben iptal etmeme ragmen kargolamislar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.